20 czerwca 2023

Droga do siebie

Pracę w branży rozwojowej zaczynałam od zera dokładnie dwa lata temu. Na własnej ścieżce rozwoju byłam owszem od kilkunastu lat, ale jako obserwator. 15 lat swojego życia poświęciłam karierze w branży rozrywkowej, jako zawodowy muzyk, manager muzyczny, animatorka kultury. Nagle, trzy lata temu, szereg dziwnych wydarzeń doprowadził do tego, że odkryłam kim jestem — tą osobą z niezwykłymi darami, którą dziś oglądasz, tą ze “Świadomością Chrystusową", tą której możliwości "w głowie się nie mieszczą".

 

Ale jeszcze dwa lata temu byłam zwykłą (przynajmniej tak uważałam ;) kobietą. Kobietą, która zamknęła 15 lat swojej kariery z dnia na dzień, została z niczym, niepewnością, skrawkiem oszczędności na koncie po wielu miesiącach chaosu i jedyne, co mnie trzymało w tym, że czułam, że nie robię największej głupoty w swoim życiu, był głos mojej Duszy.

 

To ona, moja Wyższa Mądrość kierowała mnie w stronę, z której dziś mnie znasz. To Ona była jedynym elementem, który dawał mi jakiś fundament, poczucie bezpieczeństwa. Z poziomu rozsądku 2 lata temu moje życie to jakaś katastrofa — zamykając firmę w branży, którą doskonale znałam, w której miałam dobrą, pewną pozycję, kontakty, renomę. Zostawiając z dnia na dzień pewny fundament, który tak naprawdę przez ostatni rok sypał się w rękach, aż doszłam do momentów dokładania do własnego biznesu. Na rzecz czego? Jakiegoś cichego, niepewnego głosu w głowie, który mówił - jesteś wyjątkowa, masz wyjątkowe dary, czas, abyś je odkryła, aby wspierać innych.

 

Cichy głos w głowie ponad zdrowy rozsądek?

 

Oczywiście — jeśli ten cichy głos miał, choć w małym zakresie być tym do czego wyrywało moje serce, poszłam za tym w 100%!

 

 

Ten cichy głos zaprowadził mnie

do pięknego, niezwykłego życia. 

 

 

Niezwykłych darów, o jakich nie śniłam, właściwie nie miałam pojęcia, że można takie posiadać, do poziomu świadomości, o którym nawet nie myślałam, że może być dla mnie w życiu dostępny. 

 

Ten cichy głos także dał mi ogromne wsparcie i prowadzenie na każdym kroku mojej drogi. Pewne, sprawdzone działania z serca, które od pierwszego dnia pójścia nową drogą zapewniały stały przepływ cudownych osób, które czuły i ufały mi, przepływ finansowy, który dziewczynie bez nazwiska (no ok, nazwisko akurat mam fajne ;-) pozwolił od pierwszych dni pracować z rzeszą ludzi w pełnym prowadzeniu i zaufaniu. 

 

Odwaga, bezkompromisowość i wręcz ślepe

podążanie za tym cichym głosem, za moją Duszą,

zaprowadziły mnie do pięknego życia. 

 

 

 

 

Dlatego dziś mówię — otwórz się na prowadzenie Duszy, dlatego dziś mówię — jest to najważniejszy głos w Twoim życiu. Nie ma lepszego doradcy życiowego niż Twoja Wyższa Mądrość, Wyższa Świadomość. Chodzenie wciąż na kompromisy z Nią, wciąż wrzucanie na drugie miejsce za rozsądkiem nie wprowadza szczęścia do życia, a sabotuje czyste szczęście i radość, jaka może wypełniać Ciebie i Twój każdy dzień. 

 

 

Chcesz posłuchać więcej?

 

Zapraszam Cię na urodzinowe spotkania — od 21 czerwca świętować będę początek mojego nowego życia. To właśnie w tym dniu 2 lata temu zaczęłam otrzymywać przekazy Drogi do Obfitości®. Trwało to 7 dni, a na 3 dni przed moimi 33 urodzinami zaczęło się moje nowe życie — i dziś chciałbym z Tobą świętować, być może zainspirować, wzmocnić swoją historią i przykładem Ciebie.

 

Zapraszam na livy na Instagramie, także z gościnnym udziałem zwykłych ludzi, z niezwykłymi historiami, darami, którzy opowiedzą o swojej drodze życiowej, drodze do siebie. Droga każdego z nas jest inna, to inne ważne elementy pojawiają się na niej, które prowadzą do pogłębiania czucia, świadomości, przebudzenia. Posłuchaj jakie ważne elementy pojawiały się na drodze osób, które dziś żyją coraz bardziej tak, jak tego pragną. Dla części z moich gości, tak jak w moim wypadku była to także Droga do Obfitości®. Tych pięknych historii powrotu do siebie jest wiele, w wielu mogłam towarzyszyć, dlatego spotkania takie będę starała się kontynuować także w kolejnych miesiącach, aby inspirować i dawać Ci iskry do pięknych, wartościowych zmian w życiu.

 

 

 

Bezpłatne livy na Instagramie

Droga do siebie

 

 

Jak odnaleźć własną drogę Duszy 

na przykładzie mojej ścieżki rozwoju. 

 

Obejrzyj tutaj

 

 

 

Ciało i Dusza

Dwa ważne elementy na drodze do siebie.

 

Jakie kluczowe wartości przyświecają w drodze do siebie, własnej prawdy - porozmawiam z Kasią Stafińską, 

właścicielką marki Magia Zdrowej Pielęgnacji, uczącą jak zdrowo się odżywiać, pielęgnować ciało, nie zapominając o wartościach wyższych.

 

Obejrzyj tutaj

 

 

 

 

Moc intuicji

Jak dawać się prowadzić

w codziennym życiu i drodze zawodowej?

 

 

Live z godzinnym udziałem Agnieszki Śmiałkowskiej, pierwszym certyfikowanym trenerem rozwoju duchowego według mojej autorskiej metody Droga Duszy, zwołującą Czułe Kręgi Kobiet w Poznaniu, adeptką Akademii SPARK

 

 

Obejrzyj tutaj

 

 

21.06 - 01.07

URODZINOWE ZNIŻKI

 

 

 

Już tradycyjnie - w tych dniach zniżki na wybrane programy, kursy, e-booki i medytacje z mojej stałej oferty — które znajdziesz tutaj. W dniach 21.06 - 01.07 jedyny raz do roku daje zniżki na wybrane kursy — programy do samodzielnej pracy. Zapraszam na stronę — jeśli coś woła Cię od dawna, ale aspekt finansowy był przeszkodą, być może to pozwoli Ci pójść za sobą we własnym rozwoju. 

Część z kursów i in. niebawem zniknie z oferty także opieszałych zapraszam tym bardziej :)

 

Do zobaczenia na livach - a w następnym tygodniu kolejni, wyjątkowi goście 

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com