26 lutego 2023

Co oddziela od obfitości?

 

 

Wszystkie zmiany zaczynają się w Tobie. 

 

 

Gdy Ty się zmieniasz, cały świat się zmienia.

Gdy przejdziesz własną drogę do obfitości życia,

świat odpowie Ci tym samym - obfitością, dobrobytem, pełnią.

 

Wystarczy zaufać.

 

 

 

 

 

To sedno tematu realnych, autentycznych zmian w życiu. Dlatego właśnie Droga do Obfitości nie jest to program o relacjach, karierze, finansach, czy jakości życia. Nie jest to też program, jakich wiele o pieniądzach, luksusie czy dobrobycie - nie! To wszystko mogą być jedynie naturalne "skutki uboczne" Twoich prawdziwych, autentycznych, wewnętrznych zmian - nie odwrotnie.

 

 

 

 

 

Dlaczego nasza praca może przynosić wymierne efekty?

 

 

 

 

 

Gdy usiłujesz zmieniać swoje relacje, pracę, jakość i standard życia, ale zmiany nie wychodzą z wnętrza Ciebie, nie zaczynają się od głębokich zmian w Tobie, będą jedynie pobieżne, niedające prawdziwego poczucia sensu, spełnienia, a w gruncie rzeczy prawdziwych, trwałych efektów. Praca pobieżna może dać satysfakcję, ale na bardzo krótki czas lub jedynie z poziomu ego - i tak do następnego razu. I tak wciąż, aż w końcu dojdziesz do momentu, gdzie powiesz dość! 

 

 

 

 

 

Program ten jest dla osób, które pragną autentycznych, prawdziwych zmian prowadzących do najwyższej jakości życia - pełnego, obfitego życia, w pełni w zgodzie ze sobą, własnymi darami, potencjałem, a także poczuciem głębokiego sensu.

 

 

 

 

 

 

Jak to osiągnąć?

 

Prawdziwa i wnosząca realne zmiany w życiu praca ze sobą, rozwój osobisty sprowadza się do pracy nad wzorcami, inaczej zwanymi uwarunkowaniami, programami etc. Wzorce te są niczym filtr, przez który przepuszczasz widzenie i doświadczanie świata, które – jeśli nie są czyste – nie pozwalają widzieć go takim, jaki jest naprawdę. Praca nad sobą służy rozpoznaniu i uzdrowieniu takich wzorców. 

 

 

 

 

 

 

Co oddziela od obfitości?

 

 

 

 

Blokady, które oddzielają od obfitości, to m.in. uwarunkowania na poziomie umysłu, ciała i energii, które zebrał_ś od początku swojego teraźniejszego życia. To takie, które towarzyszyły przez ostatnie lata, które z powodzeniem możesz uzdrawiać metodami konwencjonalnymi. Jednak często jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej, dlatego też możesz odczuwać, że praca ta nie ma końca. Pełne uzdrowienie może to być długotrwały proces, czasami to praca na całe życie.

 

 

 

 

 

Ale tak nie musi być!

Wyjście z braku, trybu przetrwania i wejście w obfitość, jest już dziś możliwe,

dzięki rodzącemu się ogromnemu potencjałowi procesów i skoków kwantowych.  

 

 

 

 

 

Idąc głębiej, do samego źródła powstania blokad, to w głównej mierze uwarunkowania, programy zapisane na głębokim poziomie podświadomości. To właśnie na tym poziomie, zapisane są wszelkie wzorce zachowań, które w największym stopniu determinują kształt Twojego codziennego życia. Bez dotarcia i pracy na tym poziomie, nie doświadczysz pełnego uzdrowienia. Bez pracy na głębokim poziomie, kolejne przekonania i wzorce powracają niczym bumerang przez całe życie, a Ty zamiast po prostu cieszyć się życiem, nieustannie pracujesz nad kolejnymi powracającymi wzorcami. 

 

Źródeł blokad możesz także szukać z powodzeniem w czasie całej wędrówki Duszy, karmicznie, rodowo, pokoleniowo, etc. To bardzo często źródła największych blokad zapisanych w życiu, które całkiem zmieniają jego kształt. 

 

Jedną z blokad, o której zapewne nie wiesz, jest ogólne, globalne odcięcie ludzkości w drodze ewolucji od pierwotnego Źródła Obfitości. Energia obfitości to pierwotna jakość zapisana w życiu człowieka. Jednak na drodze ewolucji, została uśpiona i dziś wpływa na nas zaledwie w małym procencie. 

 

 

 

 

 

Jak otworzyć się na obfitość?

 

 

 

 

 

W pełnym zakresie Droga do Obfitości® pozwala holistycznie zdejmować wszelkie blokady oddzielające od obfitości życia. Proces ten daje solidny, pełny fundament pod skuteczną pracę własną, która po uzdrowieniu holistycznym, może być lekka, relatywnie krótka i wreszcie w pełni skuteczna.

 

Proces ten pozwala także rozbudzić w Tobie uśpioną jakość obfitości, aby już zawsze towarzyszyła w dalszej drodze. Otwiera także na prowadzenie duchowe, które wnieść może do Twojego życia spokój, zaufanie, pewność stawianych kroków. 

 

 

 

 

 

 

 

Po skończonym procesie będziesz

posiadał_ pełen zasób, który

pozwoli Ci z lekkością iść

własną drogą. 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam Ciebie do Twojej własnej 

Drogi do Obfitości

 

 

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com