Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję,
za chwilę otrzymasz dostęp do ebooka.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Zapisz się do newslettera

 

Logowanie

Platforma

 

 

 

"Bogini Obfitości, która swój ogromny potencjał kwantowy,

wprowadza do codziennego życia swoich klientek"

 

 

 

 

Jestem trenerką rozwoju osobistego oraz duchowego. Specjalizuję się w transformacjach kwantowych Nowej Ery. Obszary, w ramach których pracuję to: obfitość, prowadzenie duchowe, a także biznes w jakości Nowej Ery. 

 

Prowadzę autorską Akademię Rozwoju i Ascendencji, pozwalającą na świadomą pracę nad rozwojem własnym w jakościach Nowej Ery. Współtworzę także Akademię Biznesu Nowej Ery Spark, wprowadzającego w Nową Erę prowadzenia biznesu.

 
 
Pracuję na poziomie najwyższej na obecny czas świadomości, zwanej Świadomością Chrystusową . Pozwala to na najwyższą jakość przekazywanej wiedzy, jak i energii, mocy transformacji na poziomie kwantowym. 
 

 

 

 

W swojej pracy wykorzystuję dary m.in.:

 

  • Oświeconego umysłu - który pozwala na pełną czystość przekazywanej wiedzy. 

 

  • Wysoce zaawansowanej i w pełni bezpiecznej pracy na poziomie kwantowym.

 

  • Budowania zaawansowanych narzędzi kwantowych m.in. w formie medytacji prowadzonych i in.

 

  • Odczytywania z pola informacyjnego.

 

  • Otwierania na prowadzenie duchowe.

 

  • Inne.

 

 

 

 

Pracuję głównie na bazie autorskich metod: Droga do Obfitości® otwierającej na obfitość życia, a także Droga Duszy - otwierającej na prowadzenie duchowe. Pracuję także metodą Spirit Release, służącą oczyszczaniu energetycznym miejsc, biznesów, osób, akredytowaną przez International Board of Regression Therapy. W pracy wykorzystuje również metodę, której jestem dyplomowanym praktykiem Soul Body Fusion, uznaną przez International Institute for Complementary Therapists - IICT, jako terapię naturalną. Wykorzystuję także elementy pracy z systemem czakralnym, medytacje, wizualizacje oraz channeling. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Według Human Design jestem Manifestorem, osobą, która w sposób naturalny wyczuwa kierunek, w jakim zmierza świat, z odwagą przeciera drogę innym i wprowadza w świat innowacji. 

 

 

 

Poza pracą związaną z rozwojem osobistym, na swojej drodze zawodowej inicjowałam, kreowałam wiele wartościowych przedsięwzięć. Przez wiele lat pracowałam jako zawodowy muzyk, managerka ds. artystycznych, animatorka kultury. Jestem założycielką Sceny dla Kobiet, miejsca dla kobiet z pasją, a także autorką szkoleń z zakresu działania w branży kreatywnejJestem certyfikowaną trenerką, szkoleniowcem, doradcą zawodowym, dyplomowanym Life oraz Biznes Coachem. Na przestrzeni ostatnich lat zdobywałam doświadczenie zawodowe z zakresu przedsiębiorczości w sektorze kreatywnym, nowych technologii w biznesie, budowania marki, budowania strategii PR, komunikacji marketingowej, ekonomii i biznesu i in. Jestem absolwentką programu TOP WOMEN w e-biznesie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prywatnie cenię spokój, harmonię, celebrację oraz radość z prostoty życia. Ukojenie odnajduję w pięknym, leśnym zakątku, w którym żyję, pracy w ukochanym ogrodzie, długich spacerach czy zatopieniu w ciekawą, wartościową lekturę.

 

 

 

 

 

 

Więcej o mnie przeczytasz:

 

 

Jedna z większych ludzkich transformacji na Ziemi

 

Mówię językami Wszechświata

 

 

Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®