Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
25 sierpnia 2022

Czym jest obfitość życia?

Czym jest obfitość życia?

 

 

Jest byciem sobą prawdziwą, coraz bardziej.

 

 

Poprzez zdejmowanie warstw uwarunkowań, wzorców, przekonań, które nie są Tobą, które nie służą, pozwalasz sobie na odkrywanie siebie prawdziwej, takiej której esencją jest bycie, a nie bycie kimś.

 

 

 

 

Jest odkrywaniem prawdy o sobie.

 

 

Proces zdejmowania warstw pozwala coraz mocniej widzieć, co jest prawdą o Tobie, a co nie jest, nigdy nie było, co wymaga uaktualnień, z czym nie czujesz się już spójna. Dynamiczny rozwój często daje pole do działania w krótkiej perspektywie czasu i odkrywanie siebie na nowo każdego dnia jest czymś naturalnym.

 

 

 

 

Jest odkrywaniem i rozwijaniem głębokich darów, potencjału, mocy.

 

 

Jest dostrzeżeniem i docenieniem najmniejszych części Ciebie, którym warto z uwagą się przyglądać, rozwijać, ponieważ to te, rozświetlane stają się drogą do spełnienia, do głębszego sensu, do bycia coraz mocniej na własnej drodze.

 

.

 

 

To odkrywanie głębszego sensu, esencji istnienia.

 

 

Odkrywanie kim jesteś naprawdę, jaką jakość warto rozwijać i pielęgnować w tym życiu, co jest misją, zadaniem dla jakiego Twoja Dusza wybrała właśnie to życie. Jest odnajdywaniem siebie, swojej mocy, prawdy.

 

 

 

 

 

To odnalezienie pełni poprzez równowagę w życiu.

 

 

Wchodzenie na własną drogę życiową, pozwolenie na bycie coraz bardziej sobą, pozwala na niwelowanie w życiu tych elementów, które nie służą już Tobie, a wzmacnianie tych które rozświetlają Twoje wewnętrzne światło. W drodze tej, odnaleźć można równowagę między dawaniem a otrzymywaniem, która jest sednem przepływu.

 

 

 

 

To otwieranie się na przepływ i dobrostan.

 

 

Równowaga ta pozwala w coraz większym zakresie płynąć z nurtem życia, a nie stawiać opór. Równowaga i harmonia w odnajdywaniu siebie i bycie na własnej drodze, determinują coraz większą lekkość, przepływ, obfitość w pełnym zakresie.

 

 

 

 

To wreszcie odnalezienie głębszego sensu, radości, satysfakcji.

 

 

 

Droga do siebie, wejście na drogę Duszy, pozwolenie na prowadzenie Wyższej Mądrości, a wychodzenie coraz mocniej z pobudek ego. To droga, która prowadzi do prawdziwego głębokiego poczucia sensu, poczucia bycia coraz bardziej kompletną, pełną, we właściwym miejscu.

 

 

 

 

Obfitość życia, to Twoje życie w najczystszej i najbardziej wspierającej Ciebie postaci. Obfitość ta pozwala na bycie, na czerpanie z życia radości, na odkrywanie prawdziwej satysfakcji i sensu.

 

Tym jest właśnie DROGA DO OBFITOŚCI®.

Dla każdego będzie ona inna, każdy z nas jest inny, wyjątkowy, każdy niesie ze sobą inną prawdę i światło.

 

 

Zapraszam Ciebie do Twojej własnej DROGI DO OBFITOŚCI®.

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com