Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2022

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję,
za chwilę otrzymasz dostęp do ebooka.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Zapisz się do newslettera

i odbierz bezpłatnie medytację

 

Ciało i  Dusza

 

Medytacja ta pozwoli Ci dostroić się do

pięknej wibracji własnej Duszy.

 


 

Medytacja jest fragmentem zawartym w procesie

otwierania na prowadzenie duchowe DROGA DUSZY. 

Logowanie

Platforma

Współpraca z Panią Anią dała mi przede wszystkim siłę i motywację do działania.

Przez wiele lat pracowałem na etacie, na wyższym stanowisku w korporacji i zrezygnowany tzw. "niemocą twórczą" założyłem, że utkwię tam na zawsze. Obecnie jestem na etapie dopinania ostatnich szczegółów w projekcie, z którym lada chwila wypływamy na rynek razem z moim wspólnikiem. Uwolniłem się również od pracy w korporacji, jestem obecnie na okresie wypowiedzenia i odzyskałem wiarę w siebie i w swoje możliwości. Wszystko udało się zorganizować dzięki wskazówkom Pani Ani, można ją śmiało nazwać Mentalnym Partnerem projektu.
 
 
Wiktor | General Manager
 
 
Anię poznałam w momencie dla mnie bardzo ważnym. Byłam wtedy na totalnym rozdrożu, z poczuciem, że cel, który miałam ustawiony na kilka lat, właśnie się zrealizował, a mnie nagle ogarnęło bardzo dziwne uczucie pustki. Nie mogłam sobie z tym nieznajomym uczuciem poradzić i wtedy na 44 urodziny zrobiłam sobie prezent w postaci odczytu u Ani.
 
Jestem bardzo ostrożna w wyborze osób, które dopuszczam do pracy ze sobą, więc obserwowałam Anię jakiś czas. Od Ani poczułam autentyczność, prawdę- której zawsze poszukuje w ludziach.
 
Informacje, które dla mnie odczytała były faktami bez interpretacji. Bardzo to było cenne. Okazało się, że mam dwie misje ( nie lubię tego słowa) dwa zadania i właśnie jedno dobiegło końca, a drugie jeszcze się na dobre nie rozpoczęło. Stąd moje uczucie pustki i chwilowego uczucia zagubienia. 
 
Bardzo polecam odczyt u Ani oraz wszystko co robią dziewczyny w teamie Aria&Dorota
 
Teraz znam drogę, czuję poczucie celu, jestem w trakcie uważnej obserwacji i klarowania się nowego zadania tu na Ziemi. 

 

 

 

 

Kasia Stafińska

 

 

 

Odczyt rozszerzony

 
Niesamowita Aniu, niezmiernie dziękuję za Twoją pomoc.
Twoje profesjonalne podejście do mojego problemu, odmieniło całkowicie mnie samą. Odnalazłam swoją duszę, bez której żyłam 43 lata - bez Twojego wsparcia dalej byłabym smutnym i zagubionym człowiekiem. Nie spodziewałam się takich fantastycznych efektów, w tak krótkim czasie.  Żadne pieniądze tego świata, nie są w stanie spłacić tego co dla mnie uczyniłaś. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam Ciebie poznać i Tobie zaufać. 
Życzę Ci wielu sukcesów, ponieważ niewiele istot ma w sobie tyle talentu i światła co Ty,
ale najpiękniejsze jest to, iż potrafisz się dzielić tym światłem z innymi. 
 
 
 
Kochająca Kasia | Massluis, NL
 
 
Ania pomogła mi zrozumieć, że sukces w prowadzeniu biznesu, to nie tylko strategie marketingowe i budowanie leadów. Praca z Anią otworzyła mi oczy na szersze spektrum, na nowe, na świadome działanie na poziomie energetycznym. Pokazała mi, że ta droga może być prosta i lekka.
Dzięki Ani jestem w przepływie, pracuję z fantastycznymi ludźmi, a mój biznes rozwija się, przynosząc mi radość, satysfakcję i pieniądze.
 
 
 
 
 

Spotkanie z Ari to prawdziwa uczta dla ducha, choć sam proces Energetycznego Oczyszczania Biznesu łatwiej porównać do generalnych  porządków, tylko, że zamiast domu sprzątamy, a raczej powierzamy do sprzątania naszą energię, nasze przekonania, pozbywamy się blokad, oczyszczamy aurę i jeszcze kilka innych “zakątków” naszej podświadomości…

Proces/sesja poprzedzony jest spotkaniem online, które trwa ok 20 min, nasze udało się zakończyć po godzinie,  bo z Ari  mnie samej trudno się było rozstać… 

 

Sama sesja trwa ok 60 min i odbywa się bez naszego fizycznego udziału, choć łączy się z odczuciami w ciele, które myślę, że są absolutnie subiektywne. Ja czułam się tak, jak po nurkowaniu, ciśnienie w uszach, lekkie oszołomienie, uczucie ciepła w ciele i w głowie, a po - fala emocji…

Jednak największe i najsilniejsze emocje były podczas czytania podsumowania procesu, które otrzymałam w pięknie zredagowanym PDF’ie. Wzruszenie - łzy płynęły po policzkach, bo pięknie i tylko płynąć, a raczej działać w zgodzie ze sobą, krocząc ścieżką, która pozwala na życie w obfitości, wykorzystując swój potencjał, z radością i wiarą…

Dostałam potwierdzenia tego, że cała rewolucja w moim życiu, ostatnie 5 bardzo trudnych lat, była po to, abym znalazła się tu gdzie jestem teraz. 

 

Ari, dziękuję, za to, że jesteś w moim życiu (podobno nie ma przypadków), dzięki Tobie będę działać z lekkością i w przepływie, dziękuję za przedstawienie mi mojego Przewodnika i za to, że dostałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. 

 

Z radością mogę polecić Ari każdej/każdemu z Was kto szuka swojej drogi, albo już jest na niej, ale nie do końca wierzy w to, że podąża we właściwym kierunku… Ona potrafi pomóc!

.
 
 
Joanna | Przedsiębiorczyni
 
 

Od procesu minęło jakieś 9 miesięcy. Przez ten czas pracy i zleceń miałam znacznie ponad moje możliwości - gdybym chciała, mogłabym przyjmować 24 godziny dziennie, tyle było chętnych ;)

Zaczęłam więc zatrudniać nowe osoby do mojej firmy i powoli rosnę. Bez obaw wprowadzam kolejne podwyżki. Puściło mi wiele ocen z cyklu "to za drogo" / "nikt tego nie kupi po tej cenie" itp - jakimś cudem przestałam to oceniać. Jest po prostu spokój, lekkość, pewność że jest i będzie. Zaczęłam umacniać się w przekonaniu, że pieniądze mnie lubią i do mnie płynął - to brzmi banalnie, wiem, ale po raz pierwszy coś takiego czuję. Nawet w wakacje, gdy nie pracowałam, sprawy tak się poukładały, że dostałam 2 tys. za opóźnienie lotu! :) 

Teraz czas na kolejny duży krok. Dzięki pracy z Anią umiem samodzielnie pracować z blokadami, które się ukazują i je uwalniać. Czuję, że wyskoczyłam na orbitę - a teraz przede mną cały wszechświat! Dzięki Aniu  :*

 
 
 
Monika | Psychodietetyk
 
Aniu przy okazji chciałam Ci ogromnie podziękować po raz kolejny za Twoje dary. Od kiedy w maju weszłam w procesy z Tobą w moim życiu dzieją się takie piękne zmiany 🌈✨❤️
a to dopiero początek 🥳
 
 
 
Aga
 
 
Jestem bardzo wdzięczna za to, że nazywasz swoje dary i misję wprost. Podziwiam Twoją odwagę! Potrzebujemy bardzo Twoich darów i cieszę się, że mogę z Tobą pracować, bo to co zadziewa się w moim życiu, na różnych poziomach, od kiedy jestem w Drodze do Obfitości, to jakaś niesamowita przygoda! Z pewnością sama bym do tego nie doszła przez lata! Dziękuję, że jesteś, działasz i dzielisz się swoimi darami, to dla mnie bardzo ważne! Wieeelka wdzięczność!!!
 
 
 
Marta
 
 
Chciałabym tylko powiedzieć, że Twoje medytacje są cudowne. Od lat starałam się pracować nad sobą w szerokim zakresie. Ale no właśnie, starałam. Tego jaki spokój i zaufanie jest we mnie w danym momencie na finiszu Drogi do Obfitości, w obecnej rzeczywistości jeszcze nie doświadczałam. Czuję te zmiany, bywa ciężko i mozolnie. Ale to uczucie we mnie w tym momencie, jest tym na co długo czekałam. Dawno nie czułam się bardziej we właściwym miejscu i czasie. Cieszę się, że tutaj trafiłam ❤️ 🙂
 
 
 
Patrycja
 
 
Aniu,
Przeczytałam dzisiaj w pracy w przerwie (pierwszy raz) bo już nie mogłam się doczekać Rozpłakałam się i zaczęły mi się trząść ręce. 
Jakbyś czytała na poziomie mojej głębszej świadomości. Ja już te wszystkie głosy słyszałam w swojej głowie i wszechświat dawał mi takie znaki. 
Każde z Twoich slów idealnie pasuje. Nawet próbowałam powiększyć i zmienić firmę w tym roku jednak z różnych splotów wydarzeń nie miałam takiej możliwości.

 

 
Dziękuję, jestem Ci bardzo wdzięczna. 
Jesteś prawdziwym cudem. :D
 
 
 
Ewa | Fizjoterapeutka
 

Serdecznie polecam współpracę z Anią.

Ania traktuje klienta z  dbałością, empatią  i ogromnym profesjonalizmem, dzięki czemu czułam się zrozumiana i zaopiekowana, a  mój problem został rozwiązany. Usługa została wykonana na najwyższym poziomie, a raport który otrzymałam, bardzo zaskoczył (mnie laika) swoja przejrzystością i czytelnością.

Bardzo doceniam to ze Ania cierpliwie tłumaczyła nurtujące mnie kwestie i opiekę po usługową w celu sprawdzenia samopoczucia. 

Bardzo polecam.
 
 
 

Małgosia Pisarek

 

Na Anię trafiłam w momencie, kiedy zadałam sobie pytanie: "co jeszcze mogę zrobić, aby przepracować ograniczające mnie schematy?" No i pojawiła się Ania :) Z jednej strony czułam że "to chyba jest to", a z drugiej - miałam masę wątpliwości z logicznej, sceptycznej części mnie. I z tymi wszystkimi wątpliwościami / obawami weszłam we współpracę. Właściwie już po pierwszej oczyszczającej sesji rzeczy zaczęły się powoli zmieniać, zrobiło się jakoś łatwiej. W tym momencie jestem w bardzo komfortowym, spokojnym miejscu: wiem że jest - wiem że będzie - wiem dokąd zmierzam. Wciąż jestem w procesie pracy nad sobą - ale to przecież się nie kończy, prawda? :) A przede wszystkim - mam w sobie spokój , że jestem na dobrej drodze i mam wpływ i narzędzia, aby kształtować moje życie. Dziękuję.

 
 
 
Monika | Psychodietetyk
 
Praca z Anią to była naprawdę czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, dyskrecja, odpowiednie podejście do klienta.
Ania krok po kroku wyjaśniła mi na czym polega proces oczyszczania, gdyż nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam. To było dla mnie bardzo ważne, abym mogła bezpiecznie poddać się procesowi i powierzyć Annie w swoje ręce. Bardzo pozytywnie oceniam pracę Ani, która ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w swoim fachu, a jej osobowość i sposób rozmowy z klientem buduje atmosferę zaufania i poczucie bezpieczeństwa w całym procesie. 
 
Aniu, jestem Ci przeogromnie wdzięczna za zmiany, które zachodzą w moim życiu po procesie oczyszczania. 
 
 
 
 
Monika, Bremen | DE
 
 
To co się działo podczas procesu to była jakaś magia!
 
Największą wartością po sesjach z Tobą jest to, że ja czuję całą sobą, że mogę, z pełnym zaufaniem, wreszcie robić to co kocham.
To wszystko po prostu zaczęło płynąć - moje plany zawodowe, w które wreszcie,
bez obaw weszłam całą sobą i to zaczyna przynosić niesamowite efekty i satysfakcję!
 
Magicznym sposobem pieniądze i rzeczy materialne, zawsze się znajdują, mimo że do tej pory bywało różnie. Nigdy nie przywiązywałam dużej wagi do pieniędzy, ale ich brak często spędzał mi sen z powiek. Teraz mam taką lekkość i poczucie, że ja nie muszę się tą sferą przejmować, jakimś magicznym sposobem dostaję tyle, ile potrzebuję. Wydaję się tak niewiele, a jednocześnie jest to wszystko - ten spokój we mnie, prowadzenie, zaufanie, że podążam w dobrym kierunku i pogoda ducha każdego dnia,
to coś co jest nieocenione.
 
Dzięki Tobie mam poczucie takiej pełni w sobie, poczucie tego, że jestem kompletna
i już za niczym nie muszę gonić, to wszystko na co jestem gotowa, po prostu do mnie przychodzi.
 
To jest niesamowite i dziękuję Ci za to!
Jestem ogromnie szczęśliwa, że na Ciebie trafiłam, jesteś Niezwykła!
 
 
 
Anna | Kobieta przedsiębiorcza
 
Aniu, serdecznie Ci gratuluję i kibicuję! 
 
Już kilka miesięcy zbieram się żeby powiedzieć Ci jak bardzo jestem Ci wdzięczna! Dziękuję za cudowną Twoją pracę w oczyszczeniu mojego biznesu, miejsca pracy, domu... za analizę mojej sytuacji, indywidualne i fachowe podejście do mojego biznesu, mojej osoby i całej energii z tym związanej. Za sesje, wsparcie i wskazówki.
Dzięki Tobie odpuściłam parcie że MUSZĘ pracować, dałam sobie prawo do przerwy, poczułam ogromną ulgę... Po 2 tygodniach od sesji oferta pracy przyszła do mnie sama. Chcieli zatrudnić mnie od już. Zadbałam jednak o siebie dając sobie czas i powoli rozpoczęłam współpracę. Teraz juzżod 1.09 pracuję na pełny etat. Bardzo mi się podoba. Odżyłam i jestem pełna energii! 
WIELKIE DZIĘKUJĘ DLA CIEBIE ANIU! 
 
 
Agnieszka | przedsiębiorczyni
 

OPINIE

 

OPINIA

 

 

 

Chciałabyś, chciałbyś podzielić się opinią na temat pracy ze mną, programów, czy medytacji z których korzystasz? 

Zapraszam do podzielenia się w formularzu poniżej.

 

 

 

 

Dziękuję Ci serdecznie

Anna Duszyńska 

Opinia
Podpis
Wyślij
Wyślij
Dziękuję Ci serdecznie. Miłego dnia.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola