11 lutego 2023

Kreowanie Obfitości cz. 2

Kontynuacja artykułu Kreowanie Obfitości cz.1

 

 

 

Jak kreować obfitość we własnym życiu każdego dnia?

 

 

Rozłożę na czynniki pierwsze to, co w życiu człowieka wpływa na prawo przyciągania, abyś zrozumiał_ , jakie elementy wchodzą w skład stwierdzenia:

 

 

To, czym emanujesz…

 

 

 

W poprzedniej części opisałam to, co wpływa z poziomu fizycznego. W tej części przejdę do zagadnienia ciała energetycznego i duchowego. Poznasz, co w codziennym życiu możesz robić, aby przyciągać obfitość na tych poziomach.

 

 

 

 

Ciało energetyczne

 

Aura, centra energetyczne i inne.

 

 

 

W ciele energetycznym – podobnie jak w fizycznym, tylko w dużo szerszym zakresie – zapisane są wszelkie zamierzchłe energie wydarzeń, emocje, wzorce, przekonania. W aurze – często dokładnie w tych samych miejscach, w których w ciele fizycznym występują schorzenia somatyczne – zapisane są blokady itp. W czakrach zapisane jest wszystko, co wywarło w Twoim życiu większy wpływ i zdeterminowało późniejsze wybory w zakresach, za jakie one odpowiadają. Gdy ciało energetyczne jest w pełni oczyszczone, zapraszać możesz do swojego życia nowe, czyste jakości.

 

 

 

 

 

Ciało duchowe

 

Twoja Dusza kieruje Cię zawsze w stronę najwyższego dobra.

 

 

 

Jednak w czasie wędrówki Duszy na Ziemi, zbiera Ona również doświadczenia trudne, które w tym życiu mogą objawiać się brakiem obfitości. Często źródła braku szukamy np. w dzieciństwie, według terapii klasycznych. W działaniach kwantowych najczęściej źródło braku odnajdujemy np. w jednym z wcieleń i wtedy usuwamy źródło, często nawet sprzed setek lat w ziemskiej linii czasu, a następnie oczyszczamy i uwalniamy całą linię wędrówki Duszy. Wtedy Dusza

jest wolna i może realizować w pełni swój potencjał w tym życiu.

 

Jest to dokładnie to, co dla siebie wykonałeś podczas procesu Drogi do Obfitości®. W każdej z tych sfer jesteś woln_ od braku.

 

 

 

 

 

Aspekt globalny i wielowymiarowy

 

 

To zebranie w jedną całość wszystkiego, co stworzone, a więc ludzi, istoty żywe i wszelkie inne czynniki wpływające i oddziałujące na życie na Ziemi. To sfera, którą oczyszczam w procesach indywidualnych, jak i globalnie, w której zakres wchodzi ogólne odcięcie jako ludzkość od Pola Obfitości.

 

Jako ludzie, mieszkańcy Ziemi, również tworzymy pole wspólne, które na drodze ewolucji wraz z Ziemią na tyle obniżyło własne wibracje, że oddzieliło się prawie całkowicie od wysokowibracyjnego Pola Obfitości. Na dziś możemy – poprzez szereg działań – doprowadzić do przepływu w życiu, ale wciąż będzie on jedynie w takim zakresie, na jaki my – jako ludzkość – będziemy mogli sobie pozwolić w ogólnym ruchu i podnoszeniu wibracji – jako ogół i Planeta.

 

Pole Obfitości jest dla każdego dostępne i otwarte. Aby korzystać z jego potencjału w szerszym zakresie,

potrzebne są trzy kroki.

 

 

  • Oczyszczenie z braku;

 

  • Połączenie z pierwotną jakością obfitości;

 

  • Bycie na drodze realizacji własnej misji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest to dokładnie to, co wykonał_ś w Drodze do Obfitości®. A dzięki pracy wykonanej dla siebie możesz już dziś korzystać w pełnej jakości również z niezwykłego i pięknego potencjału prawa przyciągania.

 

W jaki sposób?

 

cdn.

 

 

Fragment programu Kreowanie Obfitości

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com