Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com

Polityka prywatności | Regulamin

 

 Ari_Anna Duszyńska 2021

Imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękuję.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ENERGY COACH

 

 

 

 

 

 

Jest trenerką rozwoju osobistego, doradcą duchowym.

 

Specjalizuje się w otwieraniu na własną życiową misję, prowadzenie duchowe, a także uzdrawianiu blokad na drodze do obfitości, oczyszczaniu energetycznym biznesów, działań zawodowych oraz twórczych.

 

Pracuję głównie na bazie autorskiej metody Droga do Obfitości, którą otrzymałam w przekazach  wraz z powołaniem, aby nauczać jak żyć z poczuciem wypełniania własnej misji i poczucia nieskończonej obfitości. Proces ten powstał z udziałem XIII wymiaru, wymiaru Nieskończonej Miłości i Nieograniczonej Obfitości, którego jestem częścią i przy udziale, którego uczestniczę w globalnym otwieraniu ludzkości na pełen przepływ. 

 
 
 

 

W swojej pracy wykorzystuje dary:


 Jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoczucia
 Odczytywania z pola informacyjnego
 Skutecznego i pełnego oczyszczania systemu czakralnego
 Stałego łączenia z nieograniczonym polem obfitości
 Otwierania na prowadzenie duchowe
 Otwierania na jasną komunikację z własną Duszą
 Channelowania kolektywu i energii Wysokowibracyjnych Istot Światła by pomóc ludzkości

 

 

Pracuję także metodą Spirit Release, służącą oczyszczaniu energetycznym miejsc, biznesów, osób, akredytowaną przez International Board of Regression Therapy.

 

W pracy wykorzystuje również metodę, która pozwala zharmonizować Duszę i ciało, podnieść poziom świadomości i wzmocnić intuicjęSoul Body Fusion, uznaną przez International Institute for Complementary Therapists - IICT, jako terapię naturalną.

Wykorzystuję także elementy pracy z systemem czakralnym, medytacje, wizualizacje oraz channeling.

 

 

 

 

 

Poza pracą z energią, jestem założycielką Sceny dla Kobiet, miejsca dla kobiet z pasją, a także autorką szkoleń z zakresu działania w branży kreatywnej. Jestem certyfikowaną trenerką, szkoleniowcem, doradcą zawodowym, w trakcie specjalizacji certyfikacyjnej Life oraz Biznes Coachingu. Na przestrzeni ostatnich lat zdobywałam doświadczenie zawodowe z zakresu przedsiębiorczości w sektorze kreatywnym, nowych technologii w biznesie, budowania marki, budowania strategii PR, komunikacji marketingowej, ekonomii i biznesu i in. Jestem tegoroczną absolwentką programu TOP WOMEN w e-biznesie 2021.

 

 

 

 

 

Prywatnie mieszkam w pięknym, leśnym zakątku, kocham książki, pracę w ukochanym ogrodzie, las i długie spacery.  Jako osoba, której muzyka w duszy gra, wciąż miłością moją jest gitara basowa, z którą wiązano mnie mocno przez długie lata - dziś jako przyjemna forma spędzania wolnych chwil. 

 

A nade wszystko jestem kobietą, która zawsze odważnie podąża własną drogą - to mnie najmocniej definiuje.