Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2022

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję,
za chwilę otrzymasz dostęp do ebooka.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny ebook

Przepływ i Obfitość

Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®

Platforma

Współpraca z Panią Anią dała mi przede wszystkim siłę i motywację do działania.

Przez wiele lat pracowałem na etacie, na wyższym stanowisku w korporacji i zrezygnowany tzw. "niemocą twórczą" założyłem, że utkwię tam na zawsze. Obecnie jestem na etapie dopinania ostatnich szczegółów w projekcie, z którym lada chwila wypływamy na rynek razem z moim wspólnikiem. Uwolniłem się również od pracy w korporacji, jestem obecnie na okresie wypowiedzenia i odzyskałem wiarę w siebie i w swoje możliwości. Wszystko udało się zorganizować dzięki wskazówkom Pani Ani, można ją śmiało nazwać Mentalnym Partnerem projektu.
 
 
Wiktor | General Manager
 
 
 
Niesamowita Aniu, niezmiernie dziękuję za Twoją pomoc.
Twoje profesjonalne podejście do mojego problemu, odmieniło całkowicie mnie samą. Odnalazłam swoją duszę, bez której żyłam 43 lata - bez Twojego wsparcia dalej byłabym smutnym i zagubionym człowiekiem. Nie spodziewałam się takich fantastycznych efektów, w tak krótkim czasie.  Żadne pieniądze tego świata, nie są w stanie spłacić tego co dla mnie uczyniłaś. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam Ciebie poznać i Tobie zaufać. 
Życzę Ci wielu sukcesów, ponieważ niewiele istot ma w sobie tyle talentu i światła co Ty,
ale najpiękniejsze jest to, iż potrafisz się dzielić tym światłem z innymi. 
 
 
 
Kochająca Kasia | Massluis, NL
 

Serdecznie polecam współpracę z Anią.

Ania traktuje klienta z  dbałością, empatią  i ogromnym profesjonalizmem, dzięki czemu czułam się zrozumiana i zaopiekowana, a  mój problem został rozwiązany. Usługa została wykonana na najwyższym poziomie, a raport który otrzymałam, bardzo zaskoczył (mnie laika) swoja przejrzystością i czytelnością.

Bardzo doceniam to ze Ania cierpliwie tłumaczyła nurtujące mnie kwestie i opiekę po usługową w celu sprawdzenia samopoczucia. 

Bardzo polecam.
 
 
 

Małgosia Pisarek

 

Na Anię trafiłam w momencie, kiedy zadałam sobie pytanie: "co jeszcze mogę zrobić, aby przepracować ograniczające mnie schematy?" No i pojawiła się Ania :) Z jednej strony czułam że "to chyba jest to", a z drugiej - miałam masę wątpliwości z logicznej, sceptycznej części mnie. I z tymi wszystkimi wątpliwościami / obawami weszłam we współpracę. Właściwie już po pierwszej oczyszczającej sesji rzeczy zaczęły się powoli zmieniać, zrobiło się jakoś łatwiej. W tym momencie jestem w bardzo komfortowym, spokojnym miejscu: wiem że jest - wiem że będzie - wiem dokąd zmierzam. Wciąż jestem w procesie pracy nad sobą - ale to przecież się nie kończy, prawda? :) A przede wszystkim - mam w sobie spokój , że jestem na dobrej drodze i mam wpływ i narzędzia, aby kształtować moje życie. Dziękuję.

 
 
 
Monika | Psychodietetyk
 
Praca z Anią to była naprawdę czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, dyskrecja, odpowiednie podejście do klienta.
Ania krok po kroku wyjaśniła mi na czym polega proces oczyszczania, gdyż nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam. To było dla mnie bardzo ważne, abym mogła bezpiecznie poddać się procesowi i powierzyć Annie w swoje ręce. Bardzo pozytywnie oceniam pracę Ani, która ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w swoim fachu, a jej osobowość i sposób rozmowy z klientem buduje atmosferę zaufania i poczucie bezpieczeństwa w całym procesie. 
 
Aniu, jestem Ci przeogromnie wdzięczna za zmiany, które zachodzą w moim życiu po procesie oczyszczania. 
 
 
 
 
Monika, Bremen | DE
 
 
To co się działo podczas procesu to była jakaś magia!
 
Największą wartością po sesjach z Tobą jest to, że ja czuję całą sobą, że mogę, z pełnym zaufaniem, wreszcie robić to co kocham.
To wszystko po prostu zaczęło płynąć - moje plany zawodowe, w które wreszcie,
bez obaw weszłam całą sobą i to zaczyna przynosić niesamowite efekty i satysfakcję!
 
Magicznym sposobem pieniądze i rzeczy materialne, zawsze się znajdują, mimo że do tej pory bywało różnie. Nigdy nie przywiązywałam dużej wagi do pieniędzy, ale ich brak często spędzał mi sen z powiek. Teraz mam taką lekkość i poczucie, że ja nie muszę się tą sferą przejmować, jakimś magicznym sposobem dostaję tyle, ile potrzebuję. Wydaję się tak niewiele, a jednocześnie jest to wszystko - ten spokój we mnie, prowadzenie, zaufanie, że podążam w dobrym kierunku i pogoda ducha każdego dnia,
to coś co jest nieocenione.
 
Dzięki Tobie mam poczucie takiej pełni w sobie, poczucie tego, że jestem kompletna
i już za niczym nie muszę gonić, to wszystko na co jestem gotowa, po prostu do mnie przychodzi.
 
To jest niesamowite i dziękuję Ci za to!
Jestem ogromnie szczęśliwa, że na Ciebie trafiłam, jesteś Niezwykła!
 
 
 
Anna | Kobieta przedsiębiorcza
 
Aniu, serdecznie Ci gratuluję i kibicuję! 
 
Już kilka miesięcy zbieram się żeby powiedzieć Ci jak bardzo jestem Ci wdzięczna! Dziękuję za cudowną Twoją pracę w oczyszczeniu mojego biznesu, miejsca pracy, domu... za analizę mojej sytuacji, indywidualne i fachowe podejście do mojego biznesu, mojej osoby i całej energii z tym związanej. Za sesje, wsparcie i wskazówki.
Dzięki Tobie odpuściłam parcie że MUSZĘ pracować, dałam sobie prawo do przerwy, poczułam ogromną ulgę... Po 2 tygodniach od sesji oferta pracy przyszła do mnie sama. Chcieli zatrudnić mnie od już. Zadbałam jednak o siebie dając sobie czas i powoli rozpoczęłam współpracę. Teraz juzżod 1.09 pracuję na pełny etat. Bardzo mi się podoba. Odżyłam i jestem pełna energii! 
WIELKIE DZIĘKUJĘ DLA CIEBIE ANIU! 
 
 
Agnieszka | przedsiębiorczyni
 

OPINIE