Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję,
za chwilę otrzymasz dostęp do ebooka.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Zapisz się do newslettera

 

Logowanie

Platforma

Jako ludzkość wychodzimy wciąż ze struktur starej ery. Wiele wzorców, programów, przekonań, które jeszcze długie lata, a dla niektórych dziesięciolecia będą odbijać się mocnym echem na rosnące i rodzące się działania w nowym. To naturalny proces. W okresie obecnym osoby przebudzone będą jeszcze długie lata w coraz cieńszej zasłonie odsłaniającej jakości nowego. Jednak nawet osoby świadome, zdyscyplinowane w pracy nad sobą i rozwojem, nie wejdą w te jakości ot, tak, z dnia na dzień.

 

 

 

Przechodzenie w jakości kolejnej ery to część procesu ewolucyjnego,

który zadziewa się obecnie w dość namacalny sposób. 

 

 


Globalnie z tych struktur wychodzić będziemy jeszcze kilkanaście do kilkudziesięciu lat u osób, które nie weszły w proces budzenia świadomości w czasie obecnym. Proces ten dla jednostki, dla każdego człowieka będzie również indywidualnym procesem dostrajania się cyklicznie do ruchów globalnych, a także wyborów tego, jaką drogę pragnie obierać — rozwoju nowych jakości we własnym życiu, czy tkwienie w starych jakościach typowych dla ery poprzedniej. 

 

W obecnym czasie jakości te w życiu każdego człowieka wciąż się zacierają, czasami szala jakości nowego przechyla się znacząco. Czasami jednak jakości starego stają się dominujące. Jest to naturalne, ponieważ w rosnącej świadomości to wciąż nadal

 

 

umysł działający w sposób automatyczny i schematyczny prowadzi większą część naszych wyborów i decyzji.

 

 

Dlatego tak ważna we wspieraniu osobistych procesów jest coraz większa rosnąca świadomość zarządzania własnymi zasobami umysłu. Wtedy dużo łatwiej jest wychodzić z torów, w które w naturalny sposób wchodzimy automatycznie. Całkowite zarządzanie własnym umysłem nie jest możliwe na stałe, dlatego wciąż i wciąż możemy w sposób bezwiedny wchodzić na utarte schematy wzorców myślowych. Dlatego tak ważne jest też, aby dbać o codzienny kontakt z własną Wyższą Świadomością, własną Duszą. To te momenty zatrzymania, bezruchu, pozwolenia sobie na bycie są pozwoleniem na połączenie z tą częścią siebie, której przyświecają wartości wyższe, która prowadzi w stronę pięknych, dobrych jakości. 

 

 

Dlatego też, gdy w codziennym życiu nie pozwalamy sobie na bycie, na relaks, na odpoczynek, pewne zatrzymanie, możemy bardzo szybko wracać na tory umysłu działającego automatycznie. Okresy zatrzymania służą także pogłębieniu pracy wewnętrznej, a zaprzestaniu przyjmowania bodźców zewnętrznych, co towarzyszy energii działania. W zatrzymaniu pozwalamy sobie na dopełnienie się w nas ważnych procesów, na głębsze zrozumienie, wglądy, na poznawanie prawdy o sobie. W dawaniu sobie przyzwolenia na odpoczynek, na bycie, jest naturalny mechanizm pozwolenia na niezablokowany przepływ w życiu. Gdy zamiast być, działamy, a zamiast działać odpoczywamy, zmęczeni i wypaleni, wciąż naruszamy naturalny przepływ i powodujemy wiele zamieszania na poziomie energii, które nie sprzyja zarówno Tobie, Twoim procesom, jak i sukcesowi i satysfakcji z własnych działań. 

 

 

 

 

Wychodzimy wciąż i wychodzić będziemy jeszcze długi czas z ery działania,

z kultu bycia w ciągłym działaniu, pośpiechu.

 

 

 

Wciąż to za nadmierną pracą i działaniem stoją przekonania odbierane przez nas pozytywnie — jako osoby sprawcze, mocne, kreatywne, władcze. Wciąż w opozycji, pozwoleniu sobie na odpoczynek przyświecają negatywne konotacje — jako brak mocy sprawczej, jako bycie biernym, niebrania życia we własne ręce.

 

A co jeśli te przekonania są całkowicie błędne?

 

Pozwól sobie teraz wyobrazić, że zarówno działanie, jak i bycie są dokładnie składową Twojej mocy sprawczej. Pozwól sobie uświadomić, że często proporcja działania oraz bycia jest mocno zaburzona. Ta zależy od osobistych działań, jak i projektu energetycznego. Dziś często pozwalamy sobie na zaledwie może 2 do 5% w skali dnia, miesiąca czy roku na odpoczynek, urlop, regenerację. A procent ten, w zależności od typu, wynosić powinien w równowadze od ok. 30 do ponad 60% - w jakości nowego. 

Przekonania i powiedzenie typu: „w grobie się wyśpię” może wydają się śmieszne, ale nadal mocno nam przyświecają, w nieświadomym działaniu. Przybliżona skala procentowa przedstawiona nie dotyczy czasu na niezbędny do dobrego funkcjonowania sen. Jakość i wartość snu w życiu człowieka jest niezrównana. To dobroczynny, piękny czas na regenerację psychofizyczną i energetyczną. Ale oprócz dobrej jakości snu, w ciągu naszej doby znaleźć się powinien

 

 

czas dla siebie, na bycie blisko siebie, połączenie z Wyższą Świadomością,

aby nie tracić azymutu we własnym życiu.

 

 

 

W skali miesiąca powinien znaleźć się czas, kilka dni na refleksje, wglądy, podsumowanie, żegnanie tego, co nie służy. W skali roku czas taki, kilka tygodni, nawet do 3 miesięcy powinien być celebrowaniem bycia dla siebie, celebrowaniem tego, jak pięknie i dobrze jest po prostu być. Czasem na ładowanie baterii, na wglądy, na przemyślenie, żegnanie starego i robienie miejsca na nowe. To jest czas, który jest niezbędny do dobrego funkcjonowania człowieka, który pragnie wnosić we własne życie większą wartość i jakości lekkości, dobrobytu i obfitości. 

 

 

 

Życie to równowaga między braniem a dawaniem, byciem a działaniem.

Gdy równowagę tę świadomie zaburzamy, oddalamy siebie od obfitości życia.

 

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

NOWY WPIS | Równowaga między byciem a działaniem

18 stycznia 2023
Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®