27 lutego 2023

Nowa jakość życia | Część 2.

Zapraszam do obejrzenia krótkich filmów, na temat tego, czym właściwie jest obfitość, życie w nowych jakościach, a także w jaki sposób wprowadzają w nie Droga do Obfitości® oraz Akademia Spark. Mogę dzielić się i wiele mówić o "nowym", ale to właśnie te dwa programy, w piękną jakość życia mnie wprowadziły i to one są źródłem realnych zmian w moim życiu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziś jeszcze wiele osób nie wie nawet, że nie wie — takie myśli w ostatnim tygodniu za mną chodzą. Nie wiesz jeszcze, jak piękne może być życie, ponieważ nigdy wcześniej nie doświadczył_ś pięknej, czystej jakości życia. W widzeniu kwantowym - aby wejść w czystą jakość potrzebujesz pobrać czyste wzorce. Bez tego wciąż opierasz swoje życie na starych, znanych wzorcach., które nie zaprowadzą do nowej jakości.

 

Jakości nowego to takie, w których jesteś woln_ od ograniczeń, blokad i coraz bardziej samostanowisz o swoim życiu, czujesz swoją moc sprawczą i moc kreacji własnego życia w każdej jego sferze, jesteś w zaufaniu i prowadzeniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Programy, które tworzę, współtworzę, służą właśnie temu — odkryciu czystej, pięknej jakości życia. Wyjściu z trybu przetrwania, wyjściu z roli ofiary, wyjściu z roli osoby, której daleko od samostanowienia o własnym życiu, bycia pod wpływem niezarządzanego umysłu, etc.

 

Swoje programy kieruje właśnie do osób, które nie czekają na zmianę, nie czekają, aż "samo się zrobi", a chcą te zmiany kreować, chcą być odważnym i pełnym własnej mocy, kreatorem swojego życia, który ma realny wpływ na kształt życia, swojego, swoich bliskich, własnego otoczenia.

 

 

Wyrusz w podróż po nową jakość życia i prowadzenia biznesu, jeśli masz odwagę w sercu, poczucie i wizję, że można żyć pięknej, lepiej, w pełnej obfitości i zaufaniu do życia.

 

Jeśli chcesz zdjąć bagaż, który wpływa na Twoje życie niesłużąco, chcesz udać się w dalszą drogę życia, bez zbędnych balastów, obciążeń i zacząć wreszcie żyć pełnią życia, zapraszam Cię do programów, które wspierają w tej właśnie podróży.

 

Droga do Obfitości® oraz

Akademia Biznesu Nowej Ery Spark

 

 

 

 

Jeszcze przez najbliższy czas czekamy na kobiety w dwóch flagowych, niezwykłych programach, które wiosną ukażą się w nowej formule pracy grupowej — wzbogaconej o pracę we wspierających grupach odważnych kreatorek/ kreatorów własnego życia.

 

 

 

Jeśli chcesz wejść w formę pracy grupowej Akademii Spark, napisz tutaj

Tutaj o formule pracy grupowej Drogi do Obfitości®

 

 

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com