13 czerwca 2023

Dusza vs Umysł

Umysł a Dusza, rozsądek a serce.

 

Czy możemy oddzielić te dwie jakości i podążać tylko za umysłem bądź tylko za głosem serca?

 

Czy takie działanie jest dobre?

 

Na pewno obserwujesz jak wiele lęku, zagubienia towarzyszy ludziom, którzy uparcie tkwią jedynie w potencjale umysłu. Zapewne widzisz, jaką lekkość wprowadza w Twoje życie pójście za sercem, za intuicją, za prowadzeniem. 

 

To, co pozostaje dla Ciebie naturalną konsekwencją działań z rozsądku, z poziomu serca jest często blokadą w przepływie i prowadzeniu. Dlaczego? Bo wprowadza oczekiwania, będące w opozycji do zaufania. To, co jest naturalną konsekwencją działań w prowadzeniu, jest z poziomu umysłu wyrazem cudu, magii i czegoś nieprzewidywalnego.

 

 

 

A czy można połączyć te dwa potencjały- serce i umysł, 

aby działały ze sobą w parze, aby były dla siebie wsparciem?

 

 

Można, jak najbardziej. Negowanie, odrzucanie którejś z tych kluczowych dla funkcjonowania człowieka części nie jest dobre. Warto zrozumieć, jaką rolę ma każda z tych części, jak funkcjonujemy dzięki nim jako ludzie i jak w pełni wykorzystywać ich naturalny potencjał- wtedy z lekkością będziemy mogli korzystać z zasobów, jakie posiadamy. 

Umysł coraz lepiej zarządzany jest pięknym narzędziem w rękach świadomej osoby. Dusza, z którą potrafimy nawiązywać kontakt, relacje, jest niesamowitym drogowskazem na naszej życiowej drodze. Te dwa potencjały zarządzane w rękach świadomej osoby to potencjał do bycia świadomym człowiekiem, chwytających wiatr w żagle w podróży, jaką nazywa się życie. 

 

Jeśli pragniesz zrozumieć głębiej własny potencjał — czym jest intuicja, głos serca, który Cię prowadzi i jak ważną ma rolę w Twoim życiu. Jeśli pragniesz nauczyć się coraz bardziej świadomie korzystać z tych zasobów, zapraszam Cię do wspólnej przygody. 

 

28 czerwca startuje 28-dniowy kurs Moc Intuicji, prowadzony moją autorską metodą Droga Duszy, który poprowadzi dla Was Agnieszka Śmiałkowska, certyfikowana trenerka tej metody — osoba, która w pełni potrafi ugruntować te dwa potencjały i uziemić pojęcia duchowości, intuicji, Duszy, aby stały się one proste, zrozumiałe i w pełni przyswajalne. Otrzymasz także narzędzia pozwalające w pełni świadomy sposób pogłębiać własne połączenie intuicyjne i zarządzać umysłem.  Prosty, 4-tygodniowy kurs, który zmieni jakość Twojego życia. 

Zapraszamy serdecznie, drzwi są otwarte. 

 

Lada chwila startuje także cykl webinarów, który przybliży działania związane z rozwojem duchowym w sposób prosty i rzetelny — panele dyskusyjne, które poprowadzi Agnieszka Śmiałkowska, a także czysta wiedza i medytacje zebrane poprowadzone przeze mnie. Bądźcie z nami.

 

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com