Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
30 grudnia 2022

Czas podsumowań

Okres zimy, w sposób naturalny skłania nas do refleksji, wglądów, podsumowań.

 

Jest to naturalna część tego okresu i współdziałania z nim.

 

To czas, aby zatrzymać się, przyjrzeć jaki bagaż ze sobą nosimy

 

i co wybieramy zabierać ze sobą dalej.

 

 

 

Rok w rok podążałam także za kultem podsumowań noworocznych, list tego, co pragnę wykreować w roku kolejnym. Jednak sztuczne, nieidące z głębi zmuszanie się, nie dawało nigdy tego, czego bym pragnęła, co czułam. Dziś, tak naprawdę dzięki pięknej, potężnej wiedzy, którą otrzymałyśmy dla SPARK, widzę, wiem i czuję pełnię tego czasu, prawdziwe jego oblicze. Dziś przyglądam się sobie i tam, gdzie jeszcze nie tak dawno umysł zmuszałby do podsumowań, ciało czuje, alarmuje, że pragnie po prostu być. Nie chce jeszcze mobilizować siebie do nowego startu, do decyzji, tego, co będę robiła tuż za magicznym progiem kolejnego roku. Dziś Dusza także prowadzi w stronę pożegnań, nie jeszcze witania nowego.

 

 

Tak jak ostatnie przekazy, które zostawiłam tutaj dla Was, podpowiadały - teraz jest czas pożegnań. Czas, aby wglądy i przemyślenia, a nawet i już decyzje dotyczyły tego, "czego nie chcę". Kolejne tygodnie będą dopiero mogły wnieść dzięki temu jasność tego "czego chcę", co pragnę ze sobą zabrać. Wiedza SPARK pozwoliła mi zrozumieć, że nowe nie zaczyna się 1 stycznia, bo jakiś człowiek, kiedyś tak postanowił. Nowe rozpoczyna się, gdy naturalnie zaczyna się nowe życie. Nowy początek to naturalny okres przedwiośnia i wiosny. Teraz, do końca zimy wciąż mamy czas na zatrzymanie i refleksje, na wszelkich polach istotnych dla nas. Zmiany i decyzje podejmowane teraz w naturalny też sposób dzieją się dla nas łagodniej, w rytmie zimowego zatrzymania, nie np. wiosennej dynamiki zmian. 

 

 

Dziś wiem, że ciało, umysł i Dusza wspólnie mogą pokierować mnie w stronę naprawdę wyjątkowego okresu, wyjątkowego nadchodzącego roku. Dziś każda z tych części mnie działa w harmonii i równowadze - umysł cichnie, ciało pragnie odpoczynku, regeneracji, Dusza w spokojnym rytmie prowadzi w rytmie żegnania starego.

 

Wsłuchaj się w siebie, w każdą najmniejszą cząstkę siebie, usłysz, do czego woła dziś. Nie w kolejnym roku, tygodniu, kiedyś — tylko dziś, tu i teraz i za tym podążaj. W taki sposób rodzi się naprawdę solidny fundament pod wyjątkowy, kolejny rok życia. 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com