Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję,
za chwilę otrzymasz dostęp do ebooka.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Zapisz się do newslettera

 

Logowanie

Platforma

 

 

Pozostanie wierną sobie, swoim przekonaniom, potencjałowi, prowadzeniu, jest teraz szczególnie ważne.

Dziś wiele z nas doświadcza, jak szybko można zgubić siebie i zapomnieć co dla mnie, w moim życiu, jest ważne.

 

 

 

Kiedy uwaga nasza jest odtrącana od tego co nazywamy wizją celu, sensem naszego życia, powstaje często rozdźwięk. Jednak to jest czas, gdzie możemy przyjrzeć się temu, z roli obserwatora, jak ja, prawdziwa ja, prawda o mnie i poczucie sensu, będą w całości odnajdywały się w skrajnie różnych sytuacjach. Pierwszy rozdźwięk i konflikt, pokaże nam to, gdzie już nie jestem sobą, jakie części siebie chcę pożegnać, które nie są już prawdą o mnie, a jedynie prawdą, którą długie lata przyjmowałam. 

 

Po tym czasie, kiedy świadomie wybierzemy, co chcemy pożegnać, a co zostawić, powstanie przestrzeń na nowe. Nowe to działanie, które może zasilać i wspierać mnie samą, z dokładnie taką samą mocą jak moich bliskich, otoczenie, kraj w którym żyje, świat. Wtedy, gdy dotkniesz swojej prawdy i mocy, to moc do dawania wsparcia innym pozwoli rozświetlić się i rozwinąć w swoim pełnym potencjale. Wtedy nie odczujesz co jest Twoje, a co dajesz innym. Wtedy odbywać się to będzie w równowadze, zasilać Ciebie również mocą pomocy i wspierania na nowo innych. 

 

 

 

 

 

Aby to w pełni poczuć i tego doświadczyć należy dziś zobaczyć, szczerze, co jest prawdą o mnie, a co nią nie jest. Dać sobie czas na porządek, oddzielenie części, które w nas umarły i pożegnanie ich, części które w pewnym stopniu są jeszcze żywe i nas zasilają, które jeszcze przez jakiś czas pragniemy pielęgnować i części, które aż wyrywają Twoje serce do działania i rozpalają w Tobie iskrę. 

 

 

Przyjrzyj się tym częścią i oczyść siebie, z tego co Tobą już nie jest. 

 

 

 

W tej prawdzie wyjdziesz silniejsza do innych, bardziej w prawdzie, to mniej w pozorach prawdy. Bardziej we własnej mocy, to w mocy, która ma dużo większy zasięg oddziaływania i wsparcia innych. Bardziej przy sobie, to i bardziej dla innych w pełni, bez rozdźwięku i braku nawigacji, gdzie moje granice się kończą. 

Pamiętać należy, że cały świat się zmienia i to z dynamiką potężną, potężniejszą niż człowiekowi może się wydawać. Zmiany zachodzą w nas, na Ziemi aktualnie każdego dnia. Oznacza to, że Ty z dziś nie będziesz już sobą jutro, Ty z wczoraj, dziś możesz nie znaleźć już własnej prawdy. Dlatego tak ważna jest samoobserwacja i przyjmowanie wszystkiego z otwartością. Jeśli oczyścimy się z warstw tego, co wciąż rezonuje ze “starym”, niechcianym, ta otwartość powstanie i będzie śmiało budowała, w nas samych, fundamentu działania w tu i teraz, w aktualnie największym dostępnym potencjale.

 

 

Świat się zmienia i Ty się zmieniasz, każdego dnia.

 

 

Tak jak Ty potrzebujesz oczyszczenia, tak i świat potrzebuje. Czasami dzieje się to w sposób radykalny, niedobry, taki który osłabia i nie daje wyboru drogi, jaką chcemy oczyszczenie odbyć. Ale jaka forma do nas przychodzi, taką należy przyjąć z otwartością i zaufaniem, że burzenie się starego, zawsze daje nadzieję i światło nowego. 

 

 

 

 

Tu i teraz doświadczamy niezwykłego cudu, budowania fundamentu Nowego Świata.

 

 

Tu i teraz doświadczasz skrajności i podziału między rosnącą globalną samoświadomością, a burzeniem się starego. Wiedz, że gdy słuchać będziesz siebie i przyjmować prawdę o sobie, nawet radykalne zmiany w Tobie nie spowodują utraty równowagi, bo wizja tego co rodzi się i powstaje, daje wiarę, nadzieję, że idziemy w stronę pięknego Świata, w przepływie i lekkości. 

Kto wejdzie w ten Świat to już będzie zależało, wyłącznie od niego. Część ludzi jeszcze długo będzie w starych, bezpiecznych strukturach, część już wchodzi w pełni w potencjał Nowego. Ja na dziś dzień weszłam całkowicie w potencjał tego, co otwierać się będzie dla ludzi przez jeszcze kolejne 25 lat. Zdecydowanie jest to Świat, który chcę tworzyć, kreować i być namacalna częścią jego. Niebawem podzielę się tym, jak wygląda życie w Nowym, jak można małymi krokami wchodzić i już doświadczać, chociaż namiastki tego, co ja czuję już całą sobą i w co również pomagam wprowadzać. Dzielić się będę, aby zasilić Was tą wizją, która mi przyświeca i która nie pozwala na wpuszczanie do swojego serca lęku, bo jest w nim tyle światła i miłości, że już na nic więcej nie ma tam miejsca. 

 

Pamiętaj - żeby mogło powstać nowe, stare musi odejść.

 

 

Jeśli zaburzymy i nie przyjmiemy tego stanu rzeczy, nasz rozwój, transformacja, wchodzenie w potencjał dzisiejszych czasów, będzie wciąż sabotowany i spowolniony. Także żyj, z prawdą o sobie i dbaj o światło w sobie, niech potencjał Twój rozbłyska i zasila całe otoczenie, kraj, świat, tym co najlepsze w Tobie.

 

 

 

ABY MOGŁO POWSTAĆ NOWE, STARE MUSI ODEJŚĆ.

11 marca 2022
Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK