Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®
13 marca 2023

Biznes w zgodzie ze sobą

Czujesz już z poziomu serca, czego nie chcesz?

 

Nie chcesz budować swoich działań po staremu?

 

Nie chcesz, aby ciągły wyścig, konkurencja, manipulacje

i wyzysk były tym, co ma determinować Twoje działania zawodowe?

 

Chcesz lżej, łatwiej, chcesz prawdziwie i autentycznie…

 

Czujesz to całą/ całym sobą!

 

Czujesz, że coraz mniej potrafisz już inaczej....

 

 

 

 

Nie chcesz już inaczej niż budować biznes z poziomu serca. Biznes, który będzie pełną realizacją Twoich darów, potencjału. Będzie prowadził do pełnego poczucia autentycznej satysfakcji — nie tej z ego, a z głębi, z Duszy. Znalazł_ś się w tym punkcie — wiesz już czego nie chcesz, ale wciąż jeszcze nie wiesz, jak zrobić to wszystko inaczej. Nie wiesz jak? Wiesz, że nie chcesz działać według wzorców, które kształtowały Ciebie całe, dotychczasowe życie, ale nie wiesz jeszcze jak możesz inaczej. To naturalne.

 

 

W widzeniu kwantowych, aby "wiedzieć jak" potrzeba jest pobrać czyste wzorce. A wzorce działania według jakości nowego paradygmatu to jakość, która dopiero się budzi, która rozkwita małymi krokami, stopniowo dla ludzi. W życiu codziennym możesz nie mieć po prostu skąd pobierać czystych wzorców. A sam początek Nowej Ery już zdążył zasiać wiele ziaren mitów, błędnego postrzegania tych czystych jakości, rodzących się dla nas. 

 

Aby skutecznie i pełni działać w nowym, potrzebna jest pogłębiona praca ze sobą, zrzucenia z siebie tych wzorców, które nie służą, aby dopiero pobrać te nowe, czyste, niezaburzone wzorce nowego. Temu właśnie służy Droga do Obfitości®, oczyszcza, robiąc pełny fundament pod pobieranie czystych wzorców i wiedzy o nowym. W innym wypadku Twoje działania wciąż będą wypadkową wielu czynników- i tych z pragnienia serca i tych, w których rozwijał_ś się i których brzemię nosimy wszyscy. Nawet jeśli świadomie starasz się wybierać inaczej, to podświadome wzorce starego wciąż mają największy wpływ na kształt Twojego życia. A to dalekie od przepływu, od obfitości życia, od lekkości w działaniu. Proces ten stopniowo, w czasie uwalnia od wszystkiego, co nie służy rozwojowi, w nowych jakościach. 

 

Droga do Obfitości® dostraja także w naturalny sposób do zmian ewolucyjnych, globalnych, które dziś i jeszcze długie lata będą mocno intensywne. Będą one zmieniały kształt tego, jak dziś odbieramy świat, kształt tego, jak zbudowany jest świat. Proces burzenia się starych struktur, wzorców, potrwa jeszcze długie lata, ale dostrajanie się nie już do świata który się burzy, a do świata nowego, który się rodzi, wpływa i wpływać będzie w dalszej perspektywie na znaczną zmianę jakości życia.

 

 

 

 

 

 

Czujesz co Cię woła?

 

Że nie potrafisz już inaczej niż w jakości nowego?

 

Czujesz, że to wszystko, co Cię otacza,

 

kieruje Cię wciąż w stronę innej jakości życia i działania? 

 

 

 

 

Daj sobie chwilę, pobądź z poczuciem w sercu: 

 

czy pragnę już dziś wejść w pełni w nową, piękną jakość Nowej Ziemi?

 

Czy pragnę wejść na tę ścieżkę z odwagą, pełnym zaufaniem i otwartością na nowe?

 

 

 

 

 

 

 

Z tego miejsca rodzi się potężny zasób, który prowadzić Cię będzie w stronę całego życia - prywatnego, zawodowego w zgodzie ze sobą. Pamiętaj, że Twoja wola, zgoda są  kluczowe i wystarczające - wtedy otwiera się dla Ciebie pole nowych możliwości, wystarczy się na to otworzyć. N poziomie energetycznym, duchowym dostrajać się będzie do czystych wzorców. Na poziomie fizycznym pojawiać się będą na Twojej drodze ludzie, wydarzenia, okoliczności, które pozwolą Ci dojść, do tego, czego w głębi serca pragniesz - życia w zgodzie ze sobą. 

 

 

 

 

Biznes w zgodzie ze sobą

 

 

 

 

Tylko czym tak naprawdę jest życie, czym jest biznes w zgodzie ze sobą?

 

Tak często my​lnie interpretowany jest biznes Nowej Ery — a to zaledwie mały element tego szerokiego pojęcia. A samo pojęcie ​b​iznes w zgodzie ze sobą jest pełne i dobrze interpretowanym pojęciem tam, gdzie jesteś w stanie w pełni odpowiedzieć sobie na pytanie — kim jestem?

 

Gdy​,​ jak każdy człowiek ​nosisz ogromny bagaż tego, co Tobą nie jest- przekonań, wzorców, uwarunkowań, które całe życie towarzyszą Ci, ale Tobą nie są, trudno jest dojść do własnej esencji, prawdy, odpowiedzi na pozornie jedynie łatwe pytanie — kim jestem? A z takiego miejsca nie jest możliwe odpowiedzieć sobie szczerze i autentycznie na pytanie — jaka ścieżka zawodowa jest w pełni zgodna ​ze mną? Obraz ten będzie zniekształcony​, niepełny​ ​czy ​błędny.

 

Także, aby ten jeden element składowy biznesu Nowej Ery był czysty, potrzebna jest głęboka transformacja oczyszczania i uzdrawiania w pełni tego, co nie jest Tobą. W tym pomaga​ m.in.​ proces Droga do Obfitości®, który holistyczne zdejmuj​e​ wszelkie blokady oddzielające od siebie​ ​- wszelkie rodowe, pokoleniowe, karmiczne, z tego życia, jak i całej wędrówki Twojej Duszy i wiele innych, które zapisane w głębokich pokładach Twojej podświadomości wpływając​ na kształt Twojego życia w każdej jego chwili​ - wszystkie, które wpędzają w brak, tryb przetrwania.​ Proces ten pozwala uwolnić Cię od tego bagażu, zdjąć wszystko to, co oddziela Cię od prawdziwej/ prawdziwego siebie.

 

Aby zrozumieć kim jesteś na początek ​powinnaś/ ​powinieneś zrozumieć, kim nie jesteś, co z tego, co nosisz ze sobą, jest wzorcem, uwarunkowaniem​,​ przekonaniem, które oddzielają Cię od prawdziwego obrazu siebie. W praktyce u osób, które prac​ę​ nad sobą wykonują jedynie na poziomie teraźniejszego życia, proces odkrywania takich prawd potrwać może całe życie i nie dać odpowiedzi na t​o​ ważne pytanie. A z takiego miejsca wyznaczenie czym jest ​b​iznes w zgodzie ze sobą, nie jest możliwe. A Tobie proces ten pozwoli dojść do odpowiedzi kim jesteś, jaki jest Twój potencjał, dary i misja Twojej Duszy - wystaraczy, że w pełni przyjmiesz potencjał tego potężnego procesu. A to w przyszłości pozwoli Ci pójść dalej w przyjmowanie prawd, czym naprawdę jest nowy paradygmat i wejść świadomie w ten niezwykły potencjał dający lekkość i poczucie spełnienia.​

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com