Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
18 lipca 2023

5D a zmiany wielowymiarowe

Świat 5D w widzeniu ludzkiego rozwoju w podstawowej formie zaczyna być już dla Ciebie jasny, dostrzegalny, na pewnym poziomie doświadczalny. 

 

 

Co dzieje się poza Ziemią?

 

 

Być może w chaosie zmian ziemskich, nie jest to dla Ciebie istotne, ale jeśli jesteś Istotą Wielowymiarową, bądź z Wymiarami Wyższymi utrzymujesz świadomy bądź nie, kontakt to za Twoimi działaniami ziemskimi, które były tak odczuwalne w ostatnim czasie jako zmiany globalne, człowieka etc. idą także zmiany wielowymiarowe. 

 

Poznał_ś już w uproszeniu strukturę odbierania warstw Ziemi, to jak wygląda 5D dziś, a czym było jeszcze niedawno — w innym zakresie, ale w uproszczeniu możemy przypisać to w takiej schematyzacji. Taki ruch, podnoszenia wibracyjnego wszelkich wymiarów jest również zjawiskiem naturalnym i ugruntowanym w swoim tworzeniu przestrzeni współdziałania na rzecz dobra zarówno wielowymiarowego, jak i ludzkości i wzrostu Ziemi. 

 

 

 

W czasie tego ruchu nastąpiło wiele istotnych zmian.

 

 

 

Przede wszystkim poprzez bardziej ściśle i powszechne współdziałanie Wymiarów Wyższych z człowiekiem przez ostatnie lata, dużo więcej danych udało się zebrać na temat statystycznych szans, ale i zagrożeń takiego współdziałania. Jedną ze zmian, jakie następują właśnie przy okazji gruntowania się 5D jest zmiana zasad w funkcjonowania, współdziałania z Wielowymiarem. Przy zwiększających się wciąż możliwościach percepcji, odbierania przez człowieka Wymiarów Wyższych będzie ona szczególnie ważna. 

 

Mianowicie jedynie osoby powołane będą mogły utrzymywać kontakt z Wymiarami, Istotami i energiami Wyższymi. Oznacza to, że nie będą możliwe niepowołane próby kontaktu, a także podróże wielomiarowe — zwane także podróżami astralnymi, czy to świadome, czy nieświadome np. podczas snów.

 

Jedynie powołane osoby będą miały dostęp do konkretnej wiedzy, energii, mądrości w takim zakresie, jaką mają na teraz przekazywać ludziom. Nawet jednostki działające od lat dla dobra, dziś mogą stracić zdolność channelowania, mogą zatracić możliwość podróży astralnych. Na dziś dzień nieliczne jednostki będą mogły w kontaktach wyższych dostrajać się do Wymiarów Wyższych. Standardowym kontaktem będzie ten, w którym to osoba powołana dostaje wiedzę, energię w sposób pośredni - za pośrednictwem własnej Duszy, bądź w sposób bezpośredni, ale na poziomie własnego ciała energetycznego. 

 

(Ode mnie: w praktyce kontakt pozostanie dokładnie takim, jaki został przekazany w programie Dusza a Biznes — ten rodzaj jest tym właściwym czyli poprzez nasze ciało energetyczne i duchowe. W uproszczeniu - to np. Przewodnicy będą dostrajać się do nas, aby przekazywać informacje, a nie my dostrajać do Wymiarów Wyższych, aby je pobrać. Ta pierwsza forma była do tej pory standardowa, przy mniej rozwiniętych darach wyższych, ta druga była obecna u osób z większymi predyspozycjami - od teraz zanikająca.)

 

Także, jeśli zatraciłaś kontakt bądź obserwujesz to u innych może to oznaczać, albo potrzebę zmiany sposobu łączenia się, channelowania albo, że osoba pobierała wiedzę, energię w sposób niewłaściwy, nie powołana do tego. 

 

 

W dalszej części wyjaśnienie, dlaczego takie zmiany zaszły, a także dlaczego jest to bardzo dobra wiadomość.

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com