Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
30 marca 2023

Nowy wymiar zasobów i wiedzy

Jesteśmy w przełomie wielu odważnych zmian, które zachodzić mogą także w Twoim codziennym życiu. Ogromna uważność na siebie i rosnąca świadomość pozwalają kolejne to warstwy niesłużących prawd oddalać, demityzować, żegnać ze swojego życia. Jednak wiele z procesów żegnania starego i przyjmowania nowych jakości dzieje się i dziać się będzie w obliczu całej ludzkości wiele wiele lat do przodu. To, co Ty dziś uznajesz za pewnik, za nową jakość własnego życia, dla wielu jeszcze długo będzie odległe czy nie do przyjęcia.

 

Dziś jesteśmy w wielu nierównoważnych sytuacjach, które są swoistym zacieraniem się granic starego i nowego świata. Dzieje się to także bardzo namacalnie w sferze zasobów wiedzy, kompetencji. Dawniej, jeszcze do niedawna dla większości, a dla wielu jeszcze na wiele lat do przodu wiedza, kompetencje, zasoby mogły być jedynie nabyte. 

 

 

 

Wiedza nabyta

 

 

Przyjmowane zasoby, które świadomie adaptujemy na potrzeby własnego rozwoju, następnie trafiają do poziomu podświadomego, abyśmy mogli z tych zasobów czerpać i mieć do nich stały dostęp. Taki sposób nauki do tej pory był głównym sposobem pobierania wiedzy, zasobów i wchodzenia na kolejne poziomy świadomości w zakresach, które były nam bliskie i które pragnęliśmy rozwijać.

 

W sposobie tym jest wiele pięknych i czystych jakości, ale i wiele półprawd i zaburzeń. Jednym z takich jest ciągła potrzeba doskonalenia jedynie dla potrzeby bycia zauważonym i docenionym, wynikająca z potrzeby zakrywania czynnikami zewnętrznymi własnych niedomagań, jak np. niskie poczucie własnej wartości. Kolejnymi - to pogoń i konkurencja będąca mocno ugruntowaną bazą w świecie zdominowanym przez tryb przetrwania. To właśnie ten instynkt pcha m.in. do potrzeby ciągłego doskonalenia, zdobywania dyplomów i certyfikatów jak trofea, jak dawniej instynktowne zdobywanie trofeów łowieckich poprzez pchanych testosteronem i budzącym się ego, mężczyzn w prehistorii Ziemi. Wyniki inne, proces wpływający na zachowania dokładnie taki sam.

 

W byciu swego rodzaju konkurentem, w pogoni nie byłoby wiele niesłużących czynników, gdyby instynkt ten nie pchał nas do przyjmowania zasobów, które nie są dla nas. To tak jak przyjmowanie dużej ilości jedzenia — jedzenie samo w sobie może być wartością, jeśli jest dobrej jakości, ale jeśli przyjmujemy jego nadmiar, może spowodować poważne zaburzenia zdrowotne. 

 

 

 

Wiedza wyższa

 

 

 

Dziś otwieramy się także na nowy sposób pobierania wiedzy, zasobów etc. Mianowicie zasoby zaczerpnięte z poziomu nadświadomości, czyli Wyższej Świadomości. To zasób wiedzy, który coraz mocniej będzie otwierał się dla ludzi. Daje on czysty potencjał przeznaczony dla danej osoby, tak aby w pełni rozwijać jej potencjał, dary, a także własną drogę, to do czego jesteśmy powołani. Wiedza taka czy zasoby mogą przychodzić w sposób w pełni świadomy- np. świadomy channeling bądź nieświadomy np. działanie na tzw. flow. Wiedza taka w odniesieniu kompetencji danego człowieka ma dużo czystszą i wyższą jakość niż wiedza przyjmowana z poziomu świadomego i przechowywana w poziomie podświadomości. Dlaczego?

Ponieważ to otworzenie się na czysty zasób dedykowany konkretnej osobie, a także zasób, który w dużo mniejszym stopniu lub u jednostek w ogóle, nie jest filtrowany przez zasoby ludzkie będące w nierównowadze w stosunku do rozwoju Nowej Ziemi. Zasób czerpany z poziomu nadświadomości pozwala rozwijać swój czysty potencjał, dary, a także dawać innym zasoby czyste, takie, jakie w pełni mogą rozwijać kompetencje i potencjał innych w czystej postaci. 

 

Wartość wiedzy przyjmowana z poziomu Wyższej Świadomości, już dziś odczuwany z poziomu Duszy i serca, jest często wyżej doceniamy i dla wielu czujących głębiej jest wyznacznikiem wyższej jakości przyjmowanych zasobów. Jednak zasoby takie nie należą to tych, którym można przypisać długoletnie studia, szkolenia, dyplomy. Mimo znaczącej jakości nie przypieczętujmy tej wiedzy dowodami dla umysłu, tego, że przekazujemy czystą wartość.

 

Dziś pozostaje rozwijać własne dary w tym zakresie i z zaufaniem otwierać się na rosnące zasoby ludzi, którzy z poziomu serca czuć będą kto i co jest dla nich dobre, bez potrzeby sięgania do zasobów czysto materialnych dla spokoju umysłu.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com