Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®
06 czerwca 2023

Dusza vs AI

Dusza a sztuczna inteligencja?

 

Do jakiego świata właściwie dążymy?

 

Czy do tego z głębszym czuciem, uważnością na siebie, na ludzi dookoła, dbałością o Ziemię, świata pełnego miłości i zaufania?

 

Czy może do świata rządzonego przez algorytmy, przez świat sztucznie stworzony przez człowieka, aby ten nam służył, a tak naprawdę taki, którego stajemy się niewolnikiem?

 

Czy sztuczna inteligencja powstała, aby wspierać ludzi w rozwoju? Czy może, aby przynosi olbrzymie zyski jednostkom?

 

Jak wygląda to od strony prawdy?

 

 

Aby zrozumieć te mechanizmu pierw potrzebujemy przyjrzeć

się ogólnej zasadzie, jaka towarzyszy ludziom w świecie 3D, a jaka w 5D

i jakie wartości przyświecają osobą idących w stronę właśnie tych jakości.

 

 

Świat 3D to świat wartości umysłu, tego, co dowiedzione, tego, co w gruncie rzeczy spłaszczone często w odbiorze, aby móc udowodnić, pokazać prawdziwość tezy, przedstawić jako coś przewidywanego. W tym właśnie kieruje się umysł świadomy, mechanizm "bezpieczne, bo znane, bezpieczne, bo przewidywalne". W tym świecie nie ma miejsca na to, co nieudowodnione, na subtelne czucie z poziomu energii czy ducha, którego przecież wielokrotnie nie możemy poprzeć tezą i badaniami — jak udowodnisz, że masz Duszę? Jak To, że to, co Cię prowadzi do pewnych rozwiązań, to właśnie Wyższa Mądrość?

 

Nie udowodnisz - żeby czuć z tego poziomu potrzebujesz zaufać.

 

 

I tu wchodzimy w nadrzędne wartości tego świata. 

 

 

3D to świat braku zaufania — potrzebujemy dowodów, przewidywalności i jasnych zasad, ponieważ nie ma zaufania. 3D to tryb przetrwania, w którym dominującą wartością jest lęk, który z kolei pod różnymi postaciami prowadzi do niewolnictwa. Niewolnictwa z poziomu braku stanowienia o własnym życiu, po niewolnictwo mentalne — umysł świadomy obezwładniający człowieka, nad którym człowiek pędzącego świata nie umie zapanować, niewolnictwo zasad i konwenansów — społecznych, kulturowych, normatywnych. Wreszcie niewolnictwo własne — czyli działanie ciągłe na autopilocie, brak samostanowienia o własnym życiu w procencie, jaki wymagany jest od człowieka dążącego do przebudzenia, co prowadzi do powielania wciąż znanych schematów i w gruncie rzeczy przeżywania życia w sposób automatyczny, bez kontaktu ze sobą. 

 

 

Czym się charakteryzuje rzeczywistość 5D?

 

 

Pogłębionym czuciem z poziomu energii i ducha, które prowadzą do czucia i odbierania rzeczy coraz bardziej takimi, jakie są. Rzeczywistość 5D jest światem wibracji i wartości dla osób  przebudzonych, które wybrały rozwijać własne dary, iść w rozwój we właściwy sposób, czyli z poziomu serca, Duszy, nie umysłu. Rzeczywistość 5D to rzeczywistość coraz większej wolności i samostanowienia o sobie — świadomość wyboru braku powielania automatycznych wzorców i mechanizmów we własnym życiu. To także głębsze czucie i wizyjność nowego świata - czucie z poziomu Wyższej Świadomości, która kieruje się najwyższym dobrem zarówno osoby, jak i całego świata. Kierowani Wyższą Świadomością, czyli Duszą pozwalamy na dotykanie prawdy, na wychodzenia z lęku a wchodzenie w zaufanie, na wychodzenie z braku a wchodzenie w obfitość

 

 

 

Teraz po tej krótkiej retrospekcji przyjrzyjmy

się czym jest sztuczna inteligencja.

 

 

 

Jest narzędziem, które z powodzeniem możemy przyrównać do umysłu świadomego, z małymi elementami podświadomego - czyli mechanizmach działania opartego na algorytmach tego, co znane, co przewidywalne, zapisywanie odpowiednich wzorców już znanych. 

 

Abstrahując od sposobu wykorzystania sztucznej inteligencji — może być ono narzędziem, podobnie jak umysł, które albo będzie przez człowieka zarządzane w sposób jemu służący, albo pozwolimy się obezwładnić, jak to ma miejsce w 3D.

 

Dusza, czyli Wyższa Świadomość to nadrzędna świadomość w życiu każdego człowieka. Część człowieka, która ma połączenie ze Źródłem, wgląd w Wyższy Plan Istnienia, możliwości prowadzenia człowieka zawsze do najlepszych rozwiązań i dróg dla niego właściwych. To część dzięki połączeniu z którą czujemy połączenie z naszą najlepszą częścią dającą miłość, akceptację, spokój i radość- to wibracje każdej Duszy. To także zaawansowane przewidywanie prawdopodobieństwa w odniesieniu do tu i teraz, jak i do przyszłości. W odróżnieniu od umysłu świadomego, który przewiduje jedynie na bazie danych z przeszłości. Wyższą świadomość przewiduje na bazie widzenia całości istnienia i połączenia z Wyższym Planem. 

 

Sztuczna inteligencja, jeśli będzie użyta podobnie jak umysł człowieka - jak genialne narzędzie, jedynie takie, którym należy zarządzać w odpowiedni sposób, z odpowiednią wiedzą i Mądrością Wyższej Świadomości, może znacząco wspomóc nas na naszej drodze. Jeśli podobnie jak umysł, inteligencji sztucznej pozwolimy, aby zdominowała nasze życie i przyjęła nad nim kontrolę - znów staniemy się niewolnikami. Już to się dzieje w świecie technologii - staliśmy się niewolnikami algorytmów social mediów, wyszukiwarek, sieci Web - dostosowujemy siebie samych pod sztucznie stworzone mechanizmy, które służą jedynie zarabianiu pieniędzy. Jest to kolejna forma niewolnictwa — tańczymy tak jak ktoś nam zagra, dajemy się prowadzić mechanizmom, które nie są dla nas naturalne. To samo może zadziać się w odniesieniu do sztucznej inteligencji - w zależności w czyich rękach ona się znajdzie i jak mądrze będziemy potrafili pokierować geniuszem tej innowacji.

 

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com