Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
31 marca 2023

Medytacje na dobry sen i dobry dzień

 

Kilka miesięcy temu odstawiłam kawę - od dawna zbierałam się ze zmianą tego nawyku, ale jednak w codzienności mojej było tak wiele do przetransformowania, że nie było to priorytetem.

 

Zaczęłam wtedy intuicyjnie praktykę, która pozwalała rozbudzać moją wewnętrzną energię, moc, bez potrzeby pobierania z zewnątrz elementów, które służą pobudzeniu. Towarzyszyła temu także zmiana przekonań, że pobudzanie elementami zewnętrznymi jak kawa, guarana czy inne, jest czymś niezbędnym, aby dobrze zacząć dzień, dobrze funkcjonować. Gdy przyjrzałam się temu bliżej, zobaczyłam, że może być to prawdą, ale jeśli tak uznaje i zasilam swoją uwagą taką rzeczywistość. Ale równie dobrze przekonanie takie mogę uznać za fałszywe i wykreować swoją codzienność, bez potrzeby "doładowań" zewnętrznych - wystarczy moja świadoma decyzja.

 

Podobną technikę zastosowałam na poprawę jakości snu - zagłębienie się i odnalezienie w sobie samej esencji tego, co wprowadza spokój, lekkość i regenerację w czasie snu.

 

Praktyki te zmieniły jakość mojego życia!

 

Są one proste, naturalne i intuicyjne, a ich zastosowanie pozwoliło mi zrozumieć, jak wiele błędnych przekonań i nawyków wciąż nam towarzyszy. Wciąż to z zewnątrz pragniemy pobierać to, co jest w nas, jest naturalną częścią nas, tylko potrzebuje naszej uwagi, rozbudzenia, przyjęcia do życia w swoich naturalnych dla nas rolach. Aby dotrzeć do tych naturalnych części siebie wystarczy odpowiednia uwaga, praktyka i samoświadomość. Wraz z praktyką na dzień dobry i dobranoc zaczęłam zauważać, że znikają iluzje podobne, jak w przypadku przekonań, już w większości przez ludzi zaakceptowanych, że miłość własna zależy od czynników zewnętrznych - to bardzo podobny mechanizm. Wiem i dziś już mogę sobie pozwalać na powracanie coraz bardziej do tego, co w pełni naturalne dla mnie, dzięki pogłębionej świadomości, głębokiemu poczuciu prawdy, które pozwala odsuwać iluzje. 

 

 

Zapraszam Ciebie do sięgnięcia po narzędzia, z których korzystam. Stworzyłam je dla innych w formie medytacji - na dzień dobry i dobranoc. Do tej pory dostępne były one wyłącznie w ramach subskrypcji, ale przez najbliższe dni daję możliwość zakupu dostępu poza nią. A i sama subskrypcja jest obecnie w fajnej, wiosennej promocji - naprawdę warto zajrzeć :)

 

 

 

Zapraszam, przez najbliższe dni pakiet medytacji na dzień dobry i dobranoc będzie dla Was dostępny TUTAJ.

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com