24 lutego 2023

Bliżej siebie, bliżej obfitości...

Bliżej siebie,
bliżej obfitości...

 

 

 

Każdy, każda z nas ma swoje wewnętrzne piękno, esencję siebie, której odkrywanie sprawia, że życie staje się coraz bardziej pełne, szczęśliwe, spełnione i obfite. Za każdym krokiem w stronę własnego rozwoju, głębszego odkrywania, poznawania siebie prawdziwej, stoi coraz większa pełnia, przepływ i obfitość.

 

 

 

Czym tak naprawdę jest obfitość?

 

 

Jest pełnią, jest życiem w najczystszych, najlepszych jakościach. 

 

 

Pozwól sobie być bliżej siebie coraz bardziej, każdego dnia, a obfitość będzie coraz mocniej gościć w Twoim życiu.

 

 

 

 

Jak przybliżać się do własnej prawdy, do życia w zgodzie ze sobą? 

 

 

 

Zacząć należy od uświadomienia sobie, jak wiele może od tej esencji, prawdy oddzielać. Od uświadomienia, jak ogromny bagaż nosimy ze sobą, który jeśli tylko zdejmiemy, poczujemy wolność i lekkość. 

 

Zobacz ile z przekonań, prawd, które zabrał_ś ze sobą z dzieciństwa, czasu dorastania, wcale nie są o Tobie, nie są prawdą o świecie i innych? 

Jest tego wiele, prawda? Przyjrzyj się ile sytuacji trudnych, traumatycznych zapisało się w Twojej pamięci i determinuje Twoje codzienne wybory — jestem niewystarczająca, inni są lepsi - oceny, porównywania, zaniżanie własnej samooceny. Te wszystkie elementy zbierają się na ciężar, który nosisz, brzemię, które potrzebują być uzdrowione, uwolnione, abyś mogła/ mógł odetchnąć pełną piersią. 

 

Za Tobą są także wydarzenia, działanie w dorosłym życiu, potyczki, błędy relacyjne, wychowawcze, toksyczne relacje, praca, która wypala. Za tym stoi lęk i poczucie, że nie jestem wystarczająca, aby móc żyć tak jak chcę. Każde wchodzenie w tryb przetrwania, w rolę ofiary- to wchodzenie w energię braku, to wybieranie rozwiązań, dróg, które nie służą, które nie wpływają na Twój rozwój. 

 

Idąc dalej w plecaku, którego ciężar nosisz każdego dnia, są sprawy, wzorce i traumy rodowe, Twoich rodzin, toczące się niczym kula śnieżna z pokolenia na pokolenie, docierając swoim ciężarem aż do Ciebie, a Ty dalej przekazać może je swoim dzieciom. To wszelkie nieprzepracowane przez wiele pokoleń sprawy, które ciągną się i nabierają sił, odbierając jednocześnie energię, witalność w polu całej rodziny, pól, które są dla Ciebie ważne i wpływają bezpośrednio na Ciebie.

 

To wreszcie Twoja osobista wędrówka Duszy, Twoje poprzednie/ inne wcielenia, w których zbierasz kolejne i kolejne wzorce, traumy, lekcje, które jeśli nie zostały przepracowane, przechodzą do kolejnego życia, również zabierając witalność i energię, czystość Twojej Duszy. To wszystko, co nazywamy karmicznymi i innymi powiązaniami nie uzdrowi się samo — dopóty, dopóki sami tego nie uzdrowimy, przenosić będziemy na kolejne i kolejne wcielenia. 

 

 

W drodze każdego człowieka wpisane jest wiele cierpienia, lęku, bólu. Ale jest także wiele lekkości, miłości i prawdy. Teraz warto jedynie zdjąć ze swoich pleców brzemię tego, czego nie chcesz już dalej w swojej podróży - w czym wspiera Droga do Obfitości® i dalej już wybierać drogę, która jest Twoja, piękna i w pełni dla Ciebie.

 

Powodzenia na Twojej drodze .

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com