Sztuczna inteligencja, Dusza vs AI, rozwój technologii a rozwój duchowy - w jakim kierunku zmierza świat?
05 marca 2023

Esencja rozwoju własnego | cz. 1

Odnalezienie sensu, spełnienia, poczucia miłości i obfitości w życiu…

to często cel ludzi, szczególnie osób dbających o siebie, własny rozwój,

o to, aby życie było coraz bardziej przyjemne i takie, jakie sobie życzą. 

 

 

Tylko czy odnalezienie jest dobrym słowem? 

 

Czy praca nad sobą jest trafnym określeniem? 

 

Czy rozwój osobisty oddaje to, co realnie daje skuteczny samorozwój? 

 

Może to dywagacje czysto teoretyczne, nad terminologią, ale czy na pewno?

 

 

 

 

Przedstawię, jak wygląda prawdziwe oblicze tego, co kryje się pod powyższymi określeniami.

 

 

Praca ze sobą — to właściwe i czyste określenie tego, jak prawidłowo interpretować nazewnictwo, a także oddające, co właściwie robić powinniśmy, aby czystość w założeniach naszego rozwoju prowadziła nas do pełnej esencji siebie.

 

Nie warto przywiązywać wagi do terminologii, ponieważ one jedynie mogą wywoływać w ludzkim widzeniu spory, nieporozumienia, a także niepotrzebne dywagacje umysłu.

 

Liczy się czysta postać, esencja. Aby ją zrozumieć, używamy słów, które mogą być błędnie zinterpretowane także w praktycznym ujęciu.

 

 

A więc jaka jest różnica w pracy ze sobą a nad sobą?

 

 

Praca ze sobą to praca z częściami siebie, które wymagają naszej uwagi. Praca taka zakłada jedynie, że wszystko, nad czym pracujesz wynika z Ciebie, jest Twoją częścią. Praca taka polega, w prostym ujęciu na oddzieleniu ziarna od plew

 

- czyli oddzieleniu tego, co jest w pełni moje, czyste, jest moją esencją — czyli moje dary, potencjał, moja wewnętrzna moc.

Rozpoznanie, co moje nie jest — wzorce, przekonania, uwarunkowania, które nabyłam na własnej drodze, a które moje nie są.

 

I po rozpoznawaniu takim, praca polega na uzdrowieniu, pożegnaniu tych części, które nie są Tobą, aby dojść do własnej prawdy, czyli esencji, czystej postaci siebie.

 

 

 

To jest w skrócie opisana esencja pracy ze sobą.

 

 

 

Nie wychodzi absolutnie poza to. Jedynie, jeżeli spojrzymy szerzej na swoją własną osobę — nie jedynie z pozycji teraźniejszego życia wtedy może zmienić się nieco perspektywa tego postrzegania. Praca ze sobą pozwala dojść do esencji, którą są często pierwotne energie, zasoby, które na drodze wędrówki Duszy czy drodze ewolucji ludzkości zostały uśpione. Czego przykładem jest Droga do Obfitości® - pozwala rozbudzić uśpiony na drodze ewolucji potencjał obfitości, który jest naturalny, pierwotnie wpisany w siatkę kwantową człowieka, a także tę energię wyswobodzić z zależności i blokad, jakie zostały nałożone przez tysiące, miliony lat. 

 

 

 

Jak często odbieramy błędnie pracę „nad” sobą?

 

 

 

Odbieramy jako nabywanie coraz to nowych kompetencji, przyjmowaniu coraz to kolejnych wzorców, przekonań etc. Czyli do worka, który już jest pełny i jest mieszaniną tego, co Twoje i tego, co nie Twoje, dorzucamy jeszcze kolejne i kolejne elementy do noszenia. Wiedz, że to, co nie jest Twoje, nawet jeśli byłoby dla Ciebie pozornie piękne, nie będzie wpływało na Twój rozwój i służyło Tobie. Czyli realnie myślimy, że wspieramy siebie, a praktycznie rzecz ujmując, dokładamy sobie dodatkowy ciężar, którego brzemię musimy dźwigać, oddalając siebie, z  kolejnym i kolejnym takim elementem, od siebie prawdziwej.

 

 

cdn.

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com