Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
25 lipca 2023

Energia dzisiejszych czasów

W dzisiejszych czasach będących głównie w energii Generatorów (według Human Design) oczekujemy szybkich efektów.

Jest to dość osobliwy czas, ponieważ wychodzimy z okresu kilku tysięcy lat prowadzonych przez energię Manifestorów — budowania solidnych fundamentów, życia w energii procesu, tego, że wszystko na swój naturalny cykl.

Wchodzimy w energię Projektorów, u których również wszystko jest procesem z uwzględnieniem naturalnego cyklu ale w innej energii niż to Manifestorów przez ostatnie tysiąclecia — bycia naturalnym liderem, współdziałania, nie władzy autorytarnej narzucającej innym, mniej rozwiniętym i świadomym, własną wizję.

 

 

Czas obecny w energii dominującej generatorów jest jedynie czasem przejściowym.

 

Energia ta jest potrzebna do zburzenia starego świata i zrobienia fundamentów pod nowy. Energia ta jest obecna jedynie teraz w rozumieniu wpływu tak mocnego na działania globalne. Właśnie w takiej energii dziś żyjemy — w której nie możemy zahaczyć się o to, co znane, ponieważ stara era była realizowana w całkiem innej energii. Nie możemy zakotwiczyć się w niej w pełni o wizję przyszłości — bo będzie ona realizowana w całkiem nowej energii jeszcze nie w pełni rozbudzonego potencjału Projektorów.

 

 

Ale przede wszystkim energia ta pozwala

na nie przywiązywanie większej wagi do tego,

co było i tego, co będzie a dynamicznego działania w teraz.

 

 

Generatorzy sami w sobie dobrze się w tej energii odnaleźć mogą, jeśli są świadomi swojego projektu. Ale pozostałym typom może być trudniej żyć w obecnym czasie. Nawet samo rozumienie bycia tu i teraz, w uważności ma całkiem inne oblicze niż to jest w prawdzie, ponieważ realizuje się głównie w energii generatorskiej — a taka energia nie jest spójną z tą dynamiką. Warto jako typ energetycznyczerpać z tego czasu i nie oglądając się na innych, na przeszłość i przyszłość a bawić realizując siebie. Będąc typem nieenergetycznym, warto po prostu być blisko siebie i jak najmniej reagować na otoczenie, które jest w ciągłej zmianie w energii generatorskiej, a pozwolić sobie na swoją własną zmianę, swój własny proces zmiany, zmiany świadomości i postrzegania życia jako takiego. Warto łączyć się także z wizją przyszłości i już dziś starać się jak najmocniej realizować ją we własnym życiu, tworzyć sprzyjające okoliczności, środowisko do życia w zgodzie ze sobą i własnym projektem. 


Czas jest wyjątkowy, ale przede wszystkim taki, do jakiego nikt nie mógł nas przygotować- rodzice, dziadkowie, bo nie wiedzieli, że zmiany będą tak dynamiczne i mocne, a w większości nie wiedzieli, że one w ogóle nastąpią. Także dziś bądźmy w dużej uważności na siebie, na zmiany i na życie dookoła, które każdego dnia dynamicznie się zmienia i dostrajajmy się do tych zmian w najlepszy dla siebie sposób.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com