21 czerwca 2023

Co z tą Nową Erą?

Dziś możemy już odetchnąć z ulgą, wiedząc, że zmiany, które tak dynamicznie i mocno przez wielu z nas były odczuwane, stabilizują się.

 

 

Wchodzimy właśnie na spokojniejsze wody świata 5D.

 

 

Jeśli Twoja praca osobista wymaga jeszcze ustabilizowania, przepracowania tego, co wciąż trzyma Cię w rzeczywistości 3D, oczywiście taka praca pozostaje — ta trwać będzie kolejne setki lat dla ludzi. Jednak praca globalna, w której wielu z nas bardziej lub mniej świadomie brała udział, bądź odczuwała, właśnie gruntuje się w pełni w wymiarze ziemskim. Oznacza to, że w porównaniu z latami ostatnimi, a szczególnie 3 latami wstecz, czas który nadchodzi będzie wyjątkowo stabilny i spokojny. A dla osób, które wykonały znaczną zmianę, skoki kwantowe - będzie to możliwość wejścia w całkiem nową, piękną rzeczywistość, odczuwanie. Pamiętaj, że wszystkie zmiany zaczynają się w nas i dokładnie tak samo jest z dostrajanie się do rzeczywistości 5D - aby stać się "narzędziem" dostrojonym potrzebujemy porzucić to wszystko, co od rzeczywistości serca oddziela, należy porzucić świadomie tryb przetrwania i utrzymywać to status quo, aby w rzeczywistości 5D być i działać w pełni w jego potencjale.

 

A czym dziś jest dla nas rzeczywistość 5D?  Jest wibracją serca, w której wszelkie ruchy, jakie wielowymiarowo i globalnie zadziałać się miały, aby wesprzeć w jego funkcjonowaniu na Ziemi, zaszły. 

 

Ostatni czas mógł być szczególnie niełatwy dla wielu ludzi, ale wiedz, że kolejne dni są o oczyszczeniu tego, co jeszcze zostało do uwolnienia i o stabilizacji gruntowaniu się w rzeczywistości nowej — lekkiej, pięknej, wzmacniającej w pełni. 

 

Krótko ze statystyk — na dziś dzień, blisko na 2 miesiące po wejściu w wibracje 5D, z późniejszymi wydarzeniami, które zostały opisane tutaj i tutaj. Dziś w rzeczywistości w wibracjach 5D na świecie jest 17 milionów osób — są to osoby zakotwiczone i w potencjale zakotwiczenia w najbliższych tygodniach, miesiącach. Także ta liczba jest dużo wyższa niż to miało miejsce zaledwie 2 miesiące wstecz i statystycznie ujmując wydarzenia, które były trudne doprowadziły do zwielokrotnienia liczby osób będących w 5D poprzez mobilizacje w większym zakresie do kotwiczenie tych wibracji. Także dziś jesteśmy w pięknym świecie w jeszcze bardziej licznym gronie, niż to było widoczne zaledwie kilka tygodni wstecz.

 

Każde wydarzenia — szczególnie te wpływające na kształt całej ery są ważne, są przełomowe. Będąc w nich nie odczuwamy często w jak ważnych wydarzeniach bierzemy udział, patrząc głównie poprzez pryzmat perspektywy osobistej, ale wiedz dziś, że to były przełomowe działania w historii całej Ziemi, a Ty był_ś ich częścią.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com