30 stycznia 2023

Kreowanie Obfitości cz. 1

Prawo przyciągania

 

 

 

 

Na początek nieco wiedzy dla umysłu, czyli zdefiniowanie, czym właściwie jest prawo przyciągania. Czystą, aktualną wiedzę na teraz na temat prawa przyciągania pobieram ze Źródła Obfitości. To właśnie to pole odpowiada za działanie tego prawa na Ziemi i nie tylko.

 

 

Prawo przyciągania w widzeniu fizyki kwantowej to:

 

 

 

Wzajemne oddziaływanie na siebie ciał ożywionych

i nieożywionych poprzez ciągły, harmonijny ruch cząsteczek.

 

 

 

Prawo przyciągania jest determinowane poprzez ciągły ruch cząsteczkowy, a także znajduje swoje przełożenie w świecie niematerialnym, czyli w jakościach Nowej Ery, poprzez postrzeganie coraz mocniejszego wpływu na kreację oraz przez manifestację własnych pragnień w realny i uziemiony sposób.

 

 

Co to oznacza?

 

 

Prawo przyciągania, podobnie jak np. prawo grawitacji, działa zawsze i oddziałuje na każdego. Co je odróżnia? Pole grawitacji działa na każdego mieszkańca Ziemi dokładnie w tym samym stopniu. Prawo przyciągania też działa w tym samym stopniu, lecz tu wybory człowieka dokonywane każdego dnia wpływają na to, w jakim zakresie z tego prawa skorzysta.

 

 

Prawo przyciągania w najprostszym ujęciu mówi:

 

 

 

To, czym emanujesz, to przyciągasz.

 

 

 

 

Jeśli emanujesz brakiem, przyciągasz brak. Dlatego np. zamartwiając się o finanse, przyciągasz coraz więcej braku w tym zakresie.

 

Jeśli emanujesz obfitością – przyciągasz obfitość. Za szczęśliwymi wydarzeniami przychodzą kolejne i kolejne.

 

Jest to najprostsze zobrazowanie tego, jak działa prawo przyciągania.

 

 

*

 

Jednak w codziennym życiu człowieka jest to nieco bardziej złożone, ponieważ nie ma osoby, która emanuje wyłącznie obfitością i wyłącznie brakiem. Te jakości w życiu większości ludzi wzajemnie się uzupełniają i są w ciągłym ruchu. Dlatego też możemy zauważać w życiu pewne sinusoidy i brak stałej w odczuwaniu np. obfitości. Jest to naturalne dla życia na Ziemi.

 

To, co możemy zrobić, to w większym zakresie wpływać i kreować własne życie poprzez zrozumienie prostych mechanizmów,

które omawiam w kursie Kreowanie Obfitości, a także przez świadome wybory dnia codziennego oraz tego, jakie jakości chcemy do własnego życia zapraszać i przyciągać.

 

 

 

 

 

Jak kreować obfitość we własnym życiu każdego dnia?

 

 

 

 

Rozłożę teraz na czynniki pierwsze to, co w życiu człowieka wpływa na prawo przyciągania, abyś zrozumiał_ , jakie elementy wchodzą w skład stwierdzenia:

 

 

 

To, czym emanujesz…

 

 

 

Będę się posługiwała sformułowaniami brak oraz obfitość.

 

 

BRAK

 

To pełen zakres tego, co wnoszą wzorce, przekonania czy uwarunkowania nacechowane niskimi wibracjami, które

wywołują emocje i myśli takie jak lęk, strach, smutek,

ogólne poczucie braku dobrostanu życiowego.

 

 

 

OBFITOŚĆ

 

To pełen zakres zawierający w sobie pojęcia wysokowibracyjne, czyli odczucia, emocje, myśli, wydarzenia wysokie jak miłość, radość, spokój, zaufanie do życia, ogólne poczucie dobrobytu życiowego.

 

 

 

 

Ciało mentalne

 

 

Umysł, Twoje myśli, przekonania etc. – to one w pewnym stopniu determinują zakres tego, co w Twoim życiu się wydarza. Myśli i przekonania nacechowane brakiem i wywodzącymi się z niego wzorcami, będą przyciągały i determinowały w Twoim życiu pojawianie się wydarzeń potwierdzających Twoje przekonania.

 

Aby niwelować myśli nacechowane brakiem, a wzmacniać te napełnione obfitością, warto praktykować świadome

zarządzanie umysłem. [...]

 

 

 

Ciało emocjonalne

 

 

Emocje w dużo szerszym zakresie przyciągają brak lub obfitość. Emocje to dużo większy ładunek energetyczny niż myśli, który wysyłasz do świata z pewnymi informacjami, jakimi są one nacechowane.

 

Gdy towarzyszą Tobie emocje niskie – strach, lęk, obawy – emanujesz dokładnie takimi informacjami i je przyciągasz do własnego życia. Gdy emanujesz emocjami wysokimi – miłością, radością, spokojem –takie informacje wysyłasz do świata, a świat Tobie odpowiada dokładnie tym samym, to właśnie przyciągasz. [...]

 

 

 

Ciało fizyczne

 

 

W ciele fizycznym zapisanych jest wiele informacji. Podobnie jak umysł magazynuje wiele danych z przeszłości, tak ciało ma zapisane ładunki emocjonalne wysyłane w przeszłości, jeśli nie były na bieżąco oczyszczane. Jeśli towarzyszyło Ci wiele smutku, żalu, lęku przez pewien okres, te emocje zapisane są w ciele, najczęściej w konkretnych dla danej osoby miejscach i one – w postaci zaległych emocji – również emanują do świata konkretnymi informacjami: brakiem lub obfitością. Dlatego też dziś możesz świadomie wybierać obfitość, ale jeśli w pamięci Twojej jest zapisane wiele

braku, emanujesz tymi dwiema informacjami i te dwie skrajności przyciągasz. [...]

 

 

 

 

Do coraz większej harmonii bycia w obfitości potrzebne jest pełne uwolnienie zamierzchłych wzorców na wszelkich poziomach.

 

W tym zakresie – jak również w zakresie ciała fizycznego – aby wysyłać jednoznaczne informacje, potrzebne

jest uwolnienie od tego, co zalega z przeszłości, czyli praca, jaką wykonał_ś dla siebie podczas procesu Droga do Obfitości®.

 

 

Dziś wzmacniać się możesz świadomą uwagą, dbaniem o siebie na wszelkich poziomach, aby wybierać i kreować obfitość w swoim życiu każdego dnia.

 

 

 

Dalej przejdę do zagadnienia ciała energetycznego i duchowego. W tej części poznasz, co w codziennym życiu możesz robić, aby przyciągać obfitość na tych poziomach.

 

 

 

 

Fragment programu Kreowanie Obfitości.

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com