Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
30 kwietnia 2023

Globalny ruch przebudzenia

Głębszy ruch przebudzenia w ewolucji Ziemi miał swoje odzwierciedlenie w okolicach lat 70' ubiegłego wieku. W tym okresie już mocno wybrzmiewały takie hasła jak “New Age” . Część z nich była oczywiście mocno nadinterpretowana, zniekształcona i przekazywana w sposób niewłaściwy, ale to był czas, gdzie osoby mocniej czując mogły poczuć, doświadczyć tego, co dziś my doświadczamy na własnej skórze — czyli realnego wejścia w wibracje serca, wolności, lekkości bytu.

 

Ostatnia fala ewolucyjna najmocniej wpływająca na kształt dzisiejszego człowieka i Ziemi to ruch bieżących. To ruch, który rozpoczął się w okolicach roku 2000 - wtedy ruch ewolucyjny Ziemi, już nabrał na sile, a w roku ok. 2017 zaczął być coraz mocniej odczuwalny także dla ludzi - w ówczesnym czasie jeszcze dla jednostek. Rok 2020 był mocnym przełomem, gdzie osoby, które wybrały drogę przebudzenia, mogły wchodzić już coraz mocniej we własne predyspozycje czucia i doświadczania świata i siebie głębiej. 

 

Ten ruch trwał aż do ostatniej niedzieli, 23 kwietnia — była to największa fala przebudzenia, jakiej doświadczamy za naszego teraźniejszego życia. 

 

Jej ruch dla Ziemi został zakończony — od teraz do roku ok. 2034- 2035 trwać będą fale o mniejszej intensywności będące jedynie już procesem przyjmowania całego procesu Ziemi, globalnego przez ludzi — pojedyncze jednostki, co w przełożeniu przekładać się będzie na zmiany ewolucyjne całej Ziemi. 

 

Czyli globalny ruch przebudzenia, dający wszystkim ludziom taki sam potencjał ruchu i mocy do przebudzenia zakończył się. Dalsza droga zmian zależy już od ludzi — ode mnie, od Ciebie, od tych którzy postanowili się przebudzić. To ich wibracje ich codzienne wybory, czas, w jakim dostrajać się będą do wibracji nowej ziemi, będzie w dalszym ciągu determinował to, jaki kształt przybierze Ziemia i jego mieszkańcy.

 

Co z osobami, które się nie przebudziły? — nadal mają wolny wybór, tego za czym pójdą, tylko dziś przebudzić się mogą poprzez kontakt bezpośredni z osobami o wyższych wibracjach i otwartość na wchodzenie w głębsze uczucie. Taki proces już trwa, ale bezpośredni wpływ na takich ludzi mają osoby do tego powołane — które już się obudziły lub budzić się będą do swoich ról, potencjału. Czyli nie każdy człowiek przebudzony ma teraz za zadanie pobudzać innych-nie, każdy z nas ma własne, indywidualne role potencjał do bycia częścią tworzenia się nowego świata. 

 

W tym życiu nie doświadczymy już głębszego, większego cudu niż ostatnie 2,5 roku, jakie mieliście przyjemność mniej lub bardziej świadomie doświadczać.

 

 

 

Fragment webinaru "Rzeczywistość 5D".

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com