Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®

 

 

Droga Duszo,

jestem tutaj, aby przypomnieć Ci, jak żyć pełnią, obficie i w zgodzie ze sobą.

 

 

Nazywam się Ari_Anna Duszyńska, jestem trenerką rozwoju osobistego i duchowego. Specjalizuję się w transformacjach kwantowych Nowej Ery. Obszary, w ramach których pracuję, to: obfitość, prowadzenie duchowe oraz biznes w jakości Nowej Ery. 

 

Prowadzę autorską Akademię Rozwoju i Ascendencji wspierającą świadomą pracę nad rozwojem własnym w jakościach Nowej Ery. Współtworzę także wraz z Dorotą Jesiołowską- Sołoduchą Akademię Biznesu Nowej Ery Spark, która wprowadza w Nową Erę prowadzenia biznesu.

 

 

 

W ramach swoich działań tworzę przestrzeń dla osób, które pragną żyć w zgodzie z wyższymi wartościami, we własnej prawdzie, z poczuciem głębszego sensu i spełnienia. Pokazuję także, że własna droga, droga serca i Duszy, to droga pełna radości, obfitości i piękna. Jestem zwolenniczką świadomego, w pełni odpowiedzialnego, a także praktycznego i uziemionego rozwoju duchowego, energetycznego czy wielowymiarowego.

 

 

 

W mojej pracy najważniejsza jest dla mnie najwyższa jakość przekazywanej wiedzy, energii i mocy transformacji na poziomie kwantowym. Pracuję na poziomie najwyższej (na obecny czas) świadomości, zwanej Świadomością Chrystusową

 

 

 

W swojej pracy wykorzystuję dary m.in.:

 

  • Oświeconego umysłu - który pozwala na pełną czystość przekazywanej wiedzy. 

 

  • Wysoce zaawansowanej i w pełni bezpiecznej pracy na poziomie kwantowym.

 

  • Budowania zaawansowanych narzędzi kwantowych m.in. w formie medytacji prowadzonych i in.

 

  • Odczytywania z pola informacyjnego.

 

  • Otwierania na prowadzenie duchowe.

 

  • Inne.

 

 

 

Pracuję głównie na bazie autorskich, zaawansowanych metod: Droga do Obfitości® otwierającej na obfitość życia, a także Droga Duszy - otwierającej na prowadzenie duchowe. Pracuję także metodą Spirit Release, służącą oczyszczaniu energetycznym miejsc, biznesów, osób, akredytowaną przez International Board of Regression Therapy, przekazywaną w Polsce przez Evę Begę. W pracy wykorzystuje również metodę, której jestem dyplomowanym praktykiem Soul Body Fusion®, uznaną przez International Institute for Complementary Therapists - IICT, jako terapię naturalną. Wykorzystuję także elementy pracy z systemem czakralnym, medytacje, wizualizacje oraz channeling.

 

 

 

 

"Bogini Obfitości, która swój ogromny potencjał kwantowy,

wprowadza do codziennego życia swoich klientek"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Według Human Design jestem Manifestorem, osobą, która w sposób naturalny wyczuwa kierunek, w jakim zmierza świat, z odwagą przeciera drogę innym i wprowadza w świat innowacji. 

 

 

 

Poza pracą związaną z rozwojem osobistym, na swojej drodze zawodowej inicjowałam, kreowałam wiele wartościowych przedsięwzięć. Przez wiele lat pracowałam jako zawodowy muzyk, managerka ds. artystycznych, animatorka kultury. Jestem założycielką Sceny dla Kobiet, miejsca dla kobiet z pasją, a także autorką szkoleń z zakresu działania w branży kreatywnejJestem certyfikowaną trenerką, szkoleniowcem, doradcą zawodowym, dyplomowanym Life oraz Biznes Coachem. Na przestrzeni ostatnich lat zdobywałam doświadczenie zawodowe z zakresu przedsiębiorczości w sektorze kreatywnym, nowych technologii w biznesie, budowania marki, strategii PR, komunikacji marketingowej, zarządzania i biznesu i in. Jestem absolwentką programu TOP WOMEN w e-biznesie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na co dzień żyję w wyjątkowym miejscu, ziemi obdarzonej czakramami, w pięknym, leśnym zakątku. Prywatnie cenię spokój, harmonię, celebrację oraz radość z prostoty życia. Ukojenie odnajduję w byciu w miejscu, w którym żyję, pracy w ukochanym ogrodzie, długich spacerach czy zatopieniu w ciekawą, wartościową lekturę.

 

 

 

 

 

 

Więcej o mnie przeczytasz:

 

Oświecenie w praktyce

 

Jedna z większych ludzkich transformacji na Ziemi

 

Mówię językami Wszechświata

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com