Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
07 stycznia 2023

Dusza a Biznes cz.1

Jak budować działania zawodowe w oparciu o prowadzenie duchowe i własną misję?

Jeśli w swoim życiu zawodowym pragniesz realizować własną misję, bardzo ważny, wręcz kluczowy, będzie kontakt z Duszą. Służyć on będzie m.in. do określania kroków w działaniach zawodowych, określania celów krótko i długoterminowych, a także do rozjaśniania działań i decyzji każdego dnia. 

Nawet jeśli Twoje życie zawodowe nie jest drogą misji, również możesz posiłkować się mądrością Duszy i radzić się jej, jak najlepiej kierować swoim życiem zawodowym dla najwyższego dobra własnego. 

Oto kilka wskazówek na temat praktycznego wykorzystania kontaktu z Duszą do budowania i rozwijania własnej kariery zawodowej. 

 

 

Dlaczego Dusza ma być moim biznesowym doradcą? 

 

 

Dusza wie, ponieważ Dusza ma dużo szersze pole widzenia i odbierania rozwoju potencjalnych ścieżek, Twoich wyborów, decyzji i tego, jakie konsekwencje na polu fizycznym mogą one przynieść. Dusza potrafi oszacować z dużo większą dokładnością i trafnością, w jakim kierunku budować własną karierę zawodową. Potrafi dostarczyć Ci idee i pomysły innowacyjne, nowatorskie, a przede wszystkim takie, które są w pełni Twoje i dla Ciebie właściwe. 

Umysł służy do działań operacyjnych, on wspaniale zbiera dane, ale odnosi się zawsze to danych, które już ma, czyli do tego, co znane. Umysł nie przyprowadzi nam innowacyjnych rozwiązań ani wglądów wykraczających poza tu i teraz, ponieważ on wykonuje analizy na bazie dotychczasowych doświadczeń, z dotychczasowego życia. 

W najprostszym ujęciu, warto Duszy zaufać i angażować ją w klarowanie i podejmowanie tak zwanych celów długoterminowych, bo jej szerokie widzenie pozwoli jasno określić, jaka droga jest najwłaściwsza na teraz. Umysł warto wykorzystywać do zadań bieżących, twardych analiz, do tego, aby swoją ogromną bazę mógł wykorzystać dla nas samych w sposób bardziej konstruktywny.

 

 

 

W jaki sposób nawiązywać kontakt z Duszą, aby wyznaczać cele biznesowe?

 

 

 

Tego doświadczyłaś w procesach Droga do Obfitości bądź Droga Duszy. Jeśli praktykujesz każdego dnia, wiesz już zapewne w jaki sposób Dusza może się z Tobą kontaktować. Zawrę poniżej kilka wskazówek, które mogą znacząco wpływać na jakość komunikacji z Duszą. Każdy człowiek jest wyjątkowy, indywidualny. Tak jak każdy będzie miał inne kanały i zasoby do rozwijania w kontakcie z Duszą, tak i dla każdego to inne zasoby rozpoznawania codziennych praktyk i rytuałów będą dobre, najbardziej właściwe. Z tego, co znajdziesz poniżej, wybierz część, wprowadź praktykę i włącz świadomą samoobserwację tego, co Ci służy, a co nie, co wzmacnia, co daje coraz większy kontakt ze sobą.

 

 

Czynniki wewnętrzne, o które warto zadbać:

 

  • Wyciszony umysł

 

Praktyka uważności, wyciszenia umysłu czy jakiekolwiek inne formy, które sprawiają, że Twój umysł jest coraz bardziej

spokojny i harmonijny.

 

 

  • Wyciszone emocje

 

Ustabilizowanie emocji, powrót do równowagi i spokoju, według praktyk własnych, które pomogą zharmonizować emocje.

 

 

  • Zharmonizowane ciało energetyczne

 

Praktyka uziemiania, oczyszczania oraz harmonizowania.

 

 

  • Zharmonizowane ciało

 

Zharmonizowane ciało z poziomu energii, a także przez inne praktyki z poziomu ciała fizycznego. W czasie kontaktu warto zadbać, aby nic nie bolało, nie uwierało, nie doskwierało. Każdy bodziec rozpraszający Twoją uwagę odciąga od czasami bardzo subtelnych odczuć i wskazówek od Duszy. Także warto wiedzieć, że gdy towarzyszy Tobie ból, zmęczenie fizyczne etc., kontakt z Duszą może być słabszej jakości. Przed kontaktem i w trakcie warto zadbać o harmonię na tym poziomie.

 

 

Czynniki zewnętrzne, o które warto zadbać:

 

Aby nawiązywanie kontaktu z Duszą w tu i teraz było jak najlepszej jakości, oprócz zadbania o sferę własną, wewnętrzną, warto także zadbać o wyciszenie i zharmonizowanie czynników zewnętrznych.

 

 

  • Miejsce

 

Zadbaj o miejsce, w którym nic i nikt nie będzie Cię rozpraszało. Warto wziąć pod uwagę, że każdy bodziec może odwracać uwagę od sygnałów Duszy. Postaraj się wyłączyć wszelkie bodźce z poziomu wszystkich zmysłów: słuchu, wzroku, węchu, smaku i dotyku.

 

Zneutralizuj i zminimalizuj bodźce z poziomu ciała energetycznego, czyli najlepiej, aby na odległość aury (od 1,5 do 3 metrów od Ciebie) nie było bodźców w postaci: innych osób, zwierząt, przedmiotów niskowibracyjnych czy – dla bardziej wrażliwych w sferze czucia – nawet linii wysokiego napięcia, sprzętów elektrycznych podłączonych do zasilania, czy sprzętów podłączonych do sieci komórkowej. Możesz stworzyć taką przestrzeń we własnym domu, a także odnaleźć takie miejsce chociażby na łonie natury. Środowisko naturalne: park, las, etc. będą zawsze bardziej sprzyjającym środowiskiem do nawiązywania kontaktu ze sobą.

 

 

 

Im mniej bodźców, tym lepsza jakość połączenia z Duszą.

 

 

 

 

  • Czas

 

 

Zadbaj o czas, w którym nic i nikt nie będzie Ci przeszkadzać, rozpraszać Cię, a także abyś nie miał_ zajętych myśli limitem czasu. Jeśli masz na kontakt jedynie 5-15 minut, niech będzie to pełnowartościowy czas, w którym co do sekundy poświęcasz uwagą jedynie na kontakt z Duszą. Niech to będzie codzienny, święty czas tylko dla siebie.

 

 

Czynniki, na które warto zwrócić uwagę podczas samej komunikacji z Duszą:

 

Medytacja Kontakt z Duszą

 

  • Moc regułki

 

Zdania główne, które otrzymał_ś wraz z medytacją Kontakt z Duszą, pozwalają na poziomie kwantowym dostroić się do pola zwiększonych możliwości odbierania sygnałów na poziomie duchowym.

 

 

  • Moc intencji

 

Jasno sprecyzowany cel, wartość, dla jakiej się łączysz, czyli Twoja intencja, również pozwala stwarzać pole możliwości rozwinięcia potencjalnych wydarzeń w Twoim życiu w taki sposób, aby przybliżyć Cię do spełnienia ich, np. intencja uzyskania wskazówek w sferze zawodowej.

 

 

  • Świadoma obserwacja

 

Czyli świadome obserwowanie siebie na poziomie własnych kanałów.

 

 

Tak jak każdy Twój dzień wypełniać mogą inne jakości, energia ludzi, miejsc, które wpływają na Ciebie, tak te czynniki, pod których jesteś wpływem w ciągu dnia, wpływać mogą także na jakość i intensywność połączenia z Duszą. Dlatego też warto mieć wciąż dużą uważność na siebie, ponieważ sygnały – nawet już umówione i stałe – zależeć mogą od wielu czynników, np. Twojej aktualnej kondycji energetycznej.

 

 

 

Relacja z Duszą

 

 

Pamiętaj, w budowaniu relacji z Duszą jest bardzo podobnie, jak z budowaniem relacji z drugim człowiekiem. Gdy nie znajdujemy pełnowartościowego czasu, gdzie możemy pełną uwagę poświęcić drugiej osobie, czy wzmacniamy taką relację?

 

Czy jeśli spotkamy się z ważną dla nas osobą raz na kilka, kilkanaście dni, czy budujemy i wzmacniamy taką relację?

 

Gdy relacji poświęcamy uwagę w przerwie między jednym zadaniem a drugim?

 

Czy jeśli umawiamy się na rozmowę w zatłoczonym, przebodźcowanym miejscu, czy łatwo będzie nam rozmawiać?

 

Im więcej w Twoim życiu jest spokoju, wdzięczności, miłości, wysokich wibracji, tym kontakt ten staje się naturalny i z czasem staje się Twoją codziennością, naturalną i integralną częścią Ciebie. [...]

 

 

 

 

 

Fragment programu Dusza a Biznes. W kolejnej części zawrę wskazówki, jak konstruować pytania, aby wsparcie w sprawach zawodowych, jak i dnia codziennego było coraz bardziej jasne i klarowne. 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com