Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
01 października 2022

Droga do Obfitości®

Wczoraj, po blisko roku, otrzymałam oficjalne pismo z Urzędu Patentowego i to natchnęło mnie do małych podsumowań,

mojego roku z Drogą do Obfitości®

 

 

 

 

 

 

 

Przez ten czas przez proces Droga do Obfitości® przeprowadziłam ponad 50 osób! To dla mnie ogromny sukces, satysfakcja, tego że wchodząc od zera z tym niesamowitym, ale wymagającym ogromnego zaufania i otwartości procesem, tak wiele osób zaufało mi - to niesamowite!

 

Równie niesamowite jest wciąż dla mnie to, że proces ten wykonuje globalnie, dla ponad 7 miliarda ludzi, aby w Nową Erę i jej rosnące możliwości wchodzić z coraz większą łatwością. Ale ten potrwa jeszcze ponad 20 lat, nie jak indywidualnie kilka tygodni. 

 

Setki godzin sesji indywidualnych Drogi do Obfitości® za mną. Dały one ogromny wgląd w to, jak może układać się proces - od lekkich, subtelnych, po trudne, bezkompromisowe w drodze do siebie prawdziwej i własnej drogi. 

 

Droga do Obfitości® jest jak lustro, pokazuje wszystko to co nie służy, co nie jest drogą, prawdą o Tobie, gdzie pojawiają się półprawdy, iluzje. Pokazuje gdzie działasz z ego, uwarunkowań, programów, przekonań i pozwala zdejmować warstwa po warstwie, wszystko to, co Tobą nie jest i co nie służy realizacji siebie i własnej misji. 

 

Nie jest to metoda, proces na który ktokolwiek może trafić, wejść w niego przez przypadek, niepotrzebnie, jedynie czas i gotowość na polu fizycznym jest do oszacowanie. Jeśli ktoś jest w procesie, oznacza to że Dusza tak wybrała i w tą stronę pokierowała, a to na ile dajesz się wsłuchać w ten głos, daje Ci wgląd w gotowość na taką pracę. 

 

Proces ten wykonuje się raz i pracuje on do już końca życia. Ale nie jest to pełną prawdą, jedynie tą, którą jesteśmy w stanie objąć umysłem. Proces ten uzdrawia całą wędrówkę Duszy na Ziemi i nie tylko, obciążenia rodowe, karmicznie, od źródła powstania blokad, przez całą ścieżkę Duszy, aż po dzień dzisiejszy i wiele innych. Dzięki niemu dalsza droga i kolejne wcielenia na Ziemi będą lżejsze. Dzięki niemu ród, rodzina, dzieci, kolejne pokolenia nie będą nosiły ogromnych bagaży obciążeń i blokad. 

 

Jak na tak ogromną pracę jest on naprawdę relatywnie lekki, przyjemny i prosty, bo uwalnia holistycznie, a praca taka często mogłaby zająć nie tylko to jedno życie, ale wiele wcieleń.

 

Obserwuję też, jakie zmiany wnosi proces, jak obfitość życia, dla każdego człowieka oznacza co innego. Obserwuję jak zmienia się jakość życia, podnosi świadomość, podnosi potencjał i możliwości realizacji siebie, własnej drogi, życie zaczyna nabierać pełni. 

 

Dla wielu osób, podobnie jak w moim odczuciu, Droga do Obfitości® staje się najważniejszym procesem w życiu, dającym możliwość wejścia na drogę do siebie prawdziwej, do obfitości życia w pełnym jej zakresie.

 

 

Ari_Anna Duszyńska

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com