Pobierając medytację akceptujesz poniższe warunki udostępnienia.

 

 

 

MEDYTACJA

Oczyszczania przestrzeni

oraz rzeczy nieożywionych

 

 

 

  Oczyszczanie przestrzeni

oraz rzeczy nieożywionych z bieżących obciążeń 

 Dostrajanie do własnych, wysokich wibracji. 

 

 

Czas trwania: 9 min

 

 

 


 

 

 

Oczyszczanie przestrzeni

oraz rzeczy nieożywionych

 

 

 

Narzędzie to posłuży do regularnego oczyszczania i harmonizowania własnej energii, a także energii tego, co Cię bezpośrednio otacza. Tutaj pamiętaj, że możesz zharmonizować do własnej energii jedynie rzeczy, które należą do Ciebie. Jeśli współdzielisz z kimś przestrzeń, przedmioty, to takie działanie nie będzie wskazane. Aby je oczyścić, należy otrzymać zgodę od takiej osoby lub dodać intencję „oczyszczenia i zharmonizowania wyłącznie części, która należy do mnie”. 

 

 

 

Przed przystąpieniem poczuj pełną gotowość i zgodę na oczyszczenie i naładowanie wysokimi wibracjami wszelkich rzeczy materialnych i niematerialnych, które są gotowe, na przyjęcie nowych wibracji i powrotu do pierwotnej, czystej postaci. 

Zabieg ten pozwala na oczyszczenie, czyli powrót do pierwotnej, wyjściowej postaci, w najwyższej jakości, jaka jest możliwa dla danej rzeczy nieożywionej. Pozwala także na dostrojenie do Twoich wibracji rzeczy ożywionych i nieożywionych, które poczujesz, że nie są spójne z Tobą i mogą blokować przepływ w Twojej firmie, biurze etc. To właśnie dzięki temu będziesz mogła otworzyć się na najwyższą jakość we własnym otoczeniu, jaka na teraz jest możliwa. 

Rzeczy ożywione oznaczają wyłącznie - rośliny, minerały etc, które należą do Ciebie, są Twoją własnością. Rzeczy nieożywione, oznaczają wszelkie rzeczy materialne typu - auto, biurko etc., które należą do Ciebie. Jeśli współdzielisz z kimś przestrzeń, rzecz,, poproś o zgodę przed wykonaniem takiego zabiegu, bądź w czasie wykonywania dodaj intencję “jedynie w tej części, która jest moją własnością”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medytacja nie jest przeznaczona dla osób, bez doświadczenia. Jeśli rozpoczynasz przygodę z medytacją, przejdź przez jej początki i dopiero wróć do medytacji. 

 

 

 

Dla własnego komfortu, w czasie wykonywania warto zadbać o:

 

 Pełną uważność 

 

 Przestrzeń w której będziesz czuł/a się dobrze

 

 Czas, podczas którego nic nie będzie Cię rozpraszało

 

Miejsce komfortowe - nie ma znaczenia w jakiej pozycji 

wykonujesz medytację, ważny jest Twój komfort

 

 Bezpieczeństwo - jeśli masz predyspozycje do podróżowania

czy wchodzenia zbyt głęboko, zadbaj o to, aby na czas medytacji,

był przy Tobie ktoś zaufany, kto zadba o Twój komfort i bezpieczeństwo. 

 

 

 

 

 

 

 

UMOWA UDOSTĘPNIENIA

 

DOSTĘPU DO MEDYTACJI

 

 

 

Odpowiedzialność własna za użytkowanie materiałów

 

 

Do medytacji przystępuj proszę w kondycji ogólnej minimum umiarkowanej, a najlepiej dobrej. Medytacja nie może być używana w stanie obniżonej kondycji na żadnym z poziomów: emocjonalny, psychofizyczny, energetyczny etc. Każdorazowe przystąpienie do medytacji jest Twoją decyzją i Twoją odpowiedzialnością. Medytacja, narzędzia kwantowe nie zastępują leczenia specjalistycznego.

 

Wykonując medytację wykonuj ją przede wszystkim bezpiecznie i odpowiedzialnie, a także z wdzięcznością za nią. Medytacje współtworzy również pole osób, którzy z niej korzystają, w różnym miejscu i czasie. Wszelkie negatywne odczucia i emocje, są wkładane w to pole. Wiedz o tym, przystępując do jakiejkolwiek medytacji. Pole moich medytacji jest regularnie oczyszczane, aczkolwiek z szacunku do Źródeł, do mnie, jak i innym medytujących, dbaj o dobre wibracje własne, na czas ich wykonywania.  

 

 

 

Prawa autorskie

 

Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

 

Miej także pełną świadomość, że udostępnienie innym, kopiowanie jest okradaniem mnie, a także niszczeniem pięknego pola wzajemnego zaufania. Medytacja nie może być reprodukowana ani rozpowszechniana w żadnej formie i w jakikolwiek sposób, bez mojej pisemnej zgody. Zabronione jest kopiowanie, sporządzanie jakichkolwiek nagrań, a także udostępnianie materiałów osobom trzecim. 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®

Medytacja oczyszczania przestrzeni

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com