Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®

 

 

Droga Duszo,

jestem tutaj, aby przypomnieć Ci, jak żyć pełnią, obficie i w zgodzie ze sobą.

 

 

Nazywam się Ari_Anna Duszyńska, jestem certyfikowaną trenerką rozwoju osobistego i duchowego, jedyną w Polsce certyfikowana trenerką obfitości. Specjalizuję się w transformacjach kwantowych Nowej Ery. Obszary, w ramach których pracuję, to: obfitość, prowadzenie duchowe oraz biznes nowego paradygmatu. 

 

Prowadzę autorską Akademię Rozwoju i Ascendencji kształcącą trenerów rozwoju osobistego i duchowego, a także wspierającą świadomą pracę nad rozwojem własnym w jakościach Nowej Ery. Współtworzę także wraz z Dorotą Jesiołowską- Sołoduchą Akademię Biznesu Nowej Ery Spark, która wprowadza w nowy paradygmat prowadzenia biznesu.

 

 

 

W ramach swoich działań tworzę przestrzeń dla osób, które pragną żyć w zgodzie ze sobą, wyższymi wartościami, z poczuciem głębszego sensu i spełnienia. Pokazuję, że własna droga, droga serca i Duszy, to droga pełna radości, obfitości i piękna. Jestem zwolenniczką świadomego, w pełni odpowiedzialnego, a także praktycznego i uziemionego rozwoju duchowego, energetycznego czy wielowymiarowego.

 

 

 

W mojej pracy najważniejsza jest dla mnie najwyższa jakość przekazywanej wiedzy, energii i mocy transformacji na poziomie kwantowym. Pracuję na poziomie najwyższej (na obecny czas) świadomości, zwanej Świadomością Chrystusową

 

 

Dziś wszyscy znamy wyjątkową mądrość na temat prawa przyciągania i in. płynącą od "Abrahama Hicks'a". Dokładnie z tego samego Źródła pobieram czystą wiedzę i energię transformacji, którą przekazuje Tobie, w sposób prosty, przystępny w moim kursach, e-bookach, publikacjach.

 

 

W swojej pracy wykorzystuję dary m.in.:

 

  • Oświeconego umysłu - który pozwala na pełną czystość przekazywanej wiedzy. 

 

  • Wysoce zaawansowanej i w pełni bezpiecznej pracy na poziomie kwantowym.

 

  • Budowania zaawansowanych narzędzi kwantowych m.in. w formie medytacji prowadzonych i in.

 

  • Odczytywania z pola informacyjnego.

 

  • Otwierania na prowadzenie duchowe.

 

  • Inne.

 

 

 

Pracuję głównie na bazie autorskich, zaawansowanych metod: Droga do Obfitości® otwierającej na obfitość życia, a także Droga Duszy - otwierającej na prowadzenie duchowe.

 

Pracuję także metodą Spirit Release, służącą oczyszczaniu energetycznym miejsc, biznesów, osób, akredytowaną przez International Board of Regression Therapy, przekazywaną w Polsce przez Evę Begę. W pracy wykorzystuje również metodę, której jestem dyplomowanym praktykiem Soul Body Fusion®, uznaną przez International Institute for Complementary Therapists - IICT, jako terapię naturalną. Wykorzystuję także elementy pracy z systemem czakralnym, medytacje, wizualizacje oraz channeling.

 

Jestem certyfikowaną trenerką, szkoleniowcem, doradcą zawodowym, dyplomowanym Life oraz Biznes Coachem. Jestem w trakcie kształcenia z podstaw psychologii dyplomowanej przez MEN, a także psychologii transformacji — aktualnej syntezy wielu nurtów terapii i samodoskonalenia. Na przestrzeni ostatnich lat zdobywałam doświadczenie zawodowe z zakresu przedsiębiorczości w sektorze kreatywnym, nowych technologii w biznesie, budowania marki, strategii PR, komunikacji marketingowej, zarządzania i biznesu i in. Jestem absolwentką programu TOP WOMEN w e-biznesie.

 

 

 

 

"Bogini Obfitości, która swój ogromny potencjał kwantowy,

wprowadza do codziennego życia swoich klientek"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Według Human Design jestem Manifestorem, osobą, która w sposób naturalny wyczuwa kierunek, w jakim zmierza świat, z odwagą przeciera drogę innym i wprowadza w świat innowacji. 

 

Poza pracą związaną z rozwojem osobistym, na swojej drodze zawodowej inicjowałam, kreowałam wiele wartościowych przedsięwzięć. Przez wiele lat pracowałam jako zawodowy muzyk, managerka ds. artystycznych, animatorka kultury. Jestem założycielką Sceny dla Kobiet, miejsca dla kobiet z pasją, a także autorką szkoleń z zakresu działania w branży kreatywnej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na co dzień żyję w wyjątkowym miejscu, ziemi obdarzonej czakramami, w pięknym, leśnym zakątku. Prywatnie cenię spokój, harmonię, celebrację oraz radość z prostoty życia. Ukojenie odnajduję w byciu w miejscu, w którym żyję, pracy w ukochanym ogrodzie, długich spacerach czy zatopieniu w ciekawą, wartościową lekturę.

 

 

 

 

 

 

Więcej o mnie przeczytasz:

 

Oświecenie w praktyce

 

Jedna z większych ludzkich transformacji na Ziemi

 

Mówię językami Wszechświata

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com