Ari_Anna Duszyńska - programy, publikacje, sesje rozwojowe z poziomu oświeconego umysłu. Rozwijanie naturalnej intuicji, droga do siebie, prawdy, poczucia sensu, droga do obfitości życia. Prawdziwa, a także praktyczna i uziemiona duchowość oraz rozwój osobisty i biznesowy Nowej Ery.
20 maja 2023

Etapy kotwiczenia w wibracjach 5D

Od 26 kwietnia dział się spory ruch energetyczny mający na celu kotwiczenie globalnie wibracji 5D. Ruch ten będzie dla ludzi, indywidualnie już odczuwalny jeszcze długi czas w ich osobistych procesach. Będzie jakby echem tych wydarzeń, które działy się wokół kotwiczenie w ówczesnym czasie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I ETAP

 


Pierwszym etapem wejścia w 5D jest spokój, harmonia i pełna, bezwarunkowa miłość. To energia, która jest energiaądocelową, lecz w nieco mniejszej intensywnością odczuwania niż to w czasie pierwszego etapu wejścia. Jest ona bardziej uziemiona, ugruntowana tak, aby nie zakłócała ona ziemskiego funkcjonowania. Etap ten może trwać indywidualnie, w zależności od osobistej historii i energii od kilku godzin do kilkunastu dni.

 

 

 

II ETAP

 

 

Kolejny etap, który zadział się globalnie i może być odczuwalny w procesach już indywidualnych to etap będący w opozycji tego, co w etapie pierwszym. W odniesieniu globalnym był to czas wzmożonych ataków energetycznych, mających na celu zaburzenie kotwiczenia się linii 5D. W odczuciu indywidualnym energia bądź materia — wydarzenia zewnętrzne bądź odczucia wewnętrzne, jak myśli, emocje mogą na tym etapie wprowadzić nas w emocje lęku, strachu, tego, co w opozycji do energii miłości bezwarunkowej. Warto to przyjąć i nie próbować negować ani odrzucać, założyć, że jest to naturalna część procesu. Proces ten w zależności od naszej historii i indywidualnego przyjęcia może trwać od kilku minut do kilkudziesięciu dni. Jeśli pozwolimy tym emocjom, myślom po prostu być, zaakceptujemy, że są i pozwolimy im się wygasić, będą one wybrzmiewały w najkrótszym możliwym czasie. W wyciszeniu pomoże także medytacja Koherencja Serca, a także Koherencja Umysłu z webinaru Rzeczywistość 5D.

 

 

 

III ETAP

 

 

 

W dalszym etapie dochodzi do równoważenia się już realnie w rzeczywistość 5D. Kotwiczenie na poziomie duchowym, energetycznym i już fizycznym na tych częstotliwościach. W odniesieniu indywidualnym może to oznaczać powrót do równowagi, ale już w nowej jakości odbierania rzeczywistości. Będąc już ugruntowanym, przede wszystkim należy pamiętać, że możemy z taką samą mocą sprawczą wracać zarówno do zasobów 3D - fizycznych, zmysłów, umysłu, jak i 5D - energii, ducha, wibracji serca. Będąc zakotwiczonym, z dużo większą precyzją czujemy także własną moc sprawczą i moc manifestacji. Dlatego też warto ze szczególną uważnością patrzeć na wspierane przez nas wibracje niskie i pójście za umysłem — z dużo większą mocą wspieramy także tę część.

 

Bycie w rzeczywistości 5D to przede wszystkim coraz mocniejsze samostanowienie o sobie, a także moc wyboru tego czy wybieramy, reagujemy z serca czy z lęku. W każdej chwili naszego życia możemy z dużo większą łatwością złapać te momenty, aby z większą mocą i precyzją kreować własne życie, bez typowej dla 3D nadmiernej przypadkowości.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com