Podróż do siebie, do własnej prawdy, poczucia sensu i spełnienia. Kurs MOC Intuicji to praktyczny i konkretny poradnik wraz z narzędziami, jak rozwijać naturalną intuicję. To odpowiedzi na głębokie pytania, nurtujące ludzkość od wieków.
29 maja 2023

Czy intuicję można rozwijać?

Czym jest intuicja?

 

Jak odróżnić lęk od intuicji?

 

Czy intuicję można rozwijać? 

 

 

 

 

Często myślimy, że z szóstym zmysłem trzeba się urodzić, że można to mieć bądź też nie. A tak nie jest. To, co nazywamy intuicją, ma każdy z nas. Jedynie kwestią jest zauważyć to i dać temu odpowiednią rangę — czyli pozwolić się prowadzić. 

 

Szczególnie w ostatnich latach czuć możemy zarówno u siebie, jak i w otoczeniu wzmożoną chęć rozwijania tej części w nas. To ruch globalnego przebudzenia wpłynął na to, że wiele, wielu z nas zaczęło czuć i doceniać mocniej tę część siebie. Cześć ludzi jeszcze mocno tkwi w tym, co nazwane, zbadane, dowiezione - ale i oni mają w sobie szósty zmysł, jedynie jest on uśpiony, zepchnięty na dalszy plan. 

 

 

Czy intuicję można rozwijać?

 

Tak!

 

Czy można rozbudzić, jeśli była zepchnięta

na dalszy plan przez długie lata?

 

Tak! 

 

Czy można nauczyć się żyć w prowadzeniu? 

Tak!

 

 

 

Często słyszymy - idź za czuciem, idź za prowadzeniem, zaufaj intuicji. Pytanie brzmi - ale jak?

 

No właśnie! To wszystko nie jest tak proste, gdy tak naprawdę nie do końca wiemy czym jest ten głos, czy to za czym idziemy to lęk, czy intuicją. Gdy niejednokrotnie zaprowadził nas ten cichy głos gdzieś, gdzie nie chcieliśmy być. 

 

Ktoś niedawno powiedział, że rewolucjonizuję podejście do duchowości — jest w tym dużo prawdy :))

 

W swoich programach, metodach uczę bardzo konkretnie, jak praktykować, rozwijać intuicję, dary postrzegania pozazmysłowego, daję narzędzia do rozwijania tych części. Nauka rozwijania intuicji wygląda u mnie trochę jak nauka języka obcego — uważam, że każdy ma do tego dostęp i że regularną praktyką, można rozwijać intuicję, tak że sygnały prowadzenia stają się coraz bardziej jasne i czytelne. Możemy już coraz mniej błądzić między znakami, symbolami, odczuciami — i ciągłym interpretowaniem, co to ma oznaczać, a coraz pewniej iść za prowadzeniem, które wpływa znacząco na zmianę jakości życia.

 

 

 

Staram się, aby prowadzenie duchowe, intuicja stały się praktyczną częścią 

naszej codzienności i aby wzmacniały nasz rozwój w każdej sferze życia. 

 

 

 

 

 

 

Jeśli pragniesz rozwijać tę część w sobie, jeśli masz bliskich, którzy gdzieś ten cichy głos w sobie zagubili, zapraszam do kursu MOC Intuicji, gdzie przybliżę czym jest ten głos, jaką ma rolę w naszym życiu, a także dam konkretne narzędzia i praktyki, aby po skończonym kursie móc rozwijać tę naturalną część w sobie. 

 

Zapraszam.

 

 

 

 

MOC intuicji 

 

 

Do 1 czerwca ze zniżką 250 zł

i prezentami o wartości 230 zł

 

 

 

Przygotowałam także bezpłatny e-book na temat intuicji wraz z wyjątkową medytacją, aby można było zapoznać się i poczuć, czy to droga  odpowiednia na teraz i czy z moim towarzystwem :) - tutaj.

 

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com