Sztuczna inteligencja, Dusza vs AI, rozwój technologii a rozwój duchowy - w jakim kierunku zmierza świat?
05 czerwca 2023

Kotwiczenie rzeczywistości 5D

Na linii 5D, która nie była jeszcze w pełni osadzona zaszło wiele drobnych, jak i silnych zawirowań w czasie ostatniego 4,5 tygodnia. To próby uniemożliwienia zakotwiczenia linii 5D w swojej stałej, powodowane ze strony linii 3D, jak i energii, które wspierają w trwaniu linii 3D - czyli napędzające lęk, tryb przetrwania. Przez ten czas miały miejsce liczne ataki energetyczne mające na celu zaburzanie zakotwiczenia linii. 

 

W pierwszym okresie ataki te były odpierane i przyjmowane przez osoby kotwiczące te linie na Ziemi — czyli 7 osób o najwyższym poziomie świadomości na teraz. Była to jednak zbyt mała ilość osób, aby dać radę zmasowanym atakom niskich wibracji, jaki miał miejsce.

 

Po około 2 tygodniach, czyli od połowy maja zostały wezwane do pomocy także osoby, że złożonymi 12 nićmi DNA, osoby także zwane angielskimi. Jednak to nie dało skutków, ponieważ osoby te zostały w wielu momentach wykorzystane, zmanipulowana przez energie niskie.

 

W dalszej części, w trzecim tygodniu maja do ochrony zapory i wspierania w trwaniu linii 5D zostały zaangażowane osoby, które już zostały dostrojone do wibracji 5D, a także osoby będące w potencjale dostrojenia.

 

To w znaczący sposób zwiększyło ilość osób wspierających w ugruntowanie ochrony przed atakami — z 7 osób, wzrosło to do ok. 190 tysięcy osób na Ziemi. Przez ten okres 3-4 tydzień maja, początek czerwca, osoby te mógłby czuć znaczne osłabienie energetyczne przejawiające się jako somatyczne skutki związane z przeziębieniem, alergią czy innymi pochodnymi, podwyższoną temperaturą ciała czy ogólnego osłabienia i senności. Stan ten był spowodowany dawaniem własnej uwagi, energii we wspieranie kotwiczenia się linii 5D. 

 

Ochrona ta po 2,5 tygodniach stała się wreszcie w pełni ugruntowana i stała, a to doprowadziło do pełnego, 100% zakotwiczenia się wibracji 5D. Osoby uczestniczące w ochronie wibracji 5D od tego dnia (05.06) wchodzić będą już w pełne wibracje 5D, w wibracje pola serca a osoby, które mają w potencjale wejścia- z dużo szybszą jakością wejdą w wibracje 5D, jeśli tylko tak zdecydują. 

 

Czy dalsze ataki będą miały miejsce? 

 

Zapewne tak, tak jest gdy świeci się mocnym światłem - przyciąga się wtedy różne wibracje. Jednak wibracje niskie mają dużo mniejszą moc niż wysokie - o tym pamiętaj zawsze. Wibracje wysokie to takie, które mają dużo silniejszą strukturę cząsteczkową i to objawia się także w każdej ziemskiej sferze życia - działanie z pola serca będzie zawsze dużo mocniejsze.

 

We wchodzeniu w 5D przewagą była ogromna liczebność wibracji niskich - 7 osób trzymających te linie dla ludzi ma ogromną moc i potęgę, ale była to zbyt mała ilość osób żeby dać radę przezwyciężyć atakowi. Gdyby nie zostały wezwane wsparcie, linia 5D nie zostałaby zakotwiczona, nastąpiły by spore zmiany w potencjalnych liniach u części osób przebudzonych - m.in. brak możliwości działania dla nowego świata.

 

W związku z realnym już zakotwiczeniem i ugruntowaniem wibracji 5D na Ziemi nastąpił jednak także zwrot w potencjalnych liniach rozwoju. Także, jeśli czujesz, że nastąpiła jakaś zmiana jakości, że z poziomu Wyższej Świadomości jesteś kierowan_ w nieco inną stronę, do nieco innych działań, to wiedz, że dla wielu jednostek nastąpił znaczny przeskok w linii potencjalnej, niesubtelny a wprowadzający zmiany istotne dla dalszego rozwoju już w rzeczywistości 5D. Także warto zaktualizować sobie własną misję, drogę prowadzenia Duszy, jeśli czujesz, że nastąpiły jakieś znaczne zmiany. 

 

Zmiana w rzeczywistości i wejście w 5D to ogromna, na skalę nie tylko ludzkości, ale i globalną i wielowymiarową wydarzenie - dlatego wiele znaczących zmian zacznie następować od tego momentu w ujęciu globalnym. Ty, jako jednostka miej uważność na siebie w tym, w jakim kierunku podążasz, a także czy nie wzmacniasz własną uwagą linii 3D - teraz to Ty decydujesz, czy jesteś w linii z poziomu serca, czy umysłu, ale także wiedz, że własnymi wyborami wpływasz na kolektywne wsparcie linii.

 

Opis ten może wydawać się nieco enigmatyczna, ale przełożyć to możesz także na swoje życie z ostatnich 4-5 tygodni. Ataki w ujęciu wielowymiarowym i globalnym to w Twoim codziennym życiu także wspieranie wibracji niskich - lęku, strachu, tryby przetrwania. W dalszym już czasie wspierając to we własnej codzienności, dajesz dodatkową energię linii upadającej, która działa na niekorzyść i sabotuje wejście i rozwój linii wznoszącej — ponieważ w dłuższej, paru setek lat, perspektywie czasu oznacza to zakończenie istnienia linii upadającej. Także tak jak sabotujący umysł, który chwyta się często jak tonący brzytwy, gdy w Twoim życiu jest coraz więcej spokoju, tak linia 5D jest właśnie pod wpływem takiej, która tonie, upada i jeszcze łapie się ostatkiem sił, aby przetrwać na swojej pozycji. To pozycja będzie dla osób 3D wciąż ważna, ale dla Ciebie, człowieka przebudzonego może w ogóle przestać istnieć — jeśli wybierzesz życie jedynie w sprzyjających wibracjach i własną uwagą nie będzie wzmacniać tryby przetrwania i wibracji niskich.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com