15 lutego 2023

Czym jest Biznes Nowej Ery? 

Czym jest Biznes Nowej Ery? 

 

Nowego paradygmatu.

 

 

 

 

 

 

Pełnym wyjściem ze starego paradygmatu. 

 

Jest uwolnieniem od starych struktur biznesowych, uwarunkowań, przekonań, nawyków na temat tego, jak należy prowadzić własną firmę. 

 

 

Uwolnienie to, aby było w pełni skuteczne, odbyć się powinno na wszelkich poziomach — zarówno świadomym, jak i przede wszystkim podświadomym.

 

Jak zapewne wiesz, to Twoja podświadomość w ogromnej mierze wpływa na Twoje codzienne wybory, również te zawodowe. Jeśli na tym poziomie nie masz uzdrowionych, oczyszczonych wzorców, Twoje działania mogą być w dużym w chaosie, a co za tym idzie w blokadach w przepływie. 

 

 

Biznes Nowej Ery to:

 

  • Pełne uwolnienie i uzdrowienie od starych, niesłużących jakości, programów na wszelkich poziomach etc. 

 

  • Świadomość, co się składa na pełną jakość nowego.

 

  • Świadome wybory tych jakości, każdego dnia.

 

 

Bez oczyszczenia, pełnego uzdrowienia, działania będą zawsze mieszanką założeń starej ery, starego paradygmatu, w którym wyrastał_ś, w którym w prawie 100% budowałaś własne przekonania w tej materii, z nowym paradygmatem.

 

Dlaczego? 

 

Twoja podświadomość to Twoja baza, która wpływa na ok. 95 % Twoich zachowań, wyborów etc. w ciągu każdego dnia. Jeśli podświadomość jest zakodowana na stary paradygmat, ponieważ w takim wyrastał_ś, dojrzewał_ś, taki nosisz rodowo, pokoleniowo, to on wpływa i determinuje Twoje działania zawodowe — warto mieć tego świadomość.

 

Twoja świadomość, świadome pójście w stronę biznesu Nowej Ery, nowego paradygmatu, jest zaledwie namiastką, częścią wpływającą na Twoje wybory. Według badań podświadomy umysł działa przez 95% czasu w ciągu dnia, świadomy przez 5 %. Oznacza to, że przez większość dnia działamy na autopilocie, nie świadomie wybieramy.

 

Im większa Twoja świadomość, zarządzanie umysłem świadomym, bycie w tu i teraz, tym dużo łatwiej jest Tobie świadomie wybierać jakości nowego, wtedy proporcje powyższe zaczynają się powoli zmieniać. Ale warto wiedzieć, że to zaledwie część, a bez pracy głębokiej i uzdrowienia na pełnym poziomie, na każdego człowieka wpływać będzie w dużej mierze głównie stary paradygmat.

 

Pełne uwolnienie jest podstawą, aby w pełnej, czystej jakości móc zacząć budować swój biznes w jakości Nowej Ery. 

 

 

 

Aby mogło powstać nowe, stare musi odejść.

 

 

Nie ma miejsca na nowe jakości, wzorce nowego paradygmatu, gdy stare wzorce wciąż są główną częścią nas. 

Tym jest właśnie Droga do Obfitości® — możliwością uwolnienia na wszelkich poziomach z niesłużących wzorców oraz dostrojeniem do możliwości, jakie rodzą się dla nas w Nowej Erze. 

 

W Akademii Biznesu Nowej Ery proces ten jest rozszerzony o zakres pełnego oczyszczenia także pola działań zawodowych, biznesowych i uwolnienia na tym poziomie, a także pełnego dostrojenia zarówno osoby, jak i jej biznesu do energii nowego paradygmatu.

 

 

Burzenie się starego paradygmatu to naturalny proces, który dzieje się globalnie -  stare się burzy na naszych oczach, a pełen rozpad prędzej czy później i tak nastąpi. Jeśli jesteśmy powołani do działania w nowych jakościach, dużo łatwiej nam będzie już dziś się do tego przygotować i świadomie wchodzić w tę jakość. Tak czy tak nas to czeka, za 10-15 lat, może dłużej. Dużo łatwiej, lżej będzie nam dziś stawiać pierwsze kroki w stronę nowego, niż pozwolić, aby czas sam zrobił swoje z naszym biznesem.

 

 

 

Kolejne artykuły poświęcę temu, co się składa na pełną jakość nowego paradygmatu. Zapraszam TUTAJ oraz TUTAJ.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com