Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
15 listopada 2022

Moc Intencji 

W tekście tym przybliżę, dlaczego intencja ma tak ogromną moc oraz

dlaczego intencja tworzona z serca, Duszy ma o wiele większą moc, niż ta tworzona z poziomu umysłu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twoja intencja

 

pozwala często z ogromną precyzją na realizację pragnień.

 

 

 

 

Dlaczego?

 

 

 

Intencja jest Twoją wolą i zgodą na kreację lub rozwinięcie pola możliwości potencjalnej przyszłości, w taki sposób, aby intencja zmaterializowała się. Mechanizm ten w widzeniu kwantowym jest dość skomplikowaną machiną pokazującą wiele aspektów zależnych od siebie, przypominająca nieco mechanizm szwajcarskiego zegara. Jednak w uproszczeniu, praktycznym ujęciu można zobrazować to w bardzo prosty sposób.

 

 

Jako człowiek, będący świadomą energetycznie Istotą, wiesz już, że wszystko jest energią. Energia to ciągły, nieustający ruch cząstek, który w pewnej swej gęstości i ruchu wprowadza w fazę materializacji — czyli gęstości materii. W prostym ujęciu, aby cząsteczki te ułożyły się we właściwy sposób, potrzebny jest pewien cel, czyli wytyczna w jaki sposób one mają się ukształtować. Cel ten pozwala usystematyzować pewną przypadkowość. 

 

 

 

 

 

Wyższy cel

 

 

 

 

Wytyczna ogólna, najważniejsza tworzy się w energii Czystego Źródła. Możemy nazwać Wyższym Planem, w który jesteśmy wpisani, a także planem naszej Duszy i dzięki prowadzeniu Duszy możemy go realizować. To w tej części powstają najwyższe cele, również te dotyczące realizacji naszego życia.

 

 

 

 

 

Cele niższe

 

 

 

 

Cele niższe powstawać mogą w nas — z poziomu naszej Duszy, która ma świadomość Wyższego Planu i wie jakie cele mniejsze wyznaczać, aby pokierować w realizacji ich w Twoim codziennym życiu.

 

Cele niższe powstawać mogą także z umysłu, ego etc., ale mają one mniejszą moc materializacji z bardzo prostego powodu. Z umysłu nie uda się ustalić, czy dana intencja na pewno wpisuje się w Wyższy Plan, jaki jest dla naszego najwyższego dobra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Postaram się zobrazować jak działa intencja, która jest puszczona poziomu Wyższej Mądrości, wpisująca się także w Wyższy Plan.

 

 

Wiedz, że Wyższy Plan to ogólne jakości, jakimi warto podążać w życiu, nie konkretne ścieżki. Konkretne ścieżki realizowania tych jakości wyznacza Dusza i stara się w tym kierunku Ciebie prowadzić.

 

 

 

 

 

Intencja z serca

 

 

 

 

 

Gdy powstaje intencja z poziomu Wyższej Mądrości, z dziesiątek potencjalnych dróg, ścieżek możliwości rozwinięcia danej sytuacji, decyzji, zostaję sprecyzowana ta jedna, tworząc pole możliwości realizacji właśnie tej konkretnej ścieżki. Jeśli ta ścieżka jest dla Twojego najwyższego dobra i dodasz do tego zgodę na realizację jej i prowadzenie w tym kierunku, stworzy się ogromne pole możliwości materializacji danej rzeczy, wydarzenia etc.

 

 

Poprzez odrzucenie innych potencjalnych ścieżek, energia Twojej Duszy także jest skupiona na realizacji, poprowadzeniu Cię w tym konkretnym kierunku. Jeśli do tego dajesz się prowadzić Duszy, powstaje kolejny element, który dokłada się do tego, co nazywamy skuteczną manifestacją.

 

 

 

 

 

Pamiętaj, jednak że jest szereg czynników, na które nie masz wpływu, które w codziennym życiu mogą zaburzać skuteczność manifestacji. 

 

Jako Istota świadoma, że wszystko jest energią i wszyscy jesteśmy połączeni miej świadomość, że:

 

- brak wyższego prowadzenia u innych ludzi,

- brak spójności i życia w zgodzie ze sobą i własnym planem,

- chaos energetyczny, typowy dla życia na Ziemi,

 

 

to jedne z szeregu zmiennych i czynników zewnętrznych, które zaburzać mogą Twoją manifestację. Im więcej do zmaterializowania intencji wchodzi zmiennych w udziale czynników zewnętrznych, tym więcej pojawiać się może przeszkód i blokad. Nie wszyscy ludzi są prowadzeni i działają w zgodzie ze sobą, a Ziemia sama w sobie nie jest polem czystym do manifestacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pamiętaj także, że materializacja pragnień to nie złota różdżka czy lampa Aladyna :) To Twoja wola na realizację pragnienia, która objawia się między innymi poprzez stworzenie Tobie pola możliwości realizacji go. Jeśli dajesz się w pełni prowadzić Wyższej Mądrości, wzmacniasz to pole, ale najważniejsza jest Twoja wolna wola.

 

 

W praktyce, jeśli np. manifestujesz nowy dom, Dusza poprowadzić Cię może w odpowiednie miejsca, gdzie taki dom zakupisz, prowadzić się może

na odpowiednie zajęcia zawodowe, które pozwolą Ci zrealizować to pragnienie na polu finansowym, etc. Gdy zignorujesz te znaki prowadzenia, prawdopodobnie będą powstawały kolejne i kolejne możliwości materializacji, ale Twoja uważność na prowadzenie oraz wolna wola wzmacniająca prowadzenie, są tutaj kluczowe.

 

 

[...]

 

 

 

 

Fragment programu "Kreowanie Obfitości" 

Tekst ten, jest pod kątem praktycznym, edytowaną treścią czystego przekazu ze Źródła Obfitości. 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com