Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2022

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję,
za chwilę otrzymasz dostęp do ebooka.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny ebook

Przepływ i Obfitość

Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®

Platforma

 

 

 

 

"Bogini Obfitości, która swój ogromny potencjał wielowymiarowy,

wprowadza do codziennego życia swoich klientek"

 

 

 

 

 

Jest trenerką rozwoju osobistego, doradcą duchowym. 

Pomagam odkryć życiową misję i kreować w zgodzie z nią życie i biznes, w przepływie i obfitości. 

 

Pracuję głównie na bazie autorskiej metody Droga do Obfitości , którą otrzymałam w przekazach,  wraz z ogromnym darem kwantowego oczyszczania z blokad na wszelkich poziomach oraz rozbudzania czystej jakości obfitości. Proces ten powstał z udziałem pierwotnego Źródła Obfitości, którego jestem częścią i przy udziale, którego uczestniczę w globalnym otwieraniu ludzkości na pełen przepływ.  Proces ten jest również kluczową częścią innowacyjnego Programu SPARK- Boska Iskra, który współtworzę, wprowadzającego w Nową Erę prowadzenia biznesu.

 
 
 

 

W swojej pracy wykorzystuję dary:

 

 Skutecznej i  w pełni bezpiecznej pracy na poziomie kwantowym

 Przekazywania czystej wiedzy i jakości transformacji ze Źródła
 Jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoczucia
 Odczytywania z pola informacyjnego
 Otwierania na prowadzenie duchowe
 Channelowania kolektywu i energii Wysokowibracyjnych Istot Światła by pomóc ludzkości.

 

 

Pracuję na poziomie czystej świadomości - pozwala to na pełną czystą jakość zarówno przekazywanej wiedzy jak i jakości, energii transformacji.  Pozwala to na w pełni bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z mocy transformacji na poziomie kwantowym.

 

 

 

 

Pracuję także metodą Spirit Release, służącą oczyszczaniu energetycznym miejsc, biznesów, osób, akredytowaną przez International Board of Regression Therapy. W pracy wykorzystuje również metodę, która pozwala zharmonizować Duszę i ciało, podnieść poziom świadomości i wzmocnić intuicjęSoul Body Fusion, uznaną przez International Institute for Complementary Therapists - IICT, jako terapię naturalną.

Wykorzystuję także elementy pracy z systemem czakralnym, medytacje, wizualizacje oraz channeling. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Według Human Design jestem Manifestorem, czyli osobą, która w sposób naturalny wyczuwa kierunek w jakim zmierza świat, z odwagą przeciera drogę innym i wprowadza w świat innowacji. 

 

 

Poza pracą z energią, w swoim życiu inicjowałam, doświadczałam, kreowałam wiele wartościowych przedsięwzięć.  Przez wiele lat pracowałam jako zawodowy muzyk, managerka ds. artystycznych, animatorka kultury. Jestem założycielką Sceny dla Kobiet, miejsca dla kobiet z pasją, a także autorką szkoleń z zakresu działania w branży kreatywnej. Jestem certyfikowaną trenerką, szkoleniowcem, doradcą zawodowym, dyplomowanym Life oraz Biznes Coachem. Na przestrzeni ostatnich lat zdobywałam doświadczenie zawodowe z zakresu przedsiębiorczości w sektorze kreatywnym, nowych technologii w biznesie, budowania marki, budowania strategii PR, komunikacji marketingowej, ekonomii i biznesu i in. Jestem absolwentką programu TOP WOMEN w e-biznesie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prywatnie - prastara Dusza, której wędrówka tutaj jest prawie tak długa, jak nasza Ziemia. Dziś najbardziej cenię spokój, harmonię, celebrację  oraz radość każdego dnia. Ukojenie odnajduję w pięknym, leśnym zakątku, w którym żyję, pracy w ukochanym ogrodzie, długich spacerach czy zatopieniu w ciekawą, wartościową lekturę.  

 

 

Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®