Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
15 kwietnia 2023

Nowa Era - zrozumienie procesów zachodzących obecnie

Nowa Era, Nowa Ziemia, wibracje Nowej Ziemi, rzeczywistość 5D.


Czy tak naprawdę są te pojęcia i co je ze sobą łączy?

 

 

 

 

Nasza naturalną konsekwencją ewolucyjną na teraz jest możliwość wejścia w inną rzeczywistość wibracyjną. Inną niż to miało miejsce przez ostatnie tysiące lat. Dla niektórych ludzi osobiste wejście w takie możliwości będzie niemożliwe za tego życia w odniesieniu do czasu tu i teraz, a dla wielu już pomału się zadziewa.

 

 

Aby zrozumieć w czym jest źródło całego zamieszania wokół Nowej Ery cofnąć się powinniśmy do początków ery uprzedniej.

 

 

Poprzednia era jest czasem, który realnie trwał ostatnie 2 tysiące lat, ale jego proces oddziaływania rozpoczął się jeszcze wcześniej na ok 100 do 200 lat wstecz z od szacowanej daty wejścia w tę erę. Ten przełomowy moment był dość kluczowy, nazywamy jego przełomem wejście, w Erę Chrystusa, Naszą Erę - czas mierzymy przed Naszą Erą a w Naszej Erze. Ten kluczowy moment, który dla ówczesnego człowieka wydaje się odległy i zapewne niewiele znaczący, był tak naprawdę zaproszeniem, preludium do tego, czego dziś możemy doświadczać

 

Według szacowanych dat kalendarzowym w Nową Erę wejść mogliśmy dokładnie w roku 2000, jednak czas uziemiania tego, czym realnie, wibracyjnie jest Nowa Era trwa do teraz i jeszcze przez najbliższy okres — czyli ok 25-30 lat (2025 r. - 2030 r.). Wtedy w pełni dopiero zaczynamy rozpoznawać, o czym jest realnie Nowa Era

 

 

 

Jednak zobaczą to jedynie oczy ludzi przebudzonych,

oczy ludzi, którzy wybrali drogę wyjścia z wieloletniej drogi niewolnictwa.

Tak niewolnictwa - tym jest właśnie Nowa Era — erą realnej wolności.

 

 

 

Jeszcze 2 tys. lat temu niewolnictwo było na porządku dziennym w odniesieniu fizycznym — braku możliwości samostanowienia i wolnej woli dotyczącej decydowaniu o własnym ciele fizycznym. Do teraz a dla wielu ludzi jeszcze wiele dziesiątek, a nawet setek lat, forma niewolnictwa przybiera nieco inną formę — jest to niewolnictwo mentalne. Zniewolenie nieprawidłowym interpretowaniem hierarchii, jaką stanowi umysł świadomy a nadświadomy w naszym życiu. Człowiek traci wolną wolę i sam odbiera sobie możliwość samostanowienia o sobie.

 

Wejście w Nową Erę, indywidualnie dla każdego człowieka oznaczać będzie m.in. właśnie wyjście coraz mocniejsze z niewoli mentalnej. Z życia podporządkowanemu umysłowi, który poprzez proces ewolucyjny człowieka dziś działa w sposób bardzo niedoskonały — w większości automatycznie, bez standardowej i dobrej dla rozwoju możliwości samostanowienia o siebie. Wiedz, że nie zawsze tak było. Umysł człowieka to potężna machina, jednak współczesny człowiek ma dostęp zaledwie do niewielkiego fragmentu jego zasobu. Przez to życie w trybie niewoli jest tak powszechne i mało akceptowalne przez umysł nadświadomy, czyli Wyższą Mądrość.

 

 

W życiu każdego człowieka jest naturalna harmonia między umysłem świadomym a sercem

 

 

— potocznie tak nazwane są najwyższe wibracje każdego człowieka, czyli nadświadomość/ Wyższa Mądrość/ Wyższa Świadomość człowieka, czyli Dusza. To właśnie wejście w Nową Erę pozwala z coraz większą swobodą decydować, który z tych zasobów aktualnie w tu i teraz jest aktywowany, która część nas decyduje o tu i teraz. 

 

 

To dla wielu jeszcze ludzi może być mrzonką, ale już jednostki doświadczają tej naturalnej harmonii życia człowieka na Ziemi w Nowej Erze. To właśnie na takiej zasadzie, mechanizmach harmonii i równowagi będzie budowany fundament Nowej Ery — na samostanowieniu, na pełnym decydowaniu o losie i drodze własnego życia, o byciu w coraz głębszym połączeniu ze sobą, z własną Duszą i z własną świadomą częścią w sposób coraz bardziej swobodny. 

 

Dziś możesz widzieć wiele przesłanek rozwijających się od wielu lat właśnie w tym kierunku — proces rozwoju duchowego rynku, propagowanie medytacji, która jest jednym z narzędzi głębszego poznania siebie, coraz większy powrót do życia w naturze, życia w tu i teraz, zadbania o siebie, miłość własną i pokorne dążenie za prowadzeniem Duszy. To wszystko elementy, które rozbudzały się od wielu lat. Wzmożona aktywność i świadomość energetyczna, duchowa pozwalały pomału przygotowywać grunt do wibracji 4D i 5 D, czyli 4. i 5. wymiaru. Dla wielu ludzi to wciąż nieosiągalne, ponieważ uparte, ugruntowane bycie w wymiarze 3. nie pozwala dostrzec, że jest coś więcej niż fizyczne odbierania świata. Dostrzec tego, że jest coś więcej niż materia, niż przepływ materii w odniesieniu jedynie zasobów materialnych. Dla takich ludzi kolejne fale wibracyjne Ziemi mogące dać szansę przebudzenia pojawią się jeszcze kilkukrotnie w ciągu naszego życia, jednak to zawsze wolna wola będzie kluczem do przyjęcia i otworzenia się na ten potencjał. 

 

 

Ty, która przyjęłaś/ przyjąłeś ten potencjał, otwierasz się na niego i prawdopodobnie dostrajać się będziesz do rosnących możliwości, jakie otwierać się będą dla nas ludzi. Jakie to będą możliwości? Oprócz powyższych zależy to od pola ogółu, tego, jak wiele osób i w jakim zakresie otworzy się na swoje dary, potencjał, na życie w zgodzie ze sobą.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com