17 lutego 2023

Czym jest Biznes Nowej Ery? cz. 2

Czym jest Biznes Nowej Ery?

 

Jest podwyższonym poziomem świadomości. 

 

 

 

 

Prowadzenie biznesu Nowej Ery wiążę się przede wszystkim z podwyższoną świadomością człowieka, ludzi, którzy za tym biznesem stoją.

 

Na podwyższoną świadomość w obszarze Biznes Nowej Ery składają się: 

 

 

 

Świadomość energetyczna

 

 

Świadomość praw i funkcjonowania na poziomie energetycznym rzeczy ożywionych i nieożywionych. Świadomość tego, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni, wzajemnie na siebie oddziałujemy i że każde działanie czy też brak działania w świecie energii pozostawia swój ślad. 

W energii niczego się nie oszuka — to subtelny świat odczuwania na poziomie, w którym widoczna jest pełna prawda intencji, jakie stoją za naszymi działaniami. 

W energii wszystko dąży do równowagi — nie zbudujemy w pełni biznesu Nowej Ery, jeśli w gronie najbliższych współpracowników, klientów etc. będą osoby o obniżonej świadomości i działające według starego paradygmatu. 

W końcu podstawowe prawo przyciągania, mówiąc w uproszczeniu to, czym emanujesz to przyciągasz — czyli to, co z Ciebie wypływa, wraca do Ciebie. A emanowanie jest to składowa wszystkiego, czym jesteś Ty, a także składowa wszystkiego, co współtworzy Twój biznes. 

 

 

Gdy emanujesz lękiem, przyciągasz brak, gdy emanujesz spokojem i zaufaniem — przyciągasz obfitość. 

 

 

 

 

Świadomość duchowa

 

 

Świadomość własnej sfery duchowej, przez niektórych nazywanych Wyższą Świadomości, Wyższą Mądrością. To niezbędny czynnik budowania biznesu Nowej Ery w zgodzie z życiowym powołaniem, drogą duszy. To z połączenia z tą częścią siebie rozpoznawać możemy prawdziwe cele, które rozwijane będą wnosiły do życia zawodowego poczucie głębszego sensu i satysfakcji. 

 

 

 

 

Świadomość kwantowa

 

 

Powszechnie nazwana, aczkolwiek niebędąca nazwą oddającą, co właściwie za nią stoi. Bardziej powszechnie dla osób świadomych nazwać by ją należało świadomością wielowymiarową. Czyli świadomość, choć w małym stopniu jak funkcjonujemy my, ludzie, Ziemia w odniesieniu tego, że jesteśmy częścią Wszechświata. Wszechświat to nieustanny ruch kwantowy, który podobnie jak w życiu na Ziemi — wciąż wzajemnie na siebie oddziałuje, wpływa na życie na Ziemi, determinuje jego zmiany, ruchy globalne etc. Świadomość ta pozwala na dostrajanie się i przyjmowanie m.in. potencjałów, jakie otwiera dla nas Nowa Era. Pozwala na świadome wykonywanie tego, co powszechnie nazywane jest skokami kwantowymi, a także świadomie budować swój biznes w oparciu o właśnie takie działania. Dla osób bez świadomości, te sfery często nazywane są cudami, magią, lub blokadami nie do przeskoczenia. Dla osób świadomych, pozwalających z coraz większą precyzją zarządzać tą sferą, przybliża to do głębszego czucia, doświadczania, a także przepływu i obfitości. 

 

 

 

Te trzy podstawowe aspekty uzupełnić powinny świadomość świata materii, która towarzyszyła nam do tej pory. Wchodzenie na poziomy świadomości tych sfer, z czasem zaczynają się w pełni integrować w naszym rozumienie ze światem materialnym i zaczynamy coraz lżej, łatwiej funkcjonować w pełnym aspekcie tego, co nazywamy biznesem Nowej Ery. Aby robić to w pełni w zgodzie z Wszechświatem, świadomość taka powinna zacząć się od nas samych, od potrzeby sięgania do zasobów wiedzy i doświadczenia z tych poziomów w sposób coraz bardziej świadomy i odpowiedzialny.

 

 

 

W kolejnym artykule przyjrzę się bliżej poszczególnym tym aspektom.

 

Fragmenty wiedzy z Akademia Biznesu Nowej Ery Spark, w moim przełożeniu.

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

 

 

 

 

 

A poniżej dzisiejsze słowa Doroty Jesiołowskiej - Sołoduchy, który bardzo do mnie trafiły:

 

 

 

 

 

"Kiedyś czekałam na "Nową Ziemię", później myślałam, że lądujemy na niej z automatu. A jeszcze później, że jak na niej wylądujemy, to wszystko jest nam dane ot tak. Zapomniałam jednak, że to JA jestem głównym decydentem i od moich ruchów tak wiele zależy!

 

Po DDO pięknie się płynie, emanuje jakością obfitości. Jednak wiemy też, jak wygląda codzienność. Mnóstwo w niej jeszcze starych schematów, fizycznie zastygłych struktur, szczególnie w biznesie.

 

Porządki na poziomie kwantowym i energetycznym dzieją się dzięki naszej woli i procesowi DDO (Anna <3). A później jest życie, w którym fizycznie naszą rolą jest poczyścić i poukładać  się na nowo. Często dzieje się to intuicyjnie, bywa, że na zasadzie krok do przodu i krok do tyłu, bo czasami zwyczajnie trzeba odkryć co i jak.

 

W SPARK wchodzimy w konkretna wiedzę, praktyki i działania, pokazujące  wprost, jak się żyje i działa w nowym. Bez zgadywania, kawa na ławę. Oczywiście trzymamy się Twojego biznesu, dlatego rozmawiamy o organizacji firmy, strukturach w nowym ujęciu, klientach, ofercie, wycenie, planowaniu, poduszkach finansowych itd. Bardzo praktycznie, bardzo ziemsko i konkretnie. Mimo tego, że odnosi się to do obszarów, które znamy, SPARK pokazuje kompletnie inne ścieżki, perspektywy, rozwiązania.

 

Wiele lat tego szukałam.

 

Przed SPARK analizowałam mocno HD, relacje z pieniędzmi, wzorce rodowe, business model canvas, turkusowe organizacje i wiele innych obszarów. Dzisiaj mogę powiedzieć, że sposób działania w Nowej Erze jest inny. Jak nic, co do tej pory znaliśmy. Zachwyca mnie jego czystość, szacunek, prawdziwość, skuteczność i... bezkompromisowość.

 

SPARK nie jest dla tych, którzy chcą zaczerpnąć inspiracji. Ani tych, co się wahają, czy dać sobie możliwość wejścia w pełnię możliwości, czy jednak poczekać i się porozglądać. Jak wchodzi się w pełni w nowe, to nagle widzi się prawdziwość. A to jak wiemy, jest i piękne i trudne czasami.

 

Dlatego zależy mi, aby dołączały kobiety gotowe, z odwagą w sobie. Które nie chcą memłać trudności, a znajdywać rozwiązania i działać. W SPARK są potężne narzędzia do materializacji i tutaj zaczyna się prawdziwy wpływ na rzeczywistość i jej kreowanie. Żeby tam w ogóle dojść i zrozumieć proces i móc go w pełni odpowiedzialnie wykorzystywać, potrzeba przejść większość SPARK. A kiedy masz dokoła siebie grupę ludzi, którzy też materializują z czystości serca, wyobraź sobie jak wielki rodzi się wpływ. Na biznes, na społeczność, na kraj, na świat.

 

 

I na koniec dodam: to jest program bardzo biznesowy. Nasze klientki nie raz mówiły, że to przecież praktyczna wiedza o życiu w przepływie. Nie zaprzeczę. Jendak my koncentrujemy się w Akademii SPARK na biznesowym obszarze i to tam porządkujemy, aktualizujemy i rozkwitamy. A co się pojawi wraz ze SPARK w życiu? Na pewno więcej prawdziwości i piękna 🙂

 

 

Zapraszam. Do 23 lutego jest kwota dla zdecydowanych. Akademia SPARK dla MG i G rusza 23 marca w formule mastermindu. Bo nic tak nas Generatorów nie aktywuje, jak działanie w tu i teraz, z grupą ludzi o tej samej wizji świata ❤️"

 

 

Więcej mądrości od Doroty znajdziesz tutaj.

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com