Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2022

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję,
za chwilę otrzymasz dostęp do ebooka.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Zapisz się do newslettera

i odbierz bezpłatnie medytację

 

Ciało i  Dusza

 

Medytacja ta pozwoli Ci dostroić się do

pięknej wibracji własnej Duszy.

 


 

Medytacja jest fragmentem zawartym w procesie

otwierania na prowadzenie duchowe DROGA DUSZY. 

Logowanie

Platforma

 

 

 

 

"Bogini Obfitości, która swój ogromny potencjał wielowymiarowy,

wprowadza do codziennego życia swoich klientek"

 

 

 

 

 

Jest trenerką rozwoju osobistego, doradcą duchowym. 

Pomagam odkryć życiową misję i kreować w zgodzie z nią życie i biznes, w przepływie i obfitości.  Wszelkie działania, jakie prowadzę mają za zadanie wprowadzać w Nową Erę.

 

Pracuję głównie na bazie autorskiej metody Droga do Obfitości , którą otrzymałam w przekazach,  wraz z ogromnym darem kwantowego oczyszczania z blokad na wszelkich poziomach oraz rozbudzania czystej jakości obfitości. Proces ten powstał z udziałem pierwotnego Źródła Obfitości, którego jestem częścią i przy udziale, którego uczestniczę w globalnym otwieraniu ludzkości na pełen przepływ.  Proces ten jest również kluczową częścią innowacyjnego Programu SPARK- Boska Iskra, który współtworzę, wprowadzającego w Nową Erę prowadzenia biznesu.

 
 
 

 

W swojej pracy wykorzystuję dary:

 

 Skutecznej i  w pełni bezpiecznej pracy na poziomie kwantowym

 Budowania zaawansowanych narzędzi kwantowych m.in. w formie medytacji prowadzonych i in.

 Przekazywania czystej wiedzy i jakości transformacji ze Źródła
 Jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoczucia
 Odczytywania z pola informacyjnego
 Otwierania na prowadzenie duchowe
 Channelowania kolektywu i energii Wysokowibracyjnych Istot Światła by pomóc ludzkości.

 

 

Pracuję na poziomie czystej świadomości - pozwala to na pełną czystą jakość zarówno przekazywanej wiedzy jak i jakości, energii transformacji.  Pozwala to na w pełni bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z mocy transformacji na poziomie kwantowym. W codziennej pracy korzystam z zasobów od wymiaru "0" czyli Czystego Źródła, po wymiar 18 czyli wymiar Czystej Materii.

 

 

 

 

Pracuję także metodą Spirit Release, służącą oczyszczaniu energetycznym miejsc, biznesów, osób, akredytowaną przez International Board of Regression Therapy. W pracy wykorzystuje również metodę, która pozwala zharmonizować Duszę i ciało, podnieść poziom świadomości i wzmocnić intuicjęSoul Body Fusion, uznaną przez International Institute for Complementary Therapists - IICT, jako terapię naturalną.

Wykorzystuję także elementy pracy z systemem czakralnym, medytacje, wizualizacje oraz channeling. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Według Human Design jestem Manifestorem, czyli osobą, która w sposób naturalny wyczuwa kierunek w jakim zmierza świat, z odwagą przeciera drogę innym i wprowadza w świat innowacji. 

 

 

Poza pracą z energią, w swoim życiu inicjowałam, doświadczałam, kreowałam wiele wartościowych przedsięwzięć.  Przez wiele lat pracowałam jako zawodowy muzyk, managerka ds. artystycznych, animatorka kultury. Jestem założycielką Sceny dla Kobiet, miejsca dla kobiet z pasją, a także autorką szkoleń z zakresu działania w branży kreatywnej. Jestem certyfikowaną trenerką, szkoleniowcem, doradcą zawodowym, dyplomowanym Life oraz Biznes Coachem. Na przestrzeni ostatnich lat zdobywałam doświadczenie zawodowe z zakresu przedsiębiorczości w sektorze kreatywnym, nowych technologii w biznesie, budowania marki, budowania strategii PR, komunikacji marketingowej, ekonomii i biznesu i in. Jestem absolwentką programu TOP WOMEN w e-biznesie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prywatnie - prastara Dusza, której wędrówka tutaj jest prawie tak długa, jak nasza Ziemia. Dziś najbardziej cenię spokój, harmonię, celebrację  oraz radość każdego dnia. Ukojenie odnajduję w pięknym, leśnym zakątku, w którym żyję, pracy w ukochanym ogrodzie, długich spacerach czy zatopieniu w ciekawą, wartościową lekturę.  

 

 

Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®