Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję,
za chwilę otrzymasz dostęp do ebooka.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Zapisz się do newslettera

 

Logowanie

Platforma

Kobieca energia pozwala na życie, na bycie, na kreowanie w harmonii życia codziennego.

 

Energia ta, życiodajna, mocna, potężna w swej delikatności i subtelności, pozwala rzeczom powstawać, trwać, być, kreować i rozwijać się takimi jakimi są.

 

To w kobiecej energii tkwi siła i potęga tego, co powstaje w tym Świecie.

 

Dziś o tym zapomniano, dziś nie czcimy Matki Ziemi, w należyty sposób. Dziś nie czcimy kobiety dającej życie, tak jak dawniej. Dziś przypominamy sobie zalążek chwały i czci energii kobiet, która budowała ten Świat.

 

Na pozór jesteśmy teraz coraz silniejsze, pewniejsze własnej wartości, mocy, oddziaływania. Jednak energia kobieca zbyt długo była zrzucana na dalszy plan i sprowadzana do roli słabej, nieważnej, aby udało ją się w pełni rozbudzić z dnia na dzień.

 

 

Nowa Era, w którą wchodzimy, jest właśnie czasem odrodzenia energii żeńskiej i całego dobra jakie może wnieść na Ziemię, aby ją odrodzić i tworzyć na nowo, w miłości i pokoju. To ta energia będzie budowniczym Nowego Świata, to dzięki niej możemy, mamy szansę wrócić do równowagi, harmonii, do dobrobytu każdego człowieka.

 

Nie w energii męskiej, która została zanieczyszczona i splugawiona walką, wojną, pogonią za więcej. To właśnie w energii żeńskiej, nowego paradygmatu, możemy odbudować piękny świat, w którym jest miejsce na miłość. Miejsce na dawanie i branie w równowadze, na dbanie o siebie, innych i Świat w równowadze. Na bycie sobą, przy sobie i w zgodzie z rytmem Ziemi.

 

Kiedy rozbudzimy się już w pełni, gdy runą stare struktury, to energia żeńska będzie tą, która kreować będzie nowe, lepsze dla nas życie, w nadziei odbudowania tego, co na dziś dzień chyli się ku upadkowi.

 

Dbajcie o kobiecą energię w sobie, pielęgnujcie jej światło i moc, bo energia ta w swojej potędze i subtelności, obudzi w odpowiednim momencie, Twoje Ja do kreowania

Nowego Świata.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®

 

 

 

 

 

 

Wszystkiego dobrego

 

KOBIECA ENERGIA A NOWA ERA

08 marca 2022
Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®