Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®
06 stycznia 2022

DROGA DO OBFITOŚCI® 

Czym właściwie jest ten proces?

 

 

 

 

 

Dlaczego jest tak "głęboko transformujący"?

Czy odmienia życie?

Czy może jest kolejnym z wielu, które mają tylko przyciągać klientów, obietnicami obfitego, luksusowego życia?

 

 

Może zacznę od tego czym nie jest...

 

Droga do Obfitości® nie jest procesem, po którym będziesz zarabiała miliony, nie jest procesem, po którym będziesz obrzydliwie bogata, będziesz opływała w luksusach. Nie jest procesem, który nauczy Cię jak łatwo zarabiać dobre pieniądze. Nie jest procesem, który „odczaruje” Twoje dotychczasowe problemy w sferze materialnej.

 

Nic z tego, przykro mi.

 

Droga do Obfitości® jest procesem, który uwolni Cię, oczyści z wszelkich uwarunkowań, wzorców, blokad, które stoją na przeszkodzie do pełnego życia, życia w przepływie. Jest procesem, który otworzy Cię na Twój pełen potencjał i pozwoli go realizować.

 

Tylko tyle i aż tyle.

 

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®

 

 

 

 

 

 

 

Nadal mam spore trudności w przekładaniu na słowa, tego co czuję i doświadczam na poziomie energii i poziomie wielowymiarowym, ale postaram się to jak najprościej zobrazować. Zastrzegam także, że terminologia używana, przez osoby przekładające taką wiedzę na ludzki wymiar, również mocno się różni. Z czego to wynika? W świecie energii nie ma jednej racji, jednej drogi i prawdy, każdy czuje, postrzega i nazywa te same rzeczy, w najbardziej właściwy dla siebie sposób. 

 

 

 

 

Jak to działa?

 

 

 

Podczas procesu Drogi do Obfitości®, pierwszą część poświęcamy oczyszczaniu. Dzieje się ono na głęboko transformującym poziomie. Oczyszczamy skutecznie, z tego co świadomie widzisz w swoim życiu, codziennym funkcjonowaniu – wzorce wyniesione z domu, rodu, negatywne schematy i przekonania z lat budowania własnej kariery, sfery zawodowej, etc. Pomyślisz – nic odkrywczego, od lat nad tym pracuję, wiele programów, metod, pomaga w tym. Racja. Ale wiele z metod nie działa z pełną skutecznością, ponieważ pozwala oczyścić na niewielu poziomach wzorce, które są zapisane naprawdę głęboko.

 

To zaledwie wierzchołek góry lodowej.

 

To co świadomie widzisz w swoim życiu, pracujesz nad tym, starasz się uzdrowić, jest to skrawek całego obrazu. Droga do Obfitości® jest tak naprawdę najbardziej skuteczna dla osób, które tę świadomą pracę – na poziomie umysłu, emocji, ciała, w jakimś zakresie już wykonały. Osoby, które do tej pory w swoim życiu, nie pracowały chociażby nad własnymi przekonaniami, niesprzyjającymi wzorcami, w procesie tym sobie nie poradzą. To jest skrawek całości procesu oczyszczania, ale to właśnie ten na polu fizycznym, zostaje do codziennej, uważnej pracy osoby w procesie.

 

 

 

A więc co jest dalej, głębiej?

 

 

 

Jest wiele! W ogromnym skrócie-  zaczynamy od tego, że to co w świadomej, czasami nawet wieloletniej pracy, na poziomie umysłu, emocji, ciała mogło zostać oczyszczone, nadal  pozostawia ślad w Twoim ciele energetycznym, Twojej aurze. Dlatego też, to co przepracowałaś i uważałaś, że to już przeszłość, może wrócić do Ciebie, a Ty masz wrażenie, że wciąż i wciąż przepracowujesz te same rzeczy i że donikąd to nie prowadzi. Właśnie dlatego, że na subtelnym poziomie Twojej energii, wszystko to jest nadal zapisane i gdy trafi na odpowiedni grunt, czyli np. impuls, który rozbudzi uśpiony wzorzec, powraca. A oczyszczony na poziomie energii, znika na zawsze. Będzie jeszcze przez chwilę, być może powracał niczym echo, ale z czasem i Twoją uważną pracą, będzie słabnął i słabnął, aż uwolni się w pełni. 

 

Dalej sięgamy jeszcze głębiej – sięgamy do Twojego rodu, do wszelkich uwarunkowań z innych wcieleń, obciążeń karmicznych i wielu wielu innych. Wszystko to co na świadomym poziomie jest poza Twoim zasięgiem – mogą to być naprawdę potężne obciążenia, od których uwolnić się możesz jedynie sięgając do głębokich zakamarków swojej podświadomości. Lecz na samej sesji, nie drążymy krok po kroku, w każde z nich, robimy to holistycznie, usuwając wszystko, dlatego też proces trwa tak krótko. Gdybyśmy mieli podróżować do każdego zakamarka w Twojej historii, Wielowymiaru, moglibyśmy miesiącami oczyszczać jeden wzorzec. Idąc dalej – oprócz obciążeń, które zebrałaś podczas swojej ziemskiej wędrówki, przez wiele lat podróży Twojej Duszy tutaj, jest jeszcze sfera Wielowymiarowa, której jesteś częścią, czy wiesz o tym czy też nie. Na tym poziomie również często jest co robić, co oczyszczać i od czego uwalniać. A na najgłębszym poziomie – przypominam, że to ogromny, uproszczony skrót pracy - oczyszczamy to, co całą ludzkość odcina od Czystego Źródła Obfitości.

 

 

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®

 

 

 

 

Co to oznacza?

 

 

Nasza planeta w pierwotnej postaci była kryształowa, czysta, w której było jedynie Czyste Światło. Z tej części wyodrębniła się Pra Aria, pradawna cywilizacja Czystego Światła, w której panowała  harmonia ducha i materii oraz pełen przepływ. Planeta nasza, przez lata ewolucji, wchodziła w coraz niższe wibracje i coraz bardziej odcinała się od tego Źródła. Na dziś dzień jesteśmy jako ludzkość, całkiem od tego odseparowani. Ten proces, proces Drogi do Obfitości® pozwala na nowo to rozbudzić, na nowo dać początek jakości pięknego życia w przepływie, czerpiąc z czystego Źródła Potęgi Obfitości. To też robimy w kolejnym etapie procesu – łączę z tak zwanym Polem Obfitości, czyli tym co pozostało z pierwotnej Pra Arii, już bez jej dawnej świetlności, ale wciąż pozostającej czystym źródłem tej potęgi.

 

Proces ten również, przy udziale innych osób na naszej planecie, wykonuję globalnie, dla dobra ludzkości i potrwa jeszcze kolejnych kilkanaście lat. Po tym okresie coraz to większe rzesze ludzi będą mogły korzystać z tego potencjału, a osoby, które przeszły procesy indywidualne, odczują ogromną różnice w jakości życia. Działania w przepływie, w dużej mierze zależą od kolektywu – im więcej osób żyje w przepływie, tym każdy z nas zbliża się coraz mocniej do tej czystej jakości. Wciąż żyjemy na planecie, której wibracje nie są zbyt wysokie, wciąż otaczają i otaczać nas będą ludzie, którzy żyją na niskim poziomie świadomości i którzy nie mają możliwości, połączyć się z tą jakością. To sprawia, że pełen przepływ i piękne życie na wyższych wibracjach na naszej planecie, na teraz  nie jest możliwe. Ale poszerzające się grono osób przebudzonych i gotowych żyć w przepływie i pięknych jakościach, będzie się rozszerzać i z każdą kolejną osobą i nasza moc oraz potencjał będzie wzrastać. Ta jakość pokazuje nam dokładnie, że obfitość, wbrew temu co nam wpajano długie lata, działa dokładnie tak jak miłość - im więcej jej dajemy, dzielimy się nią, tym ona rośnie w nas, napełnia nas i rozszerza się na ludzi nas otaczających. Dokładnie z taką jakością możemy działać w obfitości i przepływie.

 

 

Wracając do samego procesu.

 

 

Kiedy osoba jest już oczyszczona, w pełni uwolniona od wszelkich uwarunkowań, następnie połączona z nową, czystą jakością Pola Obfitości - czyli pomogliśmy rozbudzić pełen potencjał danej osoby, bez ograniczeń, przychodzi czas na najważniejsze pytania:

 

 

 

 

 

Po co właściwie tutaj jestem?

Jaka jest moja misja?

 

 

 

 

 

W działaniu w tak zwanym „Nowym”, czyli jakości przepływu, obfitości, Twój uwolniony potencjał, Twoje dary i to po co właściwie znalazłaś się tu na Ziemi, jest najważniejsze i jest drogą do życia w przepływie, satysfakcji, radości, obfitości.

Na ostatniej sesji procesu Droga do Obfitości® uczysz się nawiązywać kontakt i rozmawiać z własną Duszą. Masz możliwość wyjść poza działanie umysłu, który zdominował nas, ludzi i nami włada i połączyć się ze swoją wyższą mądrością, Duszą, która odbyła długą wędrówkę, której potencjał, mądrość i przede wszystkim jasność celu, dla jakiego tu jesteś, jest potężna i niczym niezmącona. Na tej sesji – są to często piękne, wzruszające sesje - łączysz się ze swoją własną esencją i dotykasz tego, co w Tobie najważniejsze. Jest w tym przestrzeń na wyklarowanie, dlaczego Dusza wybrała właśnie to życie, to ciało i jaką misję chce zrealizować, co ważnego ma do dania Światu, innym.  Często na sesjach tych pojawiają się także Duchowi Przewodnicy, czyli wysoko wibracyjne Istoty Światła, które są spoza naszego wymiaru, a które również mają swoją misję i zadanie – wspierać Ciebie w wykonaniu Twojej misji, tu na Ziemi.

Cały proces kończysz oczyszczona, połączona ze Źródłem, z informacjami po co właściwie tu jesteś oraz przewodzeniem duchowym, które będzie nieodłącznym wsparcie w dalszej realizacji twojej drogi, życiowej misji.

 

 

 

 

 

 

Pięknie prawda? 

 

 

A ta cała, ogromna praca, to zaledwie kilka spotkań, plus Twoja świadoma, uważna, codzienna praca.  

 

 

 

 

 

 

Jeszcze na koniec słowo o tym, czym Droga do Obfitości® nie jest .

 

 

 

 

Nie jest procesem, który pozwoli cokolwiek przyspieszyć. O czym mowa? Czasami trafiają do mnie osoby, które na „już” szybko chcą przejść proces, bo np. za miesiąc otwierają firmę, czy ruszają z jakąś ważną inwestycją. Droga do Obfitości® nie działa jak „bilet” do sukcesu. Dzięki procesowi Ty uwalniasz się od wszelkich blokad, obciążeń, otwierasz się na swój pełen potencjał, który masz możliwość wreszcie realizować bez niepotrzebnych obciążeń, ale proces ten niczego nie przyspiesza – poza tym, że gdybyś nie została uwolniona, mogłabyś do końca tego życia nie rozbudzić własnego potencjału. Mowa tu o tym, że jesteśmy częścią większego planu, którego żadnym sposobem i metodami nie przyspieszymy. Jeśli w Twoim życiu, wpisana jest pełna realizacja własnego potencjału, w przepływie i radości – tak się stanie, proces ten pozwoli na to. Lecz jeśli jest to wpisane w twoje życie za kilka miesięcy, lat, a może w ogóle masz całkiem inne zadania tutaj – to proces nie sprawi, że cokolwiek co czeka na Ciebie dobrego w życiu, przyspieszy swój bieg. Wszystko dzieje się w swoim, odpowiednim czasie. Dlatego też, wśród moich klientów, są osoby, które już po pierwszej sesji ze mną wchodzą w totalny przepływ, a ich życie nabiera niesamowitej jakości, a są i tacy, którzy skończyli go wiele miesięcy temu i wciąż ze spokojem i zaufaniem czekają na to co do nich, małymi krokami przychodzi.

 

 

 

 

 

 

Wszystkiego dobrego dla Ciebie

 

Anna Duszyńska

 

 

 

 

 

DROGA DO OBFITOŚCI | szczegóły

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com