Wiele z osób, które przeszły proces na tym etapie wiedzą i czują już mocne TAK.

 

 

 

 

 

 

 

Pojawia się w Tobie wiele pytań?

 

Potrzebujesz więcej szczegółów?

 

Nie masz pewności?

 

 

 

Dla takich osób stworzyłam dalszą część tej strony.

 

Zapraszam dalej 

Opinie

Maria Nowińska

 

Nie ma takiej rzeczy materialnej, która równałaby się mojej wdzięczności za proces, który przeszłam z Ari_Anną Duszyńską.

To bilet w jedną stronę, zmienia życie 

Aga Cieślak

 

Czuję, że Droga w Obfitości to proces, który otworzył przede mną obfitość, do której wcześniej nie miałam dostępu

i wiem, że jest przede mną jeszcze więcej dalszych możliwości wzrastania w dobrobycie i obfitości.

 

Kwantowa Przewodniczka

Magda

 

Po kontakcie z Tobą Aniu i po procesach z Tobą, mam poczucie, że nie znam nikogo kto by temu dorównał.

Nazywam się Ari_Anna Duszyńska,

 

Jestem tutaj, aby przypomnieć Tobie,

jak żyć pełnią, obficie i w zgodzie ze sobą.

Jestem trenerką rozwoju osobistego oraz duchowego. Specjalizuję się w transformacjach kwantowych Nowej Ery. Obszary, w ramach których pracuję, to: obfitość, prowadzenie duchowe, a także biznes w jakościach Nowej Ery. Droga do Obfitości® jest moim flagowym, autorskim procesem. Dzięki niezwykłym, na skalę globalną, darom mogę przeprowadzać innych przez ten niezwykły proces i realnie wpływać na zmianę jakości życia. Pracuję na poziomie czystej świadomości oraz oświeconego umysłu, co pozwala na pełną czystość i jakość zarówno przekazywanej wiedzy, jak i jakości, energii transformacji podczas procesów w medytacjach.

 

 

Zostałam powołana, aby otwierać na pełen przepływ, obfitość, życie w zgodzie z życiową misją. W zgodzie z Drogą do Obfitości, przeprowadzam przez głęboko transformujący proces, z którego wyjdziesz w pełnym swoim potencjale, gotow_ i otwart_ na życie w przepływie i "boskim" prowadzeniu.

Podczas procesu

 

 Oczyścisz blokady na drodze do obfitości

 

 Przyjmiesz do swojego życia czystą jakość obfitości

 

 Rozpoznasz własną życiową misję, głębszy sens

 

 Rozbudzisz swój potencjał do jej realizacji

 

 Otworzysz się na prowadzenie duchowe

 


 

DROGA DO OBFITOŚCI®

THE WAY TO ABUNDANCE

 

Wysokiej jakości, transformujący proces kwantowy, który przybliża do głębszego sensu, życiowej misji, otwierając 

na pełen przepływ oraz prowadzenie duchowe.

 

Kliknij poniżej, aby obejrzeć video.

Dołączam

 

Aniu bardzo dziękuję za proces Drogi do Obfitości.

Właśnie go skończyłam i wszystko musi się jeszcze ugruntować ale już zaczynają się pozytywne zmiany. Jeśli chodzi o platformę to pracowało mi się na niej bardzo dobrze. Słuchając medytacji miałam wrażenie że byłaś obecna na żywo. Platforma jest zrobiona bardzo intuicyjnie i przyjaźnie dla użytkownika (jeszcze nie dawno byłam UX*, wiem co mówię ;)). Dzięki Twoim szczegółowym nagraniom byłam prowadzona za rękę krok po kroku i czułam się bezpiecznie.

Do tego lubię medytować z samego rana (6:00, 7:00 rano), a na sesję pewnie byśmy się umawiały później, więc jest to kolejny plus tej platformy.

Także jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam proces w takiej formie.

 

 

Małgorzata Józwiszyn |  Narodziny Motyla

 

Droga do Obfitości

 
 
*"UX to projektowanie doświadczeń użytkownika, czyli dbanie o to, aby produkt wzbudzał pozytywne odczucia w ludziach, którzy z niego korzystają. User experience to reakcje i odczucia związane z korzystaniem z produktu. Najczęściej używa się tego terminu w odniesieniu do produktów cyfrowych, takich jak strony internetowe, aplikacje mobilne czy desktopowe."
 

ŚWIADOMA PRACA WŁASNA

INTEGRACJA PROCESU 

GŁĘBOKA KWANTOWA TRANSFORMACJA

Całość procesu wykonam dla Ciebie na poziomie Wyższego Ja, w pierwotnym Źródle Obfitości. Proces Drogi do Obfitości jest właśnie dlatego skuteczny, ponieważ sięga do wszystkich zakamarków, gdzie mogą kryć się blokady. Nie oczyszcza jedynie tych z teraźniejszego życia, które w praktyce stanowią zazwyczaj niewielką część obrazu całości jakim są blokady oddzielające od pełnego przepływu i obfitości. Proces wykonuję na poziomie Twojego Wyższego Ja i to Ty, Twoja Wyższa Mądrość / Dusza / Wyższa Świadomość decyduje o tym, czy przyjęcie procesu i tych jakości jest dla Twojego najwyższego dobra. Działanie prowadzone jest w pełni profesjonalnie, bezpiecznie, z pełnym uszanowaniem praw energii, a także dla Twojego najwyższego dobra. 

 

Jest to element, który jest kluczowy w przejściu pełnej transformacji kwantowej. Jeśli odczuwasz lęk, obawy z tym związane, skonfrontuj się proszę z nimi, nim zdecydujesz się na pracę w platformie. Pomóc w tym może nawiązanie głębszego kontaktu z własną Duszą, ponieważ to ona w pełni wie, czy proces ten jest dla Ciebie czy też nie. Zapraszam do Drogi Duszy, która pomoże ten kontakt głębszy nawiązać. 

 

Program jest dedykowany osobom, które mają doświadczenie w pracy własnej, pracy nad wzorcami, przekonaniami, uwarunkowaniami, a także praktykują świadomą samoobserwację i uważność. Wiedzą, że jedynie ich świadome wybory i odpowiedzialność za kreowanie własnego życia każdego dnia, są tym co może w pełni wprowadzić do ich życia, to czego pragną. 

 

Proces nie jest dla osób, które zakładają, że pełna transformacja wykona się za nich "sama". Jest dla osób, które mają świadomość i z pełną odpowiedzialnością przyjmują, że każdy proces to ich własny proces. 

 

 

Program jest dla osób gotowych na pracę, zarówno, gdy pojawią się momenty cięższe, powracania starych wzorców, które wymagają jeszcze świadomej uwagi i przepracowania. A także, kiedy będzie ona lekka oraz przyjemna i będą w stanie zaakceptować i przyjąć, że nie "umęczona" praca przynosi efekty, ale ta lekka również.

To jakość Nowej Ery, która już się dla nas otwiera, ale to Twoja głęboka zgoda na lekką, relatywnie szybką transformację jest kluczowa, aby taka właśnie była. 

 

PRZECIWSKAZANIA

 

 • Ciąża

 • Zdiagnozowane i niezdiagnozowana zaburzenia na tle psychicznym

 • Tętniak mózgu - wyklucza pracę na systemie czakralnym.

   

  A także:

 

 • Brak wiedzy i praktyki medytacyjnej

 

 

 

W PROCES NIE NALEŻY WCHODZIĆ:

 

 

 • W obniżonej kondycji psychofizycznej i zaburzeniach na tym tle. 

 • Obniżonej kondycji energetycznej i zaburzeniach na tym tle.

 • Po przeżytych w niedawnym czasie, nieprzepracowanych traumach i wydarzeń o silnym wpływie.

 • W czasie innych głębokich procesów o charakterze pracy energetycznej.

 

 

 

 

Proces ten nie zastępuje pracy na poziomie fizycznym, w rozumieniu medyczny tradycyjnej, ani mentalnym - psychiatrycznym czy psychologicznym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam do posłuchania rozmowy

z cyklu Moja Droga do Obfitości®

 

 

 

Spotkań z osobami, którym miałam przyjemność towarzyszyć w ich własnej drodze do siebie, do własnej prawdy, misji i życia w pełni, życia w obfitości.

 

Integracja procesu odbywa się poprzez medytacje prowadzone. Jeśli masz niewielkie doświadczenie z praktyką medytacji, pogłęb je, wejdź  na poziom wyższy niż podstawowy i dopiero wróć do platformy lub wybierz opcję pracy na żywo, gdzie całość będzie odbywała się pod moją opieką. 

 

Jeśli masz za sobą jakiekolwiek niesprzyjające doświadczenia z praktykami medytacji, otwierania na postrzeganie pozazmysłowe czy prowadzenie duchowe etc. przed decyzją skonfrontuj się proszę ze swoimi lękami, aby wejść w proces bez obciążeń na tym polu.

 

Proces wykonany, pracował będzie dla Ciebie do końca Twojego życia. To Ty własnymi wyborami decydować będziesz na ile potencjał procesu będziesz pozwalać wpuszczać do własnego życia. Integracja tak głębokiego procesu, na polu fizycznym nie jest do określenia w czasie. Efekty mogą przyjść po dniach, tygodniach, miesiącach, nawet roku uważnej pracy własnej. Proces daje fundament pod skuteczną pracę własną, po skończonym procesie Ty sam_ decydujesz, jak proces będzie się rozwijał w Twoim życiu i na ile będziesz przyjmował_ jego potencjał. 

 

OPINIE

Marta Kupsch

Monika |  Psychodietetyk 

Patrycja

Chciałabym tylko powiedzieć, że Twoje medytacje są cudowne. Od lat starałam się pracować nad sobą w szerokim zakresie. Ale no właśnie, starałam. Tego jaki spokój i zaufanie jest we mnie w danym momencie na finiszu Drogi do Obfitości, w obecnej rzeczywistości jeszcze nie doświadczałam. Czuję te zmiany, bywa ciężko i mozolnie. Ale to uczucie we mnie w tym momencie, jest tym na co długo czekałam. Dawno nie czułam się bardziej we właściwym miejscu i czasie. Cieszę się, że tutaj trafiłam ❤️ 🙂

 
 
 
 
 
 
 
 

Wiadomość na krótko po skończeniu procesu na platformie:

"U mnie jest nieporównywalnie lepiej do tego kiedy zaczynałam. Mam radość i lekkość w tym co robię, czuję obfitość i siłę przyciągania, mam pełen kalendarz w tym miesiącu i zarobki największe od kiedy zaczynałam, a mam na wszystko czas, brak poczucia presji. Zwyczajnie rzeczy się robią.

Manifestuję też z niesamowita prędkością (...). A jedno z moich nagrań YouTubowych przyciągnęło 14 tys. osób w 3 tyg, wielokrotnie więcej niż wszystko wcześniej.

Mam wrażenie, że jest bardzo dobrze, lepiej niż kiedykolwiek. Piszę trochę z nieśmiałością bo czy to już 100% czy to wszystko? Cieszę się moją pracą, realizacją mojej misji (...).Jest mi teraz bardzo dobrze."

 
 

Droga do Obfitości to przepiękny, głęboko transformujący proces, na który w głębi serca czuje, że czekałam wcielenia! Nie mam wątpliwości, że przez lata nie wykonałabym sama tej pracy wewnętrznej, której doświadczyłam dzięki DdO. To narzędzie Nowego, które pozwala wskoczyć na zupełnie inny poziom świadomości i odczuwania, tak, że już trudno rozpoznać życie, które prowadziło się przed procesem. Polecam i polecać będę wszystkim, którzy czują gotowość na zmiany. A będzie ich z pewnością wiele!

 

Ponadto Ania jest pełną ciepła, wrażliwości i poczucia humoru osobą, która naprawdę wie, co robi. Chociaż moja Droga do Obfitości (był to proces na żywo) była wymagająca, dzięki profesjonalizmowi i empatii Ani czułam się w pełni bezpiecznie i zaopiekowana.

Cieszę się, ze pozwoliłam sobie na tak niesamowity proces i czekam, aż proces w pełni osiądzie i zaczną się dziać cuda!

 

 

 

Justyna

 

 

Szczerze, na początku byłam trochę sceptyczna, raczej nie wierzyłam, że jakiś proces może wpłynąć tak bardzo na zmiany w moim życiu. O jak bardzo się myliłam!!! Proces na platformie zaczęłam we wrześniu i dziś naprawdę już nie wiem co się dzieje w moim życiu, bo dzieje się tak wiele! I z niesamowitą ekscytacją czekam na to, co będzie dalej. Czuję, że to dopiero początek zmian, że dopiero robię miejsce na prawdziwą obfitość w swoim życiu!

 

 

 

Od procesu minęło jakieś 9 miesięcy. Przez ten czas pracy i zleceń miałam znacznie ponad moje możliwości - gdybym chciała, mogłabym przyjmować 24 godziny dziennie, tyle było chętnych ;)

Zaczęłam więc zatrudniać nowe osoby do mojej firmy i powoli rosnę. Bez obaw wprowadzam kolejne podwyżki. Puściło mi wiele ocen z cyklu "to za drogo" / "nikt tego nie kupi po tej cenie" itp - jakimś cudem przestałam to oceniać. Jest po prostu spokój, lekkość, pewność że jest i będzie. Zaczęłam umacniać się w przekonaniu, że pieniądze mnie lubią i do mnie płynął - to brzmi banalnie, wiem, ale po raz pierwszy coś takiego czuję. Nawet w wakacje, gdy nie pracowałam, sprawy tak się poukładały, że dostałam 2 tys. za opóźnienie lotu!  

Teraz czas na kolejny duży krok. Dzięki pracy z Anią umiem samodzielnie pracować z blokadami, które się ukazują i je uwalniać. Czuję, że wyskoczyłam na orbitę - a teraz przede mną cały wszechświat! Dzięki Aniu  :*"

 

 

 

 

 

Agnieszka

 

 
Aniu przy okazji chciałam Ci ogromnie podziękować po raz kolejny za Twoje dary.
Od kiedy w maju weszłam w procesy z Tobą w moim życiu dzieją się takie piękne zmiany 🌈✨❤️ a to dopiero początek 🥳
 
 
 

 

PROCES

DROGA DO OBFITOŚCI

MEDYTACJE PROWADZONE UŁOŻONE  W POSZCZEGÓLNYCH KROKACH

Rozbudzanie czystej jakości obfitości

Ostatni etap procesu, czyli na w pełni oczyszczonym gruncie na nowo będziesz rozbudzał_ pierwotną, uśpioną czystą jakość obfitości. Czyste, nowe wzorce pochodzić będą z pierwotnego Źródła Obfitości. Po skończonym procesie do końca życia będziesz mogła/mógł w pełni korzystać z potencjału pola obfitości.

 

 

Oczyszczanie umysłu, a także czakr obfitości z blokad na drodze do przepływu

Na tym etapie oczyszczać będziesz umysł z niesłużących przekonań, które wpływają na poczucie braku w Twoim życiu. Poznasz oraz oczyścisz także czakry obfitości z blokad na drodze do przepływu. Podczas medytacji zostaniesz wprowadzona w stan głębokiej relaksacji, z elementami wizualizacji oraz afirmacji. W czasie medytacji przechodzić będziesz przez centra energetyczne odpowiedzialne za obfitość i misję życiową.

Oczyszczanie z blokad na drodze do obfitości i przepływu w życiu

Oczyszczanie z blokad na Twojej drodze do obfitości, do naturalnego przepływu w Twoim życiu. Etap ten zintegrujesz poprzez przygotowane krok po kroku medytacje prowadzone. Na początku każdego etapu czekać będzie krótkie video ze wstępem, a także pełne informacje jak bezpiecznie i skutecznie przystępować do procesu w medytacjach. Towarzyszem będzie także dziennik pracy.

 

DROGA DUSZY

Czysta wiedza

Poznasz znaczenie zagadnień: Dusza, prowadzenie duchowe, Przewodnicy Duchowi, intuicja, misja etc. Dowiesz się, co w codziennym życiu może oddzielać Cię od jakości własnej Duszy. Poznasz praktyki oraz medytacje, które pozwolą Ci każdego dnia, nawiązywać coraz głębszy kontakt, aby z pewnością stawiać własne kroki.

 

 

Rozpoznanie własnej życiowej misji

Gdy zgodnie z metodą, wypracujesz najlepszy dla siebie sposób na komunikację i gotowe narzędzie do dalszego praktykowania, będziesz mogła już własnej Duszy, bez potrzeby szukania pośredników, pytać o to, co najważniejsze: kim jestem, po co tutaj jestem, jaki jest mój cel, misja, droga.

 

Wszystko to w formie medytacji prowadzonych, a także materiałów wspomagających w formie video oraz e-booka.

Proces otwierania na prowadzenie duchowe

 

Otwieranie na prowadzenie duchowe. Będziesz uczyła się nawiązywać kontakt z własną Duszą, własnym Wyższym Ja, w sposób bardzo prosty, ale głęboki i skuteczny. Metoda, którą poznasz będzie mogła służyć Ci już do końca życia, do codziennego kontaktu i prowadzenia przez własną Duszę.

 

KREOWANIE OBFITOŚCI

Medytacje

Otrzymasz kwantowe narzędzia do skutecznej manifestacji, aby po skończonym procesie, w pełni korzystać z rozbudzonego potencjału i móc kreować obfitość własnego życia. 

 

 

Praktyki

Prawo przyciągania w praktyce, świadome kreowanie obfitości we własnym życiu, każdego dnia.

Wiedza: prawo przyciągania

Poznasz aktualną na czas Nowej Ery, czystą wiedzę na temat prawa przyciągania przekazaną w sposób prosty i praktyczny.

 

 

WIEDZA I PRAKTYKI

Energia i Dusza

W tej części zapoznasz się z zagadnieniami ciała energetycznego, centr energetycznych, sfery duchowej człowieka i tego, jak ogromną rolę mają te aspekty w Twoim codziennym życiu.

 

W tej części również wiedza oraz praktyki przekazane w formie video lekcji oraz e-booka.

Ciało i umysł

Poznasz proste, ale skuteczne metody pracy na poziomie ciała, umysłu i emocji, które zebrałam z samodzielnej, wieloletniej pracy własnej na tych poziomach, a także z obserwacji i współpracy z moimi klientami. Dzięki wskazówkom, praktykom i narzędziom, będziesz mogła z lekkością wejść w codzienną praktykę integracji procesu we własnym życiu. 

 

Do Twojej dyspozycji video lekcja, a także e-book z wiedzą i praktykami.

Obfitość i przepływ

Poznasz prawdziwe, czyste oblicze zagadnień: obfitość, przepływ czy misja Duszy. Wiedzę, którą otrzymasz, to czyste przekazy ze Źródła, których przyswajanie z poziomu serca, pozwala na pełne zrozumienie i prawdziwe doświadczanie tych zagadnień.

 

Do Twojej dyspozycji lekcje w formie video, a także e-book z przekazami.

 

Droga do Obfitości®

 

Pełnia życia

 

 

Zaufanie i spokój

 

Obfitość

 

 

 

Proces

Droga do Obfitości®

 

 

to

 

 

 

Pełen proces wykony dla Ciebie przez autorkę procesu Ari_Anna Duszyńską 

 

 

 

 

Proces wykonany na poziomie kwantowym, Wyższego Ja, w pełni bezpiecznie i skutecznie. To właśnie ten element, który pozwala na przyjęcie pełnego potencjału tego niezwykłego procesu i doświadczenia cudu transformacji i skoków kwantowych. Proces wykonany jest samodzielnie, bez udziału klienta, w ciągu 72 godzin od zakupu platformy. Proces wykonuję się raz w życiu, jest to wystarczające, aby w pełni korzystać z zasobów pola obfitości.

 

 

 

O wartości 5300 zł

 

Wartość całego procesu

przy pracy indywidualnej

 

 

 

 

 

 

Półroczny dostęp do

Platformy Droga do Obfitości®

 

 

 

a w niej:

 

Ponad godzina video z wiedzą i praktykami z czystych przekazów.

 

Proces Drogi do Obfitości® w formie medytacji prowadzonych:

12 transformujących medytacji, gruntujących proces.

 

 

 

Dostęp do platformy otrzymujesz najpóźniej w ciągu 72 godzin od zakupu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiały do pobrania z dożywotnim dostępem

 

 

Materiały, które pomogą Ci przyjąć pełen potencjał procesu.

Pozwolą także po skończonym procesie zadbać o przepływ, obfitość i rozwój w najwyższej jakości.

 

 

 10 kwantowych narzędzi w formie medytacji.

 

Około 150 stron e-booków, pełnych wiedzy i praktyk.

 

 

 

 

O wartości 1500 zł

 

Wartość samych materiałów

edukacyjnych do pobrania

 

 

 

 

 

Dodatkowo

 

 

 

Dostęp do zamkniętej, wspierającej grupy dla osób po i w trakcie procesów Droga do Obfitości®.

 

Możliwość zadawania pytań, dzielenia się w trakcie procesu, poprzez formularz na stronie, na który odpowiadam osobiście.

 

Kod rabatowy % na program Akademia Biznesu Nowej Ery Spark.

 

 

 

Droga do Obfitości® jest fundamentalnym procesem Akademii Biznesu Nowej Ery Spark.

To właśnie ten proces pozwala w pełni oczyścić i przygotować fundament pod budowanie biznesu w czystych jakościach Nowej Ery. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOSTĘP DO PLATFORMY

 

6 MIESIĘCY

 

 

 

Poszczególne kroki rozłożone są na 10 tygodni

 

To Ty decydujesz w jakim tempie wykonasz proces

 

 

 

 

 

Platforma dostępna na urządzenia stacjonarne, mobilne, a także do pobrania w formie wygodnej aplikacji. 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Czym różni się praca w platformie od pracy indywidualnej?

 

 

 

Dołożyłam wszelkich starań, aby praca na platformie w pełni oddawała proces w formie indywidualnej. Abyś czuła, jakbym była obok, wspierając Twój osobisty proces, czuła się w pełni bezpiecznie prowadzona w procesie. Nie chciałam, aby osoby potrzebujące procesu musiały czekać wiele miesięcy, czasami ponad rok na termin sesji ze mną, aby za gotowością wejścia w pracę szła realna możliwość rozpoczęcia jej.

Proces w formie platformy nie dość, że za kilkukrotnie niższą cenę, zawiera dużo więcej wiedzy uzupełniającej. Pozwala to wyjść z procesu w pełni w nowym poziomie wiedzy, świadomości i mądrości w dalszej pracy własnej i kreowania własnej obfitości życia. Proces służy temu, aby wszelkie odpowiedzi odnaleźć w sobie, w swojej Wewnętrznej Mądrości. W procesie uwalniania się od wzorców, uwarunkowań, jasność i pewność kolejnych stawianych kroków jest coraz większa.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam na wycieczkę do platformy od kuchni  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DROGA DO OBFITOŚCI

PLATFORMA ONLINE

 

 

 

 

 

 

 

Co zawiera platforma?

 

Jest to "głęboko transformujący proces". Co to właściwie oznacza i jak się objawia w codziennym życiu, aby mógł on się dopełnić skutecznie?

 

 

Praca, którą wykonuję na poziomie kwantowym, pozwala na usuwanie źródła powstania zaburzeń na polu energetycznym i fizycznym w funkcjonowaniu człowieka. Usuwanie  źródła, czyli przyczynę wystąpienia danych efektów, skutków, daje dopiero pełną skuteczność tego, że dane wzorce, uwarunkowania nie będą powracały pod różnymi postaciami, do końca Twojego życia.  Praca wykonana na poziomie kwantowym, na polu energetycznym będzie odczuwalna po ok 2-3 tygodniach, jeśli osoba z oczyszczoną w miarę aurą, nie zaburzy tego procesu przez ten czas, przyjmowaniem zbyt dużej ilości czynników i bodźców z zewnątrz. Na poziomie fizycznym praca taka, wykonana na poziomie kwantowym, ustabilizować i dopełnić się może w czasie od 6 tygodni do nawet kilku miesięcy i zależy to w największym stopniu od otwartości i gotowości człowieka na pożegnanie starych wzorców i przyjęcie czystych. Na poziomie fizycznym, potrzebne jest dokonanie zmian na poziomie komórkowym, odbyć się to musi w odpowiednim, niespiesznym tempie. Jeśli osoba ma gotowość do przyjęcia nowej jakości, czyli czystego wzorca, to może się to zadziać nawet w ciągu kilku dni na wszelkich polach. 

Na poziomie fizycznym dopełnienie oznacza wyrzucenie z siebie starych komórek, aby zrobić miejsce na nowe. Odbywa się to poprzez procesy fizjologiczne, m.in. poprzez emocje, odczucia w ciele, reakcje fizjologiczne organizmu, m.in. zmiany temperatury, wydzieliny takie jak katar, czy inne wydzieliny fizjologiczne. To w najprostszy sposób pozwala na usunięcie komórek starych, aby zastąpić je nowymi, z czystym wzorcem. W takim czasie najważniejszy jest odpoczynek i nawadnianie organizmu, aby powracał on do stabilizacji i harmonizował się w nowym.

Imię i nazwisko
E-mail
Treść


Chcę otrzymywać od Ciebie wiadomości o
publikacjach, warsztatach, usługach i in.,
zgodnie z polityką prywatności.


Wyślij
Wyślij
Dziękuję, postaram się odpowiedzieć
najpóźniej do tygodnia. Miłego dnia.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

 


 

 

ZADAWANE PYTANIA

 

 

 

Jestem mężczyzną, pracuję w ogólnopojętym rozwoju osobistym. Forma z jaką jest stworzona strona, sugeruje raczej adresowanie oferty do kobiet. Czy jako mężczyzna mogę również przejść proces? Jest on niezwykle ciekawy i jedyny w swoim rodzaju.

 

Jak najbardziej jest dostępny dla mężczyzn. Forma żeńska jest spowodowana tym, że rzeczywiście ogromna większość moich klientek to kobiety, aczkolwiek kilku Panów również przechodziło procesy i ogromnie chwalili sobie pracę ze mną, także zapraszam serdecznie i dziękuję za miłe słowa.

 

Rzuciłam etat, na którym pracowałam ponad 10 lat. Myślałam, że otworzą się dla mnie ogromne możliwości, a ja czuję, że jestem w zawieszeniu i wielkim nie wiem. Wiem już czego nie chcę, ale nie mam jasności w jakim kierunku iść. Bardzo chciałabym przejść proces z Tobą, czuję w nim ogromną moc i wartość, ale moja sytuacja finansowa jest dość słaba – oszczędności topnieją w oczach. Czy jest możliwość rozłożenia płatności na raty? Czuję, że najbardziej chciałbym przejść proces na żywo, to najlepsza dla mnie forma, jednak chwilowo ta cena mnie przerasta.

 

W proces warto nie wchodzić z poczuciem braku, bo można skutecznie zablokować największą jakość i potencjał jaki dostajesz w procesie. Na daną chwilę, na zapisy wiosenne rozkładam na 3 raty maksymalnie, na zapisy wrześniowe – płatności od marca do września, czyli 6 rat. Myślę, że jest to dość przystępna rata. Dostęp do platformy również niedługo pojawi się w formie ratalnej. Wiele osób, w dokładnie takich momentach, jak u Ciebie trafiało do mnie. Jeśli opcja ratalna jest nadal mocno wywołująca poczucie braku, możemy zacząć od oczyszczania biznesu – kiedy zdejmiesz obciążenia noszone ze sobą, z dawnych sfer zawodowych, przepływ może ruszyć i rozjaśnić się dalsza droga i kroki stawiane na własnej drodze kariery.

Mam ogromny problem z poczuciem braku, wciąż mam problemy finansowe, nie umiem sobie z tym poradzić. Wiem, że mam wiele do przepracowania wzorców z domu rodzinnego, mojego podejścia do pieniędzy ale nie zabieram się do tej pracy, bo czuję że to i tak niewiele zmieni. Czy praca z Tobą uwolni mnie wreszcie od ciągłego poczucia braku?

 

Nie. Praca ze mną uwolni od poczucia braku, ale praca wykonana na poziomie umysłu – czyli wzorców, teraźniejszego życia, nadal pozostaje pracą klienta. W opozycji do obfitości jest brak, otwierając na obfitość, usuwam wszystko co dotyka poczucia braku w życiu – i tu owszem, mogę odpowiedzieć, że proces ze mną uwolni od tego w 100%. Jednak to uważną pracą i wyborami każdego dnia, czy wybieramy obfitość czy brak, dopiero będziemy mogli wejść w pełen przepływ. Osoby, które nie mają za sobą pracy z wzorcami z tego życia, dzięki procesowi szybciej je przejdą, ale to jest praca samodzielna do wykonania, z poziomu umysłu i emocji. Tutaj przeczytasz więcej.

Czyli reasumując- proces ten nie wykona pracy za Ciebie, na wszystkich poziomach. Twoja świadoma praca jest niezwykle ważna, bo otworzony pełen przepływ dla Ciebie i obfitość, możesz zblokować trzymaniem się kurczowo znanych wzorców bycia w poczuciu braku, z poziomu umysłu. Dlatego warto nad tym się pochylić – polecam pierw przeczytać ten artykuł lub ebook i zobaczyć co realnie oddziela od obfitości i zdecydować, czy na taką pracę jesteś gotowa i wtedy przyjść do mnie.

Moim największym marzeniem jest wreszcie zacząć żyć, czerpać radość z życia, z własnego biznesu, pasji. Czuję, że praca z Tobą może być tym, co mnie do tego zaprowadzi, czy tak jest, czy dobrze to czuję?

 

Tak, dokładnie po to powstał ten proces, aby po prostu żyć, czerpać radość z życia w przepływie, w działaniach w zgodzie z misją, w prowadzeniu, aby móc życia doświadczać, czerpać garściami, a nie wchodzić w tryb przetrwania. To jest dla nas dostępne, wystarczy się przebudzić i po to sięgnąć, po wolność bycia sobą, w tym życiu.

Jestem terapeutką duchową z wieloletnim stażem. Czytałam wiele o czym jest ten proces, o Tobie i jestem pod ogromnym wrażeniem. Nie trafiłam do tej pory, na swojej ścieżce, na tak niezwykłą postać. Interesuje mnie Droga do Obfitości proxy, ponieważ ogromną pracę, o której piszesz, już wykonałam. Czy myślisz, że ta opcja jest dla mnie, czy jednak powinnam przejść proces w całości?

 

Dziękuję serdecznie za tak miłe słowa. Z opisu wnioskuję, że opcja proxy jest idealnie zaprojektowana dla Pani – dokładnie dla takich osób jest ten proces. Zawsze jednak robię odczyt z pola, aby mieć 100% pewność, że proces przyniesie zamierzone rezultaty i będzie skuteczny, także zapraszam.

Przechodziłam już dziesiątki szkoleń, kursów, sesji u osób uczących, jak żyć obficie, zarabiać, wprowadzać dobrostan do codziennego życia. Przechodziłam, ale czuję, że to wszystko nie daje mi rezultatów, takich jakie bym chciała, czuję że mój potencjał, tym zakresie jest dużo większy. Czy Twój proces różni się od tych ogólnodostępnych, czy będzie kolejnym, po którym niewiele się w moim życiu zadzieje?

 

Ogólnodostępne procesy, są to procesy, które powstawały w ostatnich latach, co w perspektywie ogromnych zmian, które zachodzą na Ziemi aktualnie, daje mi wgląd, że absolutnie nie mogły sięgać sedna tego, jak otworzyć się na obfitość – po prostu ludzie nie byli na to jeszcze gotowi. Proces mój przede wszystkim powstał z jakości czystego Źródła Obfitości, a także oczyszcza on i uzdrawia blokady na drodze do obfitości, na wszelkich możliwych poziomach. Większość ogólnodostępnych programów zahacza jedynie o część z tych – czyści wzorce, przekonania, uwarunkowania z tego życia, zahacza o rodowe, o energetyczne oczyszczenie relacji z pieniądzem, o robienia w życiu miejsca na te jakości, czy poprowadzeni się przez własną Duszę w stronę przepływu. Wszystko to jest zaledwie część pracy. Tutaj, w  tym artykule przeczytasz, na jakich poziomach są nasze uwarunkowania i że ogromną większość z nich można zdjąć jedynie na poziomie podświadomym. Elementy, które już prawdopodobnie przepracowałaś na świadomym poziomie to już duża praca, gratuluję i to bardzo mocno może wpłynąć, na Twój udział w procesie, jednak to jest zaledwie mały procent tego, co należy oczyścić i uzdrowić. W procesie ze mną oczyszczamy holistycznie i zdejmujemy wszystko co blokuje, tak że przepływ i jakość, które mogą zagościć w Twoim życiu wreszcie mają taką możliwość. Także reasumując – zdecydowanie polecam proces, jeśli masz już dosyć ciągłej pracy nad kolejnymi aspektami związanymi z obfitością, tu zdejmiemy je w całości, holistycznie, żeby wreszcie można było zacząć żyć w przepływie, a nie namiastce tego.

Dziś zrozumiałam, że moje dotychczasowe życie było wieczną walką o przetrwanie. Pracuję nad sobą od wielu lat, ale dziś zrozumiałam, że ja nie płynę, a wciąż walczę i się boksuje. Doszłam do mementu gdzie jestem już zmęczona ciągłą wizją pracy nad sobą, nad relacją z pieniądzem, że to trwa bez końca i naprawdę mam wrażenie, że nigdy się nie skończy, a ja jestem już zmęczona. Czy Twój proces pomoże mi wreszcie zacząć płynąć?

 

Tak. Praca nad sobą, w standardowej formie, dostępnej dla nas do tej pory, zahacza o część warstw, z których po kolei możemy zdejmować uwarunkowania, tak jak zauważyłaś – to praca bezkońca, bo jest ogrom warstw, do której człowiek, świadomą pracą nie będzie miał dostępu. W tym artykule opisuje, na jakich poziomach odbywa się proces.

W procesie zdejmujemy uwarunkowania z poziomu wielowymiarowego, energetycznego, duchowego – to te części, w których zostaniesz całkowicie oczyszczona, a do których człowiek nie ma na dany mement dostępu. Poziom ciała emocji i umysłu zostanie oczyszczany, lecz na poziomie energetycznym, dlatego tu uważna praca nad wyeliminowaniem własnych wzorców, będzie potrzebna nadal. Tej pracy nie wykonam za nikogo. Wzorce te jednak pozostając już jedynie w tej sferze, będą z dużo większą łatwością usuwane, a praca ta będzie szła z dużo większą lekkością – dodatkowo daję materiały, które pomagają w tej pracy. Także proces ten wykonasz raz i te kilka godzin poświęconych na niego, będzie to więcej niż będziesz w stanie wykonać do końca swojego życia samodzielną pracą własną.

Od ponad pięciu lat pracuję jako coach kariery, od około dwóch w moje działania wplatam działania duchowe, rozwojowe, intuicyjne. Obecnie jestem w miejscu, w którym zaczynam czuć chaos i brak jasności tego, jaką właściwie wartość chce przekazywać innym. Czuję ogromny rozdźwięk we własnych działaniach, jakbym jedną nogą była w rozumie, drugą w sercu i nie potrafię tego połączyć. Klienci również to czują, zaczynam mieć ich coraz mniej, mam wrażenie, że nie czują się pewnie i bezpiecznie ze mną, co mnie nie dziwi, bo sama nie wiem w jakim miejscu jestem, więc ciężko mi autentycznie prowadzić innych. Czy po procesie z Tobą ja odnajdę jasność tego co mam robić i odzyskam dawny przepływ klientów?

 

Tak, proces ten jest dokładnie dla takich osób jak Ty. Wiele już coachów biznesowych, kariery oraz łączących duchowość z biznesem, przechodziło proces u mnie. Pozwala on oddzielić to co stare, co już nie rezonuje, co zaburza naturalny przepływ, od tego na co się otwierasz w swoim życiu. Pozwala nabrać pewności, jasności, klarowności we własnych działaniach. Po procesie, po prostu wie się co dalej robić – czasami przychodzi to od razy, czasami jeszcze stare struktury muszą odpaść. Dla osób, takich jak Ty, wskazane jest, aby również oczyścić sferę zawodową, wtedy zostają zdjęte wszelkie blokady i uwarunkowania, z całości Twojego potencjału, osobistego i pola zawodowego. Także zdecydowanie, to proces dla Ciebie – tu dostaniesz najwyższą jakość tego, po co sięgać powinna każda osoba, łącząca duchowość z biznesem, czyli wiedzę i mądrość z pierwotnego Źródła Obfitości i Czystego Źródła, które tworzą pełen obraz tego kim jesteśmy, po co tu jesteśmy i jak swoje światło dawać innym.

Wspominasz, że w każdej z opcji przejścia procesu, proces jest dopełniony na poziomie wyższego Ja. Jak to się odbywa, czy to jest w pełni bezpieczne?

 

Jest to element, który jest kluczowy w przejściu pełnej transformacji wzorców, uwarunkowań, blokad na wszystkich poziomach, w szczególności tych, do których człowiek, samodzielną, świadomą pracą własną, nie ma dostępu, które determinują życie, wpływając na wchodzenie w przepływ i obfitość. Dzięki temu, najprościej mówiąc, zdejmujemy te blokady, o których często nawet nie wiesz, a wpływają na to, że Twoja praca nad uzdrowieniem wzorców związanych z obfitością, może trwać całe Twoje życie i do tego nie przynieść rezultatów. Proces wykonuję na poziomie Twojego wyższego Ja i to Ty, Twoja wewnętrzna mądrość, Dusza decyduje o tym, czy przyjęcie procesu i tych jakości są dla Twojego najwyższego dobra. Działania na poziomie wyższego Ja, prowadzone z pełnym uszanowaniem praw energii, zakładają, że to w pełni Ty decydujesz czy dany potencjał jest dla Ciebie i w jakim stopniu chcesz go przyjąć. Ja jestem jedynie "narzędziem" umożliwiającym pełną transformację. Szczerze mówiąc, znając metody pracy na poziomie fizycznym, energetycznym i kwantowym, to te na poziomie kwantowym są najbardziej bezpieczne i właściwe, ponieważ nie ma w nich absolutnie żadnej możliwości, na przyjęcie tego, co nie jest dla Twojego najwyższego dobra. Oczywiście, jeśli są wykonane w sposób właściwy i z zachowaniem praw obowiązujących. To właśnie wejście na poziom czystej świadomości, bycie "czystym naczyniem", przez które przepływa moc transformacji ze Źródła, gwarantuje pełne bezpieczeństwo i skuteczność tych działań.  Wiem, że może się to wydawać dziwne, szczególnie dla człowieka żyjącego jedynie na poziomie fizycznym, ale uwierz, że nawet jeśli nie masz świadomości tego, że jest coś więcej, poza sferą fizyczną, to to istnieje i wciąż na Ciebie oddziałuję. Niewiedza nie zwalnia z tego, że i na tym poziomach, zbierasz na swojej ścieżce blokady oddzielające od własnego potencjału. Proces Drogi do Obfitości jest właśnie dlatego skuteczny, ponieważ sięga do wszystkich zakamarków, gdzie mogą kryć się blokady, nie oczyszcza jedynie tych z teraźniejszego życia, które w praktyce stanowią zazwyczaj niewielką część obrazu całości jakim są blokady oddzielające od pełnego przepływu. 

Pracuję w korporacji, męczę się, duszę, czuję, że już dalej nie mogę. Praca, która dawała mi satysfakcję, powoduje duży dyskomfort. Czuję, że to moment, gdy chcę pójść za czymś więcej, odnaleźć głębszy sens w swoich codziennych działaniach, przede wszystkim zawodowych. Czy ja odnajdę się w tym procesie i on pomoże mi w punkcie, w którym jestem?

 

Proces ten pozwoli usunąć wszystko to, co trzyma Cię w dawnym postrzeganiu siebie, tak żebyś miała dostęp do prawdziwej siebie, do swojego potencjału, tego po co zostałaś powołana na ten świat. Jeśli jesteś w momencie odczuwania dyskomfortu, proces może wpłynąć na to, że elementy, które już nie są z Tobą spójne zaczną odpadać z Twojego życia, żeby zrobić miejsce na nowe – na działanie według własnej misji, w prowadzeniu, w przepływie. Proces jest dla Ciebie, jeśli poczujesz pełną gotowość na zmiany w swoim życiu, bo one mogą zacząć dziać się samoistnie, gdy wejdziesz w proces. Proces jest dla Ciebie, gdy do pracy wykonanej dla Ciebie, dołożysz świadomą pracę na poziomie umysłu i emocji oraz samoobserwację tego, czego nie chcesz w swoim życiu i świadomych wyborów nowych jakości. Życie się zmienia, my się zmieniamy, także dyskomfort odczuwany, w miejscu, w którym jesteś, będzie coraz mocniej odczuwalny u ludzi w ogóle, nie jesteś w tym odosobniona.

Na podstawie przepisów ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawa Własności Przemysłowej (Dz.U z 2013 r.; poz. 1410 z późn. zm.) Droga do Obfitości objęta jest prawem ochronnym nr Z.536425 na znak towarowy, na rzecz firmy ARIA Anna Duszyńska.