Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
12 listopada 2022

Nic nie dzieje się bez powodu... czy na pewno?

Zapewne często zadajesz sobie pytania:

 

 

 

 

Czy tak naprawdę jestem dobrym człowiekiem?

 

Czy wybory, jakie podejmowałam w ciągu życia, były słuszne?

 

Ile cierpienia, lęku, strachu mogłam tak naprawdę ominąć? 

 

Czy każde z trudnych doświadczeń było lekcją, było potrzebne?

 

Czy wszystkie piękne doświadczenia były prowadzeniem i Wyższym Planem?

 

Gdzie jest w tym wszystkim prawda?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdy przyjrzymy się doświadczeniom własnym, jedynie z teraźniejszego życia,

już mamy pełen wachlarz tego, na co składa się piękno i różnorodność życia na Ziemi. 

 

 

 

 

Często na ścieżce przebudzenia i rozwoju staramy się zrozumieć, doświadczyć na nowo, lecz głębiej wszelkich mocnych doświadczeń z naszego dotychczasowego życia. Staramy się zrozumieć esencję tego, czego miały nas te doświadczenia nauczyć, gdzie doprowadzić, jak wprowadzić na drogę, na której dziś się znajdujemy.

 

 

 

 

Nie zawsze jednak odnajdujemy odpowiedzi na te pytania.

Dlaczego?

 

 

 

Ponieważ nie są one proste, a wiemy już, że patrzenie jedynie z perspektywy życia teraźniejszego nie jest pełne, jest powierzchowne. W odnajdywaniu esencji własnych dotychczasowych doświadczeń, pomóc może zrozumienie trzech podstawowych czynników.

 

 

 

 

 

Wiele z doświadczeń tego życia jest naturalną konsekwencją 

doświadczeń z dotychczasowej wędrówki Duszy.

 

 

 

 

Zrozumienie, że przyczynowość i skutkowość odnosi się nie jedynie do ostatnich kilkudziesięciu lat Twojego życia, a do setek i tysięcy, pozwala nieco odetchnąć z ulgą i poczuć- nie wszystko jestem w stanie zrozumieć, przeanalizować. Z poziomu Duszy, która ma dostęp do wiedzy i mądrości całej Twojej wędrówki, znajdziesz zrozumienie i odpowiedź na każde pytanie dotyczące Twojego życia. Z poziomu umysłu, mającego zasób jedynie z teraźniejszego życia, nie jest to możliwe. Dlatego często trudne, traumatyczne wydarzenia, mają swoje źródło w części Ciebie, która jest poza Twoją świadomością. 

 

 

 

 

Co zrobić z taką wiedzą?

 

 

 

Przede wszystkim w codziennym życiu starać się doświadczać i szukać zrozumienia coraz częściej z poziomu Duszy, nie umysłu. To z tego poziomu doświadczyć możesz głębszego zrozumienia, odpuszczenia i doświadczenia takiego, jakie jest wskazane na tu i teraz.

 

 

 

 

W praktyce, na przykładzie...

 

 

 

Gdy przychodzi emocja trudna, spróbuj nie rozgrzebywać, nie analizować z poziomu umysłu genezy jej powstania. Postaraj się emocję tę pozwolić sobie przeżyć, doświadczyć jej w czystej postaci, bez nazywania i oceniania. Gdy emocja straci na intensywności, poprzez Twoje pozwolenie jej na bycie, połącz się z Duszą i postaraj się z tego poziomu odnaleźć zrozumienie, pytaniami:

 

 

 

 

Czy ta emocja była moja?

 

 

Nie wszystkie emocje są nasze, często odczuwany emocje innych osób i szukanie wtedy źródła w sobie nie może przynieść rezultatów.

 

 

 

Czy ta emocja na teraz była dla mnie ważna? 

 

 

Często przypadkowy bodziec wywołuje emocje, które na teraz nie są istotne do przyglądania się czy przepracowania.

Nie każda emocja będzie informacją istotną na tu i teraz — chaos naturalny dla życia na Ziemi, jest częścią życia każdego człowieka.

 

 

I wreszcie najważniejsze:

 

 

O czym była ta emocja?

 

 

Jaka informacje była dla mnie na tu i teraz? 

Jak dla własnego najwyższego dobra powinnam ją przyjąć, jak doświadczyć, uzdrowić? 

 

Jeśli emocja ta była informacją o potrzebie przepracowania, uwolnienia pewnych wzorców, wtedy za nią, za głębszym rozumieniem pójść może uzdrowienie.

 

 

Możesz w tym także wykorzystać pracę z Duszą:

 

 

 

Pomóż mi proszę uzdrowić ten wzorzec.

 

 

Tym samym dajesz wolę i zgodę na puszczenie tego, co nie służy Twojemu dobru. 

 

 

 

Praca taka może przynieść wiele zmian na poziomie fizycznym, codziennego życia, ponieważ pracując z własną Wyższą Mądrością, masz pewność, że nie zostanie pominięty żaden z kluczowych elementów pracy nad danym wzorcem, emocją, blokadą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie wszystko, co się wydarza jest częścią Wyższego Planu. 

 

 

 

Wyższy Plan, Boski Plan to wciąż dla ludzi enigmatyczna i nieodgadniona część ich życia. Wyższy Plan, w który każdy człowiek jest wpisany, realizujemy poprzez obecność w życiu Wyższej Mądrości, czyli naszej Duszy. To ten element, który pozwala nam ten plan realizować i to ten element, który prowadzi nas w realizacji tego Planu, co na poziom ludzki w osobistym odniesieniu odbierać możesz jako misję Duszy, plan Duszy.

 

Jednak życie na Ziemi, podobnie jak u każdego człowieka, oprócz Duszy, Wyższego Planu, składa się z szeregu innych elementów. I tak, jak umysł czy ego nie są elementami, które na dziś dzień wpisują się w realizację powyższego Planu, tak na Ziemi jest szereg czynników, które również tym nie są.

 

W najprostszym ujęciu- tam, gdzie podążasz za Wyższą Mądrością, tam idziesz w stronę najwyższego dobra. Tam, gdzie ogół ludzkości podąża na Wyższym Prowadzeniem, wpisuje się to w działania dla najszybszego dobra ludzkości i Ziemi. Jednak tam, gdzie nie podążamy za prowadzeniem Duszy, tam może powstawać chaos i wzajemne uzupełnianie się tego, co jest dla dobra, rozwoju, z tym, co dla dobra nie jest.

 

 

 

 

Na prostym przykładzie...

 

 

Gdy wydarza się coś traumatycznego w Twoim życiu, może być to zarówno częścią Planu, ponieważ np. tak mocno odeszłaś od kontaktu z Duszą, że jedynie mocny wstrząs pozwolił na obudzenie, na przewartościowanie własnego życia. To samo wydarzenie może być także szeregiem zmiennych, które w ogóle nie są związane z Wyższym Planem. Wydarzenie było jedynie ciągiem przyczynowo - skutkowym działania wyłącznie z umysłu zarówno Twojego, jak u wszelkich osób, lub innych czynników, które brały w tym udział. 

 

 

 

Prawdę, czyli rozpoznanie czy wydarzenie to było częścią Wyższego Planu sprawdzić możesz jedynie z poziomu własnej Duszy.

 

 

 

 

Dziś dla testu możesz połączyć się z Duszą, przywołać mocne wydarzenie z Twojego życia i zapytać Duszy:

 

 

Czy to wydarzenie było dla mojego najwyższego dobra?

 

 

Czy to wydarzenie było Wyższym Prowadzeniem?

 

 

Czy na to wydarzenie wpływ miały czynniki niższe, niskie pobudki niezwiązane z Wyższym Planem?

 

 

 

 

W przeszłości zbyt długo nie ma co przebywać, także przykład dla zobrazowania. A od dziś na bieżąco możesz sprawdzać z Duszą, czy dane wydarzenie jest częścią prowadzenia Duszy, Wyższego Planu, czy jest przypadkową całkiem nie wpisaną w ten Plan.

 

 

 

 

 

 

 

 

I dalej czynnik nawiązujący do poprzednich, którzy na dziś jeszcze omówimy, nieprawdziwe przekonanie, brzmiące:

 

 

 

 

Nic się nie dzieje bez powodu. 

 

 

 

Prawda brzmi —

wiele nie dzieje się bez powodu. 

 

 

 

Wiele, jeśli coraz mocniej żyjesz w wyższych jakościach, a dokładnie to, co wpisane jest w Wyższy Plan. Te elementy, które dzieją się poza nim, mogą być wypadkową wielu czynników, będących poza Wyższym Planem. 

 

Abyś zrozumiała w uproszczonym ujęciu, jak zrozumieć powyższe, dziś możesz przyjąć prosty podział- aczkolwiek nie jest on w pełni prawdziwy, jedynie do pewnego poziomu świadomości, ułatwiający zrozumienie:

 

 

To, co z Duszy wpisuje się z Wyższy, Boski Plan.

 

To, co z umysłu i ego, jest poza kontrolą i działaniem tego Planu.

 

 

Jednak wszędzie pozostaje wolna wola człowieka - czy to w prowadzeniu z Duszy czy z umysłu. 

 

 

 

 

 

 

 

A więc wracając do pytań zadanych na początku:

 

 

Czy jestem dobrym człowiekiem? 

 

Czy wszystkie wydarzenia były po coś?

 

Czy wszystko jest wpisane w Wyższy Plan?

 

 

 

 

Dokładnie na te pytania odpowiedzi, możesz odnaleźć już dziś sama. Połącz się z własną Duszą, zadaj sobie te pytania i poczekaj na głębsze zrozumienie. Być może wiele z tego, co przyjdzie na dziś dzień, będzie niezrozumiała, ale nie próbuj z uporem rozpoznać, pamiętaj, że widzisz jedynie maleńki fragment siebie, który nazywa się tym życiem.

 

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

12.11.2022

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com