03 lipca 2023

Brama Syriusza | 04-09.07

Brama Syriusza — potoczna nazwa zjawiska, które w odniesieniu wielowymiarowym i zależności ścisłej między wibracjami Ziemi a wibracjami, które wchodzą w skład wymiarów 7/9 jest bardzo istotna i kluczowa dla wielu zjawisk zarówno dla ludzi, jak i globalnych i międzywymiarowych. Ale może po kolei. 

 

 

Czym jest to zjawisko?

 

 

Jest to otworzenie portalu, który pozwala na dużo głębsze, łatwiejsze połączenie z energiami 7/9 wymiaru (czym są te wymiary wyjaśnię bliżej w kolejnym wpisie). Każdy z nas, kto posiada połączenie bądź części w tych wymiarach, w tych dniach będzie mógł doświadczyć dużo łatwiejszego i głębszego połączenia z tymi częściami.

 

 

Jak wykorzystać potencjał indywidualnie?

 

 

Dni te od 4 do 9 lipca w tym roku, jeśli dobrze je wykorzystamy pozwolą także na otworzenie potencjałów, które są wpisane w nasze życie, a których źródło mieści się także w tych wymiarach. Jak tego dokonać? Po prostu intencją, wolą.

 

Przygotuj swoje ciało fizyczne i energetyczne — oczyść, uwolnij od bodźców, zharmonizuj, a następnie wejść w uważność, połącz się ze sobą, z własną Duszą. Z tego poziomu daj intencję zależną od Twojego celu, na teraz mogą to być te, które są wzmacniane portalem, czyli m.in.

 

  • Otworzenia się na potencjał wielowymiarowy dla najwyższego dobra.

 

  • Otworzenie się na głęboka mądrość i wiedzę, jaka jest mi pisana.

 

  • Otworzenie się na dobro i obfitość, która jest na mojej drodze przeznaczona.

 

Najistotniejsze jest Twoje poczucie zgody, a to, co ma przyjść i zadziać się w tych dniach będzie miało większą moc manifestacji. 

Pamiętać bądź wiedz jednak, że wymiary wyższe to także pewna "wycieczka w czasie". Także manifestując potencjały z tamtego zakresu nie zamanifestujesz ich w tu i teraz — to ruch kwantowy, który w swoim procesie potrzebuje w odniesieniu ludzkim czasu, aby mógł się zmaterializować i ugruntować.

Inaczej rzecz się ma w odniesieniu do manifestacji tego, co ziemskiej pragniesz obfitości stricte ziemskiej — ta w tym czasie otrzyma "turbodoładowanie" do Twojej intencji. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić z ilością intencji wysyłanych, ponieważ w dużej ilości powstanie chaos, który może skutecznie zablokować Twoje manifestacje.

 

 

Co portal Lwa czy inaczej brama Syriusza

oznaczają w odniesieniu ziemskim, globalnym?

 

 

Jest to szansa na ugruntowanie się pełne zmian, jakie zachodziły w ostatnim roku, czyli głównie w odniesieniu do wchodzenia w linie 5D. Już w tym czasie będzie mógł się ten proces ugruntować w pełni, uziemić i otworzyć na pełen potencjał dla Ziemi, która w częściach wysoko wibracyjnych będzie mogła już w pełni emanować odpowiednimi częstotliwościami, aby dawać wsparcie i wznoszącej do góry te części globu, które są w słabej kondycji i niskich wibracjach. Czas ten pozwoli na złapanie pewnej równowagi w tym zakresie. 

 

 

Czym jest portal wielowymiarowo?

 

 

Dla naszych przewodników, bliskich przyjaciół z wymiarów 7/9 jest to czas zbierania danych. My możemy czerpać z ich zasobów, a oni z naszych, aby bliżej rozpoznać jakie zmiany dokonują się w nas, jak funkcjonujemy na teraz, aby widzieć, mieć dane jak w dalszej części nas prowadzić i gdzie możemy spotkać się we wspólnej misji. 

 

Jeśli macie części bądź Przewodników w ścisłej już współpracy z tego wymiarów to jest to dla Was także czas na wymianę danych, na ułożenie współpracy, na zmianę pewnych panujących do tej pory zasad- to odpowiedni czas, w którym wzajemne zrozumienie i poczucie funkcjonowania będzie głębsze. Pamiętaj, że Przewodnicy to partnerzy nie wyrocznia i tak samo, jak Ty starasz się ich poznać, tak i oni potrzebują głębiej wejrzeć w to, co ludzkie — ciało, emocje, aby lepiej poznać specyfikę naszego, jak i wspólnego funkcjonowania. 

 

 

Jak najlepiej wykorzystać ten czas?

 

 

Pomyśl sobie, co jest dla Ciebie w życiu naprawdę ważne. Jaka jakość przyświeca w Twoim życiu, co jest tym nadrzędną jakością, która daje Ci radość, wolność. I tym się kieruj w najbliższych dniach. Pamiętaj, że manifestujesz nie jedynie, kiedy siadasz do medytacji czy afirmacji. Manifestujesz i przyciągasz w każdej milisekundzie własnego życia. Także postaraj się, aby te kilka dni wypełniały najpiękniejszą jakości, wzmacniaj je i pogłębiaj-te ziemskie te wielowymiarowe, te Twoje z serca.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com