Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®
08 marca 2022

KOBIECA ENERGIA A NOWA ERA

Kobieca energia pozwala na życie, na bycie, na kreowanie w harmonii życia codziennego.

 

Energia ta, życiodajna, mocna, potężna w swej delikatności i subtelności, pozwala rzeczom powstawać, trwać, być, kreować i rozwijać się takimi jakimi są.

 

To w kobiecej energii tkwi siła i potęga tego, co powstaje w tym Świecie.

 

Dziś o tym zapomniano, dziś nie czcimy Matki Ziemi, w należyty sposób. Dziś nie czcimy kobiety dającej życie, tak jak dawniej. Dziś przypominamy sobie zalążek chwały i czci energii kobiet, która budowała ten Świat.

 

Na pozór jesteśmy teraz coraz silniejsze, pewniejsze własnej wartości, mocy, oddziaływania. Jednak energia kobieca zbyt długo była zrzucana na dalszy plan i sprowadzana do roli słabej, nieważnej, aby udało ją się w pełni rozbudzić z dnia na dzień.

 

 

Nowa Era, w którą wchodzimy, jest właśnie czasem odrodzenia energii żeńskiej i całego dobra jakie może wnieść na Ziemię, aby ją odrodzić i tworzyć na nowo, w miłości i pokoju. To ta energia będzie budowniczym Nowego Świata, to dzięki niej możemy, mamy szansę wrócić do równowagi, harmonii, do dobrobytu każdego człowieka.

 

Nie w energii męskiej, która została zanieczyszczona i splugawiona walką, wojną, pogonią za więcej. To właśnie w energii żeńskiej, nowego paradygmatu, możemy odbudować piękny świat, w którym jest miejsce na miłość. Miejsce na dawanie i branie w równowadze, na dbanie o siebie, innych i Świat w równowadze. Na bycie sobą, przy sobie i w zgodzie z rytmem Ziemi.

 

Kiedy rozbudzimy się już w pełni, gdy runą stare struktury, to energia żeńska będzie tą, która kreować będzie nowe, lepsze dla nas życie, w nadziei odbudowania tego, co na dziś dzień chyli się ku upadkowi.

 

Dbajcie o kobiecą energię w sobie, pielęgnujcie jej światło i moc, bo energia ta w swojej potędze i subtelności, obudzi w odpowiednim momencie, Twoje Ja do kreowania

Nowego Świata.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®

 

 

 

 

 

 

Wszystkiego dobrego

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com