Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
20 lipca 2022

Narzędzia kwantowe w formie medytacji

Narzędzia kwantowe w formie medytacji

 

Jak powstają

 

Krok po kroku

 

 

 

 

 

 

Na początek rozgraniczyłabym pojęcie medytacja, ponieważ w tym szerokim zakresie, mieszczą się narzędzia, które mają oddziaływania na różnych polach - od jedynie fizycznego, jak chociażby medytacje relaksacyjne, przez medytację pracujące z Wyższymi Energiami na poziomie ciała energetycznego, po narzędzia kwantowe - takie, jakie ja tworzę. Aby na początek przyjąć i zrozumieć, że między medytacją, a medytacją są ogromne różnice. Ja poniżej przedstawię jedynie, jak ja tworzę medytacje. Dodam, że sposób tworzenia jest niezwykle zaawansowany, jak na dzisiejszy czas. Możliwości, jakie posiadam, które umożliwiają mi w pełni świadomie, z Najwyższych Energii, budować takie narzędzia, wybiegają o dziesięciolecia, w standardowym ujęciu możliwości dzisiejszego człowieka. 

 

 

 

 

Jak powstają więc narzędzia kwantowe w formie medytacji prowadzonych?

 

 

 

 

W ogromnym uproszczeniu, tak aby przyjęcie pewnych pojęć mogło się ugruntować, choć w małym stopniu.

 

Tu pracę podzielić można na sfery: kwantową, energetyczną, duchową, wreszcie mentalną i fizyczną.

 

Żadna skuteczne i dobre narzędzie, z udziałem Wysokich Energii nie powstaje wyłącznie na poziomie fizycznym i mentalnym - to nie analiza z umysłu, tego jak to powinno działać :)

 

 

 

Pole kwantowe

 

 

 

Na początek tworzy się - nazwijmy to pewien konstrukt kwantowy, pole danego narzędzia, medytacji, które ma zasilanie w konkretnym czystym Źródle, jak w przypadku np. Mocy Przyciągania, jest to Źródło Obfitości, czyli czyste pole oddziaływania na Ziemię i nie tylko zasobami i energią obfitości, przepływu, wibracją miłości.

 

 

 

Pole energetyczne

 

 

 

Następnie taki konstrukt, który już sam w sobie jest potężnym polem oddziaływania, przenosimy w zakres nieco niższych częstotliwości, nazwijmy to pola energetycznego - na tym poziomie już nieco uziemiamy stworzone pole. Tworzymy środowisko bezpieczne, z którego korzystać mogą ludzie, bez uszczerbku na polu - o czym mowa?

O rozbudowanie pola w taki sposób, aby m.in. korzystające osoby mogły jedynie brać z niego potencjał, a nie wkładać własnej energii. Pola wszelkich medytacji, technik, metod mają tę specyfikę, że im większa ilość osób korzysta, tym mają mocniejsze pole oddziaływania na Ziemi. Także im więcej osób korzysta, a nie są one zbudowane i zabezpieczone w odpowiedni sposób, co jest dość powszechne, każda z osób korzystających wkładać tam może coś od siebie i w ciągu tygodni, miesięcy czy lat, piękny potencjał pola, może być bezużyteczny, a często nawet bardzo szkodliwy.

 

 

 

 

Co dalej?

 

 

 

Następnie przechodzimy do pewnego ustrukturyzowania. Tutaj łączymy pole duchowe i mentalne, aby sama już treść medytacji była odpowiednia i skuteczna. W praktyce ja np. łącze zasób swój ziemski, najczęściej zasobem macierzy z wymiaru 7/9 i wymiaru 13, które odpowiadają w najczystszej postaci, za sferę ducha i energii człowieka. Tu, w połączeniu tych trzech części, powstaje wstępny zarys przekazu samej treści medytacji.

 

Następnie z własnego zasobu Duszy z potencjałem ziemskim - czyli mnie i zasobu, który mam w macierzy wymiaru 7/9 tworzę odpowiednie pole, które działać będzie we właściwy sposób, na poziomie ciała energetycznego i fizycznego. Następnie łączę z energiami, które na polu fizycznym są bezpieczne i z największym polem oddziaływania.

 

Uziemiam całość, zbieram czysty przekaz z odpowiednią treścią prowadzenia medytacji. Następnie przekaz weryfikuje jeszcze raz z poziomu mentalnego, czyli wiedzy, praktyki i doświadczenia w tym, gdzie mogą pojawić się ewentualne nieścisłości, jeśli umysł w czasie medytacji nie jest całkiem wyciszony lub nadaktywny.

 

Proces ten wydaje się długi i dość skomplikowany, ale w porównaniu z procesem rejestracji i montażu medytacji wcale nie jest aż tak skomplikowany ;-)

 

Sama rejestracja odbywa się także po uprzednim przygotowaniu, zabezpieczeniu pola i powołaniu odpowiednich energii na czas nagrywania. Całość nagrywania jest zbliżona do procesu channelowania.

 

Reszta procesu na szczęście zajmuje się moja Dobra Dusza od rejestracji dźwięku, także tu przekazuje specjaliście od strony technicznej. Po montażu i obróbce, raz jeszcze jest oczyszczana, zasilana i na stałe włączona w pierwotne pole kwantowe.

 

 

Medytacja jest gotowym narzędziem, z którego korzystać można bezpiecznie, odpowiedzialnie i skutecznie. Mimo tworzenia w sposób niezwykle zaawansowany, nie mogę powiedzieć, że moje narzędzia są w 100% skuteczne. Na Ziemi jest tak wiele zmiennych, w chaosie w jakim funkcjonujemy, że w moim widzeniu kwantowym i odczuciu, nie ma narzędzi w 100% skutecznych, dla każdego, w takim samym stopniu i czasie.

 

Medytacje tworzę jedynie dla osób, z doświadczeniem w tej sferze.

 

 

 

Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com