21 lutego 2023

Nowa jakość życia

Dzień dobry, 


dziś przychodzę z refleksami na temat tego, jak wiele jeszcze niesłużących obciążeń jest do zdjęcia na naszej drodze, aby móc z lekkością robić to, co rozpala nasze i innych światło.

 

Kiedy nasze działania tworzone są, aby innym żyło się lepiej, naszym najlepszym wyborem jest dzielić się nimi, z odwagą, nie chować nieśmiało przed światem. Gdy wybieramy własną drogę, drogę misji, która wnosi wartość i światło do życia innych — pozostaje z pasją i sercem robić to 💛.

 

W starym paradygmacie piękno tworzenia i dzielenia się tym ze światem, została bardzo mocno zniszczone, zmanipulowane. Zobacz, że dziś jeszcze ludzkim odruchem jest nieufność, doszukiwanie się fałszu i manipulacji, nie prawdy, gdy my się ddzielimy — lękiemprzed oceną. Za tymi mechanizmami będącymi pokłosiem lat życia na Ziemi w trybie przetrwania, stoi wiele z uwarunkowań, wzorców, które należy zdjąć, aby działać z lekkością.

 

Gdy robimy swoje i chcemy dzielić się tym z sercem, z pełną jakością, czystą intencją, pozostaje nam droga zrzucania tego, jak zostało napiętnowane postrzeganie prowadzenia własnych działań, firmy. Pozostaje nam wiele do zdjęcia z marketingu i sprzedaży, który przesiąkł manipulacją, aby dojść do czystej postaci dzielenia się z innymi. Gdy wyceniamy swoje usługi, produkty w czystości i równowadze, stoi za tym długa droga odrzucania opinii, oceny innych czy zaniżania własnej wartości.

 

Droga ta nie jest łatwa i wiele warstw jest do zdjęcia i uwolnienia, aby wreszcie poczuć wolność we własnych działaniach. Droga działania w pełnej równowadze, w jakościach nowego paradygmatu to piękna, niesamowicie czysta i dobra droga. Mimo że na niej jestem, wciąż dookoła są ludzie, którzy oceniają przez filtr własnych uwarunkowań i przekonań w tym obszarze.

 

 

 

A moim zadaniem jest, aby grono ludzi żyjących w prawdzie

i wyższych wartościach było coraz większe.

 

Czy w Twoja misję, powołanie również jest to wpisane?

 

Czy Ty również czujesz, że jest jeszcze tak wiele do zrobienia w tym temacie?

 

Abyśmy zaczęli patrzeć na siebie z pełnym zaufaniem?

 

Abyśmy zaczęli widzieć prawdę, a nie próby manipulacji?

 

Abyśmy widzieli wartość innych, nie oceniali ją własnym postrzeganiem, filtrowali przez własne wzorce?

 

 

 

W temacie działań biznesowych w nowym, jest jeszcze ogromna praca do zrobienia!

 

 

 

Dlatego też daję to co najbardziej cenne, to po co tutaj jestem -  dary, potencjał i misję, która może pozwolić wchodzić coraz większemu gronu ludzi w nową jakość życia.

 

 

 

 

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com