04 listopada 2022

Dlaczego powstała ta przestrzeń?

 

SUBSKRYPCJA

 

Dlaczego właściwie pojawiła się ta przestrzeń?


Co daje, przekazuje, wnosi?

 

 

 

Przestrzeń ta jest w najprostszym ujęciu czystym kanałem komunikacji między moją Duszą, która ma dostęp do pełnej wiedzy wszystkiego, co stworzone, a ludźmi. To, co, kiedy w jakiej formie będzie się pojawiało, jest wyborem i prowadzeniem jedynie mojej Duszy. Nie ma tutaj miejsca na rachowanie umysłem, co, kiedy powinnam napisać, przekazać - to wnosi nową jakość i niezwykłą lekkość, że wszystko co będzie się tutaj pojawiało, dziać się będzie w odpowiednim czasie i dla najwyższego dobra osób, które chcą te jakości przyjmować.

 

 

Na takie działania nie mogłam pozwolić sobie w kanałach social media. Chaos i przeładowanie energetyczne w tych miejscach uniemożliwiał, często blokował dzielenie się czystymi jakościami.

 

Dlaczego?

 

Ponieważ miejsca takie jak social media to kanały, w których jest ruch wymienny — dawania i przyjmowania energii, lecz w całkowicie już na teraz niekontrolowany sposób. Czyli korzystając i dając nawet czyste jakości, jesteśmy wciąż pod oddziaływaniem silnego chaosu energetycznego w tych miejscach. Przyjmując jakości czyste, również przy okazji zabieramy ze sobą bagaż tego, co jest w social mediach. 

 

Moja Dusza już od dawna była przeciwna do dawania swojej mądrości, mocy w takich miejscach, pojawiały się tam ograniczone treści — dostosowane do percepcji ogółu, jaki w danym miejscu mnie otaczał. W stworzonej czystej przestrzeni dawać mogę dokładnie to, co jest dostosowane do pola osób, które wybrały tu być — tak jak wszędzie, jednak te osoby są to osoby o wyższym poziomie świadomości i rozumienia. Dlatego też treści, którymi tu będę mogła się dzielić, będą dużo głębsze, dużo bardziej przystępne w odbieraniu z poziomu Duszy i energii, a nie spłaszczone na potrzeby rozumienia jedynie z poziomu umysłu. 

 

 

Dla każdego z nas proces wchodzenia w odbieranie i rozumienie to osobisty proces. To, co dziś przeczytasz, będzie być może pracowało w Tobie dni, miesiące, a może lata, kiedy to będziesz miał, miała pełną gotowość na przyjęcie pewnych prawd. Jednak wiedz, że czytając z poziomu Duszy, przekazy czyste, pochodzące z Czystych Źródeł, nie czytasz ich jedynie zmysłem wzroku, nie odbierasz je jedynie z poziomu umysłu. Wchodzisz w zakres szerszego rozumienia, także na poziomie ciała energetycznego i duchowego. I być może pewnych rzeczy nie będziesz w stanie jeszcze nazwać, zobaczyć w pełni. Jednak subtelności, które zaczną odsłaniać się w widzeniu i doświadczaniu w Twoim życiu, składać się będę na obraz Ciebie prawdziwej, w coraz bardziej jasnym i w prawdziwym odbieraniu świata i życia. 

 

 

 

Dziękuję, że tu jesteś 

 

 

Ari_Anna 

 

 

 

P.S. A jeśli masz pomysł, jak przestrzeń ta mogłaby się nazywać, chętnie przyjmę :) Subskrypcja to mało romantyczna nazwa ;))

 

Platforma

Logowanie

Chcesz otrzymywać ode mnie informację o bieżących publikacjach, programach, kursach i innych?

Zapisz się do newslettera

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com