08 lutego 2023

Obfitość bezwarunkowa

Zapewne wiesz, doświadczasz tego, czym jest miłość bezwarunkowa. To piękne, czyste uczucie, którym darzysz np. swoich najbliższych. W widzeniu tego daru, daru miłości bezwarunkowej i relacji, jakich budujemy dzięki jej energii, widzimy i dostrzegamy dobro, poczucie pełni, spokoju, miłości i harmonii. 

 

 

 


A jak jest w Twoim życiu z obfitością?

 

Co pierwsze przyszło do Ciebie na to pytanie? 

Pieniądze? Bogactwo? Dobrobyt materialny? 

A może inne skojarzenia? 

 

Co czujesz? 

Czy czujesz czyste, dobre uczucia, czy pojawiło się coś innego? 

 

 

 

Gdy przyjrzymy się energii obfitości w swej genezie, jak i budowie kwantowej jest ona zbliżona do energii miłości. Obfitość jest czystą esencją, energią, która pozwala na życie w pełni, życie w harmonii, równowadze i poczuciu dobrobytu życiowego w każdej sferze. 

 

Obfitość to energia, która jest w każdym człowieku, podobnie jak energia miłości, jednak na drodze ewolucji została ona uśpiona, doświadczamy zaledwie małego skrawka tego potencjału w sobie. W procesie Droga do Obfitości® przywracamy tę pierwotną jakość, uśpioną i przygaszoną do potencjału może nie pełnego, ale takiego, na jaki dziś może pozwolić sobie człowiek żyjący na Ziemi obecnie. 

 

W procesie tym pozwalamy rozbudzić tę jakość, napełnić nią całe ciało, aby emanowało wysokimi, pięknymi wibracjami. Jednak nawet u osób, po tym procesie złożoność wibracji na Ziemi, a także złożoność natury ludzkiej i jego mechanizmów potrafi zaburzyć tę piękną, czystą jakość. Po procesie jakość ta podobnie jak jakość miłości jest Twoją wewnętrzną mocą, wewnętrzną energią, którą w naturalny sposób emanujesz. Jednak podobnie jak z miłością, możesz się na nią zamknąć, odgrodzić, stawiać blokady w jej przepływie i doświadczaniu. 

 

 

 

Bezwarunkowa obfitość

 

 

 

Obfitość podobnie jak miłość jest uczuciem bezwarunkowym. Ludzie najczęściej poczucie obfitości warunkują, warunkują czynnikami wewnętrznymi, a głównie zewnętrznymi, jak  chociażby poczuciem dobrobytu materialnego. Warunkowanie poczucia obfitości osłabia jej oddziaływanie w Twoim życiu w czasie teraźniejszym, czyli w tu i teraz. Jeśli pozwolisz czynnikom zewnętrznym, warunkować Twoje poczucie obfitości, jest to Twój wybór tego, że pozwalasz na osłabianie tej energii w sobie. Pamiętaj, że dając czemuś uwagę, wzmacniasz własną energią moc i rangę tego we własnym życiu. Czyli jeśli np. chwilowy przestój w przepływie finansowym wzmacniasz swoją uwagą i energią braku, pozwalasz temu czynnikowi przejąć moc i sprawczość nad Twoim życiem, poczuciem obfitości. Jeśli Twoje poczucie obfitości jest silne i bezwarunkowe — a takie można wypracowywać — żadne czynniki zewnętrzne nie zaburzą Twojego poczucia spokoju, harmonii i obfitości.

 

W zrozumieniu tego mechanizmu bardzo pomaga porównywanie go do miłości bezwarunkowej. Czy gdy kochasz własne dziecko, ono zawsze postępuje dobrze, prawo i tak, że sprawia Ci radość? Czy to, że jest między Wami silna, bezwarunkowa więź powala na to, że nigdy nie doświadczycie emocji, uczuć, wydarzeń, które nie będą Wam służyły? Poczucie to wzmacniane, pielęgnowane, będzie wzmacniało ogromne pole miłości, ale na Ziemi nawet tak silne pole nie uchroni przed wydarzeniami, które mogą nie służyć Waszej relacji. Złożoność życia na Ziemi właśnie na tym polega — na jej urokach pięknych uczuć i emocji, ale i wielu czynników mniej pięknych, które również są jego częścią. 

 

Dokładnie tak samo jest z obfitością. Poczucie, bycie w obfitości nie gwarantuje jedynie pięknych, wartościowych chwil przez całe nasze życie. Nie gwarantuje ciągłego przepływu finansowego, czy luksusu. Daje Ci możliwość pięknej, bezwarunkowej relacji, dającej spokój, poczucie harmonii i dobrobytu życiowego. 

 

 

 

Relacja z pieniędzmi

 

 

W zbliżony sposób można przyjrzeć się relacji z pieniędzmi. Postaraj się spojrzeć na relację z pieniędzmi, jak na relację z drugą osobą. 

 

 

 

Ile wartościowej, dobrej uwagi dajesz w tej relacji? 

Ile pięknych, wartościowych myśli, emocji wnosisz w tę relację? 

Czy dajesz tyle uwagi, dobrej uwagi ile daje się ukochanej osobie? 

 

 

Relacja z pieniędzmi to relacja jak każda inna - aby była dobra, karmiąca, potrzebuje i z naszej strony ciepła, dobra i wartościowej uwagi. Gdy tego brakuje, gdy towarzyszą jej oczekiwania, złość, frustracje, pretensje, to jak myślisz — jak taka relacja może się rozwijać? Czy druga osoba chciałaby budować relację, z osobą, która tylko wymaga? Czy druga osoba chciałaby budować relację z osobą, która tylko chce więcej i więcej, nie dając wiele w zamian, nie budując równowagi? 

Czy taka relacja wnosiłaby wartość do Twojego życia? 

 

 

 

 

Jaką relację Ty budujesz? 

Czy jest coś, za co chciałbyś przeprosić? Co chciałabyś zmienić? 

Co od dziś chciałbym zastanowić, czego trzymać się w relacjach z obfitością, pieniędzmi? 

 

 

 

 

Praktyka 

 

 

Na początek postaraj się na nowo rozkochać, rozbudzić w sobie czyste, bezwarunkowe uczucia zarówno z pieniędzmi, jak i energią obfitości. 

 

Daj sobie 5,10 minut o poranku czy przed snem każdego dnia.

 

Połóż się wygodnie i poczuj w sobie, w swoim ciele

fizycznym, energetycznym, miejsce, gdzie Twoja

własna energia obfitości jest najmocniej obecna.

Poczuj to miejsce i postaraj się rozpalić, wzbudzić

uczucie czystej energii obfitości w sobie.

 

I pobądź tak przez chwilę, z poczucie wdzięczności,

za to, że jest, za waszą wspólną relację.

 

Następnie przywołaj energię pieniędzy, możesz

poczuć w tym samym miejscu, możesz zwizualizować,

czy przywołać intencją „przywołuję energię pieniędzy

w moim życiu” i poczuj tę energię, poczuj wdzięczność

za obecność, za waszą relację.

Jeśli chciałabyś za coś przeprosić — zrób to,

jeśli podziękować — podziękuj.

 

I trwaj tak z uczuciem wdzięczności i bezwarunkowych dobrych uczuć. 

Pozwól sobie w ten sposób odbudować dobrą relację,

nie warunkując, nie dając uwagi tylko w konkretnych celach,

a wzmacniając poczucie bezwarunkowej obfitości w sobie. 

 

 

 

 

Pamiętaj, wszystkie zmiany zaczynają się w Tobie. Poczucie obfitości życiowej ma źródło również w Tobie samej. Gdy będziesz każdego dnia wzmacniała to uczucie, będziesz na nowo emanowała nim mocno, przyciągając dobre, piękne energie do własnego życia.

 

 

 

Artykuł jest fragmentem subskrypcji, do której serdecznie zapraszam. 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

 

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com