Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
14 lipca 2022

Kim jest Lider Nowego?

 

Małymi krokami wchodzimy w Nową Erę, czas który otwiera przed nami karty tego,

co do tej pory było owiane tajemnicą, nieco mistycznym postrzeganiem,

wychodzące mocno poza rozumienie i postrzeganie umysłu.

 

 

 

 

Do tej pory, czyli w erze, z której wychodzimy, to umysł był nadrzędnym narzędziem, który budował Świat, którego zasoby i umiejętności, pozwoliły na wiele cennych odkryć, na rozwój Świata. Niestety również wprowadził wiele tego, co degraduje naszą Planetę, sprowadza człowieka do roli nadrzędnej i przez to eksploatującej wszystko, co go otacza. Tak wyglądała era poprzednia, z jej cieniami i blaskami, czas który dobiegł końca.

 

Zanim wyjdziemy z ery umysłu, a wejdziemy jako ludzkość w erę odczuwania, duchowości miną jeszcze długie lata. Lecz już dziś, grono osób przebudzonych, czuje i doświadcza zwiększonego oddziaływania, na siebie - jako człowieka, jednostkę, możliwości i zasobów Nowej Ery.

 

 

 

Co to właściwie oznacza?

 

 

 

Nowa Era to czas, gdy zaczynamy doświadczać tego, że człowiek to nie jedynie ciało i umysł, a to także wymiar duchowy i energetyczny. Wymiar duchowy pozwala nam dostrzegać i poznawać rzeczy takie, jakimi są naprawdę. Wymiar energetyczny pozwala poczuć, że wszyscy jesteśmy połączeni, tworzymy jedność, wzajemnie na siebie oddziałujemy, nie jedynie jako ludzie, ale wszystko co stworzone.

 

Lider Nowego to osoba, która czuje już doskonale nadrzędność i moc w ustawieniu, jako priorytetowe postrzeganie duchowe i energetyczne. Czujący, że sfera fizyczna, duchowa i energetyczna dopiero tworzą pełną, spójną całość tego, jak żyjemy i funkcjonujemy na Ziemi.

 

Lider Nowego, to osoba, która widzi w drugim człowieku, jak i we wszystkim co stworzone istotę równą. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia, stawianie siebie wyżej, jak do tej pory kierowało nas ego. Jest mądre prowadzenie, poprzez towarzyszenie, jest dbanie o drugiego człowieka, nie wyzysk. Jest traktowanie na równi, niepostrzeganie rzeczy namacalnych, czy materialnych, jako coś co stawia nas wyżej.

Dawna pogoń za sukcesami, luksusem w odniesieniu karmienia ego i pokazania, udowadniania innym poprzez to własnej wartości, przestaje mieć rację bytu.

 

Lider Nowego to osoba, która w swoich działaniach, czy prywatnych, czy zawodowych zakłada i czuje autentycznie również dbałość i Ziemię, jako o dom, który wspólnie zamieszkujemy, o który należy dbać. Wyklucza to, budowane długimi latami firmy, które eksploatują Ziemię jedynie dla własnych zysków.

Lider Nowego to szansa na odbudowanie Ziemi, a także stworzenie dla najbliższego pokolenia warunków odpowiednich dla życia, ponieważ eksploatacja zaszła tak daleko, że miejsce do życia dla naszych dzieci stoi pod znakiem zapytania.

 

Lider Nowego to czuje i wie, że dobro jego to również dobro wszystkich.

 

 

Dziś Lider Nowego, to osoba, która czuje, widzi więcej, ale jeszcze może nie czuć pewności we własnych działaniach. Początki Nowej Ery to czas, gdy granice starego i nowego mocno się zacierają. Gdzie to, co z umysłu wciąż może dominować, gdzie to co z poziomu ducha i energii, wciąż może nie być w pełni zrozumiane.

 

Dziś warto, aby zadbać o przestrzeń wspólnego rozwoju, osób, które czują, wiedzą więcej, ale wciąż jest w nich wiele zapytań i wątpliwości. Jesteśmy bobasami Nowej Ery, to jej początki, wchodzenie, smakowanie, sprawdzanie, w zaufaniu i prowadzeniu Duszy.

 

 

 

 

 

 

Jak dalej będzie się rozwijała Nowa Era?

 

 

 

Jestem, wraz z Dorotą Jesiołowską- Sołoduchą orędowniczkami nowego. Chcemy tą przestrzeń, tworzyć, wzmacniać, prowadzić w tym innych.

 

Dlaczego?

 

Dorota, została wybrana, jako łączniczka w uziemianiu tego, co wnosi Nowa Era, mając stałe połączenie, z wymiarem odpowiadającym za to, co Nowa Era może wnieść, jaki potencjał rodzi się dla nas. Ma dostęp do wiedzy, mądrości, czucia tego co Nowa Era przynosi, także czystość w przekazywaniu, jakie narzędzia nowego zostały stworzone, aby wprowadzać ludzi z dużo większą lekkością w Nowe.

 

 

Wspólnie zostałyśmy powołane do dużej misji, dawania ludziom czystej wiedzy, mądrości, a także potencjału kwantowego i energetycznego, jaki wnosi Nowa Era. Robimy to dla Was globalnie i robić będziemy jeszcze długie lata. Robimy to także poprzez

wiedzę i narzędzia, które przekazujemy na polu fizycznym.

 

 

Ja zostałam powołana do potężnych działań na polu kwantowym, które dają pełne spektrum i wiedzę, wchodzenia w Nowe. Buduję oraz trzymam ogromne konstrukty wielowymiarowe, które pozwalają, tu na Ziemi, działać i wchodzić w Nowe z większą lekkością. Dziś już mam pełen zasób możliwości, jakie otwiera Nowa Era, które dla ludzi otwierać się będą przez kolejne dziesięciolecia. Dziś mam dostęp do pełnej czystej mądrości Wszechświata, czystych informacji, kodów i wiedzy, która powinna być przekazana na Ziemię, aby transformacja wprowadzająca w Nową Erę przebiegła dobrze. Mam dostęp do wizji przyszłości, w której widzę potencjalne ścieżki rozwoju, gdy wciąż będziemy trwali w erze umysłu i jak zdegraduje to naszą Planetę. Mam także dostęp do wizji przyszłości, za 30, 50, 100 czy 200 lat, w której otwieramy się, jako ludzie na Nowe i wchodzimy w piękny potencjał, jaki daje nam ta piękna Era.

 

 

To jaką drogą pójdziesz, Ty jako człowiek, ma ogromne znaczenie dla wszystkich. Wszyscy jesteśmy połączeni, a także każdy Twój wybór ma wpływ na Ziemię, na której żyjemy.

 

 

 

Kim jest Lider Nowego?

 

 

Osobą, która wie, czuje i która pragnie wypełnić swoje życie, jak i Świat miłością, dobrem, a nie lękiem i strachem.

Lider Nowego, to światło rozpalane dla innych, aby mogli kroczyć dalej w nowe.

Lider Nowego, to mądry przedstawiciel gatunku, który wie, że rozwój dla dobra siebie, to także rozwój dla dobra całej ludzkości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Duszyńska

 

Przekaz: 14.07.2022

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com