WRÓĆ

 

 

Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®

 

 

 

MEDYTACJE

Moc Przyciągania

 

 

 

Skuteczne kwantowe narzędzia,

służące do przyciągania i manifestacji,

rozbudzania przepływu i energii obfitości.

 

 

 


 

 

Koherencja w najprostszym ujęciu to stan, w którym zmieniamy wibracje z tych, które są na teraz, na takie które są pożądane przez nas.

 

 

 

 

 

Koherencja Serca

 

Dla kogo jest ta medytacja?

 

 

Dla osób, które mocno czują w ciele, które swój własny kompas do rozpoznawania właściwej drogi i wyborów, mają właśnie w ciele fizycznym bądź energetycznym.

 

W ciele fizycznym, jak i energetycznym zapisanych jest wiele informacji. Podobnie, jak umysł magazynuje wiele danych z przeszłości, tak ciało ma zapisane ładunki emocjonalne, energetyczne wysyłane w przeszłości, jeśli nie były na bieżąco oczyszczane. Dziś możesz świadomie wybierać obfitość, ale jeśli w pamięci Twojej jest zapisane wiele braku, tym samym emanujesz tymi dwiema informacjami i te dwie skrajności przyciągasz. Dlatego też, aby skutecznie manifestować z pola serca i wysyłać czyste sygnały, impulsy, nacechowane obfitością, miłością, należy oczyszczać te sfery. Do tego służyć będzie medytacja Koherencja Serca. Aby na oczyszczonym i przygotowanym już gruncie, skutecznie i w najlepszej na teraz dla Ciebie jakości, manifestować i przyciągać do własnego życia, to czego pragniesz.

 

 

 

 

 

 

 

Koherencja Umysłu

 

Dla kogo jest ta medytacja?

 

 

Twoje myśli. To one w dużym stopniu determinują zakres tego, co w Twoim życiu się wydarza. Myśli i przekonania nacechowane brakiem, wywodzącymi się z tego wzorcami, przekonaniami, będą przyciągały i determinowały w Twoim życiu pojawianie się wydarzeń, które będą potwierdzeniem Twoich przekonań. Aby niwelować myśli nacechowane brakiem, a wzmacniać te napełnione obfitością, warto praktykować świadome zarządzanie umysłem. Do tego służyć będzie medytacja Koherencja Umysłu. Do skutecznego oczyszczania z myśli i przekonań niesłużących, a wzmacniania tych, które pragniesz, aby realizowały się w życiu, wspierając na drodze rozwoju i realizacji pragnień.

 

 

 

 

 

 

 

Otwórz się na przepływ i obfitość.

Poczuj moc kreacji własnego życia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moje medytacje są  współtworzone wraz z jakościami Czystego Źródła oraz Źródła Obfitości. Powstały z czystych przekazów, a także w trakcie nagrywania na nośniki cyfrowe, zostały zaprogramowane w tychże Źródłach, aby miały stałą moc transformacji oraz czystych jakości dla osób wykonujących.

 

 

 

Medytacje NIE są przeznaczone dla osób bez doświadczenia. Jeśli rozpoczynasz przygodę z medytacją, przejdź przez jej początki, krok po kroku i dopiero wróć do powyższych medytacji. 

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®

MEDYTACJE

Platforma

Logowanie

Chcesz otrzymywać ode mnie informację o bieżących publikacjach, programach, kursach i innych?

Zapisz się do newslettera

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com