Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
03 stycznia 2023

Czas podsumowań cz.2

Czas podsumowań, czas refleksji, wglądów, głębszego widzenia rzeczy w prawdzie. Taki jest potencjał obecnego czasu, czasu początku roku kalendarzowego. 


Dziś można w pełni wykorzystać ten potencjał, pozwalając sobie na bycie, na transformowanie i uzdrawianie tych części siebie, które wołają o uwagę. Gdy Twoja uwaga będzie w sposób dobry i wartościowy ulokowana, niedługo będziesz mogła zasiać ziarna nowego, w pięknych nowych jakościach, jakie pragniesz, aby wypełniały Twoje życie, Twoją codzienność. 

 

 

 

Dziś dzień rozpoczęłam od pobrania przekazu dla Spark, z podpowiedziami na jakie obszary warto, abyśmy zwróciły uwagę. Co należałoby pożegnać, co zostawić, gdzie zrobić miejsce na nowe w naszych działaniach. Padło w przekazie tym bardzo ważne zdanie, że to “nie działanie życzeniowe, a sprawcze”. Mocne, dosadne zdanie, które pozwala uziemić się w tym, jak często mimochodem postrzegamy prowadzenie i wsparcie na poziomie duchowym. To my sami decydujemy, co pragniemy pożegnać. To my idąc dalej w wybieraniu nowych jakości, wchodzimy w moc kreacji, codziennych wyborów, nie życzenia sobie, co ma się zadziać, a działania i bycia w tych jakościach w pełni, aby właśnie tak było. 

 

 

Jest to bardzo pomocne zarówno na ten czas, jak i w całej drodze do obfitości. To tylko Ty decydujesz o tym, czy pragniesz nosić ze sobą dawne wzorce, programy, schematy, które wywodzą się z energii braku. Kiedy powracają myśli, emocje, pojawiają się sytuacje, wydarzenia wywodzące się z braku, wnoszące w rolę ofiary, odbierające Ci moc - to Ty decydujesz. Wybierając ich obecność w życiu, zasilasz je własną energią, dając im moc sprawczą. Jeśli zauważysz je, ale pozwolisz, aby nie przejmowały kontroli nad Tobą - tym samym wchodzisz w moc sprawczą. 

 

To także Ty możesz wybrać, że będziesz wzmacniać swoją uwagą wzorce czyste, wywodzące się z obfitości — i tak samo, nadając im tym samym moc kreacji we własnym życiu. Twoja uwaga jest niezwykle cenną energią, wzmacniającą każdy aspekt Twojego życia. 

 

 

 

Nawet ja nie jestem jeszcze w pełni wolna od wszelkich przekonań i schematów. Wczoraj powrócił temat ważny, związany ze schematami noszonymi długie pokolenia przez ludzi. Schematem, w którym to kobiecie odbiera się moc sprawczą w kreacji obfitości finansowej. Mężczyźni według jeszcze nie tak dawnych wzorców, dbali o dobrostan materialny całej rodziny, kobieta często była pozbawiona tego przywileju. Tak, to jest przywilej. Wczoraj przez pewien czas, pozwoliłam sobie na wejście w energię braku, energię bycia ofiarą, odbierając sobie tym samym moc sprawczą. Dziś zrozumiałam, że żyjąc dziś mam ogromny przywilej i wolność w tym, że mogę tworzyć własne działania zawodowe, według tego, jak pragnę to robić. Mogę spełniać się, tworzyć działania w zgodzie z własnym powołaniem, misją. Mogę zarabiać pieniądze w sposób wolny, niezagrożona tym, że robię coś, co zostanie źle odebrane, bądź surowo ukarane. 

 

Nasza rzeczywistość dziś to droga prowadząca do wolności, której fundamenty są dobre i wartościowe pod dalszą kreację siebie, własnych marzeń, potencjału według tego, co pragnie serce. Dziś warto ugruntować się we wdzięczności, za to, że przyszło nam działać, żyć i współtworzyć piękne fundamenty pod jeszcze bardziej wartościowy świat nowych jakości, nowego paradygmatu. 

 

Ile trzeba jeszcze zrozumieć, przetransformować wzorców, schematów, ile zdobyć w sobie podkładów zaufania, aby wejść w nowe? Myślę, że ogromnie dużo, ale każdy świadomy wybór, decyzja żegnania wzorców starego, jest historią o tworzeniu dla siebie i innych wartościowej drogi pod działanie w nowych jakościach.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com