Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję,
za chwilę otrzymasz dostęp do ebooka.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Zapisz się do newslettera

 

Logowanie

Platforma

Czas podsumowań, czas refleksji, wglądów, głębszego widzenia rzeczy w prawdzie. Taki jest potencjał obecnego czasu, czasu początku roku kalendarzowego. 


Dziś można w pełni wykorzystać ten potencjał, pozwalając sobie na bycie, na transformowanie i uzdrawianie tych części siebie, które wołają o uwagę. Gdy Twoja uwaga będzie w sposób dobry i wartościowy ulokowana, niedługo będziesz mogła zasiać ziarna nowego, w pięknych nowych jakościach, jakie pragniesz, aby wypełniały Twoje życie, Twoją codzienność. 

 

 

 

Dziś dzień rozpoczęłam od pobrania przekazu dla Spark, z podpowiedziami na jakie obszary warto, abyśmy zwróciły uwagę. Co należałoby pożegnać, co zostawić, gdzie zrobić miejsce na nowe w naszych działaniach. Padło w przekazie tym bardzo ważne zdanie, że to “nie działanie życzeniowe, a sprawcze”. Mocne, dosadne zdanie, które pozwala uziemić się w tym, jak często mimochodem postrzegamy prowadzenie i wsparcie na poziomie duchowym. To my sami decydujemy, co pragniemy pożegnać. To my idąc dalej w wybieraniu nowych jakości, wchodzimy w moc kreacji, codziennych wyborów, nie życzenia sobie, co ma się zadziać, a działania i bycia w tych jakościach w pełni, aby właśnie tak było. 

 

 

Jest to bardzo pomocne zarówno na ten czas, jak i w całej drodze do obfitości. To tylko Ty decydujesz o tym, czy pragniesz nosić ze sobą dawne wzorce, programy, schematy, które wywodzą się z energii braku. Kiedy powracają myśli, emocje, pojawiają się sytuacje, wydarzenia wywodzące się z braku, wnoszące w rolę ofiary, odbierające Ci moc - to Ty decydujesz. Wybierając ich obecność w życiu, zasilasz je własną energią, dając im moc sprawczą. Jeśli zauważysz je, ale pozwolisz, aby nie przejmowały kontroli nad Tobą - tym samym wchodzisz w moc sprawczą. 

 

To także Ty możesz wybrać, że będziesz wzmacniać swoją uwagą wzorce czyste, wywodzące się z obfitości — i tak samo, nadając im tym samym moc kreacji we własnym życiu. Twoja uwaga jest niezwykle cenną energią, wzmacniającą każdy aspekt Twojego życia. 

 

 

 

Nawet ja nie jestem jeszcze w pełni wolna od wszelkich przekonań i schematów. Wczoraj powrócił temat ważny, związany ze schematami noszonymi długie pokolenia przez ludzi. Schematem, w którym to kobiecie odbiera się moc sprawczą w kreacji obfitości finansowej. Mężczyźni według jeszcze nie tak dawnych wzorców, dbali o dobrostan materialny całej rodziny, kobieta często była pozbawiona tego przywileju. Tak, to jest przywilej. Wczoraj przez pewien czas, pozwoliłam sobie na wejście w energię braku, energię bycia ofiarą, odbierając sobie tym samym moc sprawczą. Dziś zrozumiałam, że żyjąc dziś mam ogromny przywilej i wolność w tym, że mogę tworzyć własne działania zawodowe, według tego, jak pragnę to robić. Mogę spełniać się, tworzyć działania w zgodzie z własnym powołaniem, misją. Mogę zarabiać pieniądze w sposób wolny, niezagrożona tym, że robię coś, co zostanie źle odebrane, bądź surowo ukarane. 

 

Nasza rzeczywistość dziś to droga prowadząca do wolności, której fundamenty są dobre i wartościowe pod dalszą kreację siebie, własnych marzeń, potencjału według tego, co pragnie serce. Dziś warto ugruntować się we wdzięczności, za to, że przyszło nam działać, żyć i współtworzyć piękne fundamenty pod jeszcze bardziej wartościowy świat nowych jakości, nowego paradygmatu. 

 

Ile trzeba jeszcze zrozumieć, przetransformować wzorców, schematów, ile zdobyć w sobie podkładów zaufania, aby wejść w nowe? Myślę, że ogromnie dużo, ale każdy świadomy wybór, decyzja żegnania wzorców starego, jest historią o tworzeniu dla siebie i innych wartościowej drogi pod działanie w nowych jakościach.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Czas podsumowań cz.2

03 stycznia 2023
Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®