Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®
08 marca 2023

Esencja rozwoju własnego | cz. 2

Kontynuacja przekazu

Esencja rozwoju własnego cz.1

 

 

 

 

Rozwój osobisty

 

 

 

— to kolejne zagadnienie, które w zbliżony jak w poprzedniej części sposób, podważa prawdziwe, esencjonalne i skuteczne rozwijanie własnych zasobów.

 

Rozwój osobisty często w niezrozumiałej formie narzuca, co powinniśmy, a czego nie powinniśmy. Jakie wzorce, przekonania, zasoby, kompetencje są mile widziane, a jakie lepiej odrzucić. Jednak często odbywa się to w sposób przekłamany i zniekształcony. Tak jak w poprzedniej części — polega często na przyjmowaniu kolejnych, pozornie dobrych zasobów.

 

 

To, co jest wartościowe, ale nie jest dla Ciebie, nie będzie wnosiło wartości w Twoje życie.

 

 

Kiedyś ludzie nauczą się rozpoznawać to głębiej i mocniej. Dziś jeszcze kierowani w dużej mierze umysłem, wbudowany mają element trybu przetrwania, czyli podążania za tłumem, który w prostym ujęciu zmusza podświadomie do przyjmowania jako wartościowe dla mnie to, co ogół pozornie uznał za wartościowe. To tryb i błędne postrzeganie, z którego będziemy pomału wychodzić. Im większy kontakt z własną Wyższa Mądrością, tym łatwiej będzie docierać do prawdy, która daje jasność w zagadnieniu “ co jest wartością dla mnie”. 

 


Przyjmowanie wartości, która jest dla Ciebie, jest rozwojem osobistym, tak samo, jak pozbywanie się tych części, które Tobą nie są.

 

Obydwa dążą do tego samego celu — do dojścia do siebie, własnej prawdy, esencji Ciebie. 

 

 

 

I ostatnie zagadnienie —

 

 

odnajdywanie sensu, spełnienia, miłości, radości czy obfitości.

 

 

 

Czy odnajdywanie jest dobrym określeniem?

 

 

Może być, jeśli spojrzymy na nie bez błędnych, zakłamanych, zniekształconych prawd. Jeśli powyższe zagadnienia rozwoju własnego uznamy, jako piękną podróż do siebie, to tak — ta podróż może pomóc odnaleźć te powyższe wartości. Jeśli jednak wartości te chcemy pobrać niczym wzorce z zewnątrz — pójść, kupić, zapłacić, nabyć — jak w erze konsumpcjonizmu przywykli ludzie, to jest to błędne odniesienie.

 

Odnajdywanie to także dojście do własnej esencji, prawdy o sobie. Nie potrzebujemy pobierać wzorców miłości, jeśli ta miłość jest w nas — a jest, jedynie sami lub z pomocą innych, możemy pozwolić ten zasób pierwotny rozbudzić. Dokładnie tak samo jest z obfitością — nie potrzebujemy nauki i zasad życia obfitego, bo to czysta energia, esencja, która została opisana w części 1., odpowiada za to, aby poczucie obfitości bezwarunkowej w sobie rozbudzać i pielęgnować. I do tego służy także pierwotne rozbudzanie wzorców, zapisanych w energii ludzkości, lub indywidualnie w każdej jednostce. Dopiero uzdrowienie, oczyszczenie i dojście do esencji energii — czy miłości, czy obfitości, przekłada się na realne życie w świecie fizycznym, które jest zdeterminowane przez te właśnie energie — to czym emanujesz, to przyciągasz, nie odwrotnie. 

 

 

 

Spełnienie i satysfakcja

 

 

 

to kolejny temat, z którego zdjąć należy ogólnie przyjęte prawdy na temat tego, czym właściwie jest spełnienie i satysfakcja dla Ciebie. Jeśli zaczniesz wymieniać zasoby zewnętrzne bądź wewnętrzne, które mają do tego doprowadzić, to oznacza, że masz błędne, zniekształcone wzorce — jak ogromna większość ludzi. Spełnienie i satysfakcja to w kontynuacji wcześniejszych prawd — naturalna kontynuacja rosnącego rozpoznawania siebie, docierania poprzez zdejmowanie tego, co nie jest Tobą, do własnej esencji. A esencja, to jak już zostało powiedziane — to Ty, Twoja prawda, to Twój prawdziwy potencjał, dary, wewnętrzna moc. To odnalezienie i dotarcie do tych zasobów, a następnie pielęgnowanie ich i rozwijanie pozwala na pełne poczucie sensu i spełnienia w życiu. 

 

 

To wszystko jest szalenie proste, jedynie ludzie kierowani wyłącznie umysłem, bez kontaktu z własną Wyższą Świadomością to komplikują. Warto w tym wszystkim znaleźć przestrzeń dla siebie samej/ samego, aby coraz mocniej rozpoznawać te wartości, które są ważne, prawdziwe i wartościowe dla Ciebie samej, samego. Warto w dalszej ścieżce rozwoju kierować się Wyższą Mądrością, ponieważ ona zawsze kierować Cię będzie do Twojej esencji, serca Ciebie, w najczystszej postaci.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Chcesz otrzymywać ode mnie informację o bieżących publikacjach, programach, kursach i innych?

Zapisz się do newslettera

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com