Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
27 marca 2023

Duchowość praktyczna cz. 2

Praktycznie ujęcie duchowości, czyli Dusza jako naturalna część życia każdego człowieka. 

 

 

 

 

Człowiek jest istotą duchową, ale jest także istotą fizyczną, energetyczną, społeczną etc. Każde z tych determinuje to, jak człowiek kształtuje swoje życie. 

 

Na kształt naszego życia ma wpływ to, w jakim środowisku wyrośliśmy, dojrzewaliśmy, w jakim przebywamy obecnie — społeczne.

 

 

Na kształt życia ma także to, jak wygląda nasze ciało fizyczne. W świecie materii i zmysłów fizycznych wciąż istotne jest czy jesteś kobietą, mężczyzna “czarnoskórym” czy “białym”, czy masz sprawne ciało, czy jakiś poziom niepełnosprawności — to wpływa na kształt Twojego życia.

 

 

Jesteś także istotą energetyczną, czyli w świadomości przebudzonego człowieka wiesz, że wszystko jest energią, wszyscy jesteśmy połączeni i oddziałujemy na siebie wzajemnie. Z tego poziomu wiesz i doświadczasz coraz mocniej, że współtworzysz także pola, które wpływają na Ciebie i kształt Twojego życia. Tworzysz pole ludzkości, pole kobiet, pole mieszkańców Polski, tworzysz pole osób w rozwoju duchowym, pole osób korzystających z usług danej masażystki, czy zajęć jogi. To wszystko pola, które wpływają na kształt Twojego życia. 

 

 

Jesteś także istotą duchową. Jak każdy masz Duszę. Dusza jest elementem Ciebie, który łączy Cię z wyższą wartością życia na Ziemi- czyli ze Źródłem Powstania, z Boską Cząstką. To właśnie to połączenie pozwala Ci być częścią większego planu, Boskiego Planu, który zakłada najwyższe dobro Twoje i całego świata. Wpływa to także na kształt Twojego życia. W sposób bezpośredni — im większa Twoja świadomość jako istoty duchowej, im lepsze połączenie z Duszą, tym mocniej dostrajać się możesz do wartości wyższych, które w Twojej codzienności wpływają na poczucie sensu i spełnienia życiowego. Połączenie z Duszą pozwala odnaleźć głęboki spokój, zaufanie do życia, pozwala także dobrze kierować własnym życiem. Gdy tego połączenia brakuje lub jest znikome — nie masz tak wyraźnego poczucia celu, połączenia z tą częścią, która wie, po co tu jest, a także w znacznym stopniu możesz odbiegać, bądź całkiem odciąć się od Boskiego Planu.

 

 

Duchowość w praktyce oznacza, że intencjonalne łączenie się z własną Duszą, lub już zaproszenie Jej do całego Twojego życia sprawia, że zapraszasz do niego wyższą wartość. Wartości niskie mogą to być pobudki umysłu i ego, wartości wyższe to wartości Wyższej Mądrości, Duszy. Zaproszenie tych wartości przekłada się naturalnie na Twoją codzienność. 

 

Na to, że z coraz większym zaufaniem patrzysz w przyszłość. 

To, że potrafisz z większą akceptacją patrzeć na otaczający Cię świat.

To, że w codziennych wyborach kierujesz się coraz mocniej swoim dobrem, ale też dobrem innych i Ziemi, na której żyjesz. 

 

To z kolei przekłada się miarodajnie na Twoją codzienność. Na to, że zapraszasz wyższą jakość, wartość w każdym elemencie własnego życia  — relacjach z innymi, ze sobą, w świadomym dobieraniu osób w swoim otoczeniu, miejsc, świadomych wyborów zakupowych, nabywania dóbr materialnych. W każdym tym elemencie życia zaprosić możesz Duszę, wyższe wartości i to przekłada się na coraz lepszą jakość życia.

 

I nie ma w tym jednej reguły tego, czym ta wyższa wartość, jakość jest — to jesteś Ty, Twoja Dusza i to Twoje wybory kreować mogą Twoje wymarzone życie.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com