Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję,
za chwilę otrzymasz dostęp do ebooka.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Zapisz się do newslettera

 

Logowanie

Platforma

Współpraca z Panią Anią dała mi przede wszystkim siłę i motywację do działania.

Przez wiele lat pracowałem na etacie, na wyższym stanowisku w korporacji i zrezygnowany tzw. "niemocą twórczą" założyłem, że utkwię tam na zawsze. Obecnie jestem na etapie dopinania ostatnich szczegółów w projekcie, z którym lada chwila wypływamy na rynek razem z moim wspólnikiem. Uwolniłem się również od pracy w korporacji, jestem obecnie na okresie wypowiedzenia i odzyskałem wiarę w siebie i w swoje możliwości. Wszystko udało się zorganizować dzięki wskazówkom Pani Ani, można ją śmiało nazwać Mentalnym Partnerem projektu.
 
 
Wiktor | General Manager
 
 
Anię poznałam w momencie dla mnie bardzo ważnym. Byłam wtedy na totalnym rozdrożu, z poczuciem, że cel, który miałam ustawiony na kilka lat, właśnie się zrealizował, a mnie nagle ogarnęło bardzo dziwne uczucie pustki. Nie mogłam sobie z tym nieznajomym uczuciem poradzić i wtedy na 44 urodziny zrobiłam sobie prezent w postaci odczytu u Ani.
 
Jestem bardzo ostrożna w wyborze osób, które dopuszczam do pracy ze sobą, więc obserwowałam Anię jakiś czas. Od Ani poczułam autentyczność, prawdę- której zawsze poszukuje w ludziach.
 
Informacje, które dla mnie odczytała były faktami bez interpretacji. Bardzo to było cenne. Okazało się, że mam dwie misje ( nie lubię tego słowa) dwa zadania i właśnie jedno dobiegło końca, a drugie jeszcze się na dobre nie rozpoczęło. Stąd moje uczucie pustki i chwilowego uczucia zagubienia. 
 
Bardzo polecam odczyt u Ani oraz wszystko co robią dziewczyny w teamie Aria&Dorota
 
Teraz znam drogę, czuję poczucie celu, jestem w trakcie uważnej obserwacji i klarowania się nowego zadania tu na Ziemi. 

 

 

 

 

Kasia Stafińska

 

 

 

Odczyt rozszerzony

 
Niesamowita Aniu, niezmiernie dziękuję za Twoją pomoc.
Twoje profesjonalne podejście do mojego problemu, odmieniło całkowicie mnie samą. Odnalazłam swoją duszę, bez której żyłam 43 lata - bez Twojego wsparcia dalej byłabym smutnym i zagubionym człowiekiem. Nie spodziewałam się takich fantastycznych efektów, w tak krótkim czasie.  Żadne pieniądze tego świata, nie są w stanie spłacić tego co dla mnie uczyniłaś. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam Ciebie poznać i Tobie zaufać. 
Życzę Ci wielu sukcesów, ponieważ niewiele istot ma w sobie tyle talentu i światła co Ty,
ale najpiękniejsze jest to, iż potrafisz się dzielić tym światłem z innymi. 
 
 
 
Kochająca Kasia | Massluis, NL
 
 
Ania pomogła mi zrozumieć, że sukces w prowadzeniu biznesu, to nie tylko strategie marketingowe i budowanie leadów. Praca z Anią otworzyła mi oczy na szersze spektrum, na nowe, na świadome działanie na poziomie energetycznym. Pokazała mi, że ta droga może być prosta i lekka.
Dzięki Ani jestem w przepływie, pracuję z fantastycznymi ludźmi, a mój biznes rozwija się, przynosząc mi radość, satysfakcję i pieniądze.
 
 
 
 
 

Spotkanie z Ari to prawdziwa uczta dla ducha, choć sam proces Energetycznego Oczyszczania Biznesu łatwiej porównać do generalnych  porządków, tylko, że zamiast domu sprzątamy, a raczej powierzamy do sprzątania naszą energię, nasze przekonania, pozbywamy się blokad, oczyszczamy aurę i jeszcze kilka innych “zakątków” naszej podświadomości…

Proces/sesja poprzedzony jest spotkaniem online, które trwa ok 20 min, nasze udało się zakończyć po godzinie,  bo z Ari  mnie samej trudno się było rozstać… 

 

Sama sesja trwa ok 60 min i odbywa się bez naszego fizycznego udziału, choć łączy się z odczuciami w ciele, które myślę, że są absolutnie subiektywne. Ja czułam się tak, jak po nurkowaniu, ciśnienie w uszach, lekkie oszołomienie, uczucie ciepła w ciele i w głowie, a po - fala emocji…

Jednak największe i najsilniejsze emocje były podczas czytania podsumowania procesu, które otrzymałam w pięknie zredagowanym PDF’ie. Wzruszenie - łzy płynęły po policzkach, bo pięknie i tylko płynąć, a raczej działać w zgodzie ze sobą, krocząc ścieżką, która pozwala na życie w obfitości, wykorzystując swój potencjał, z radością i wiarą…

Dostałam potwierdzenia tego, że cała rewolucja w moim życiu, ostatnie 5 bardzo trudnych lat, była po to, abym znalazła się tu gdzie jestem teraz. 

 

Ari, dziękuję, za to, że jesteś w moim życiu (podobno nie ma przypadków), dzięki Tobie będę działać z lekkością i w przepływie, dziękuję za przedstawienie mi mojego Przewodnika i za to, że dostałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. 

 

Z radością mogę polecić Ari każdej/każdemu z Was kto szuka swojej drogi, albo już jest na niej, ale nie do końca wierzy w to, że podąża we właściwym kierunku… Ona potrafi pomóc!

.
 
 
Joanna | Przedsiębiorczyni
 
 

Od procesu minęło jakieś 9 miesięcy. Przez ten czas pracy i zleceń miałam znacznie ponad moje możliwości - gdybym chciała, mogłabym przyjmować 24 godziny dziennie, tyle było chętnych ;)

Zaczęłam więc zatrudniać nowe osoby do mojej firmy i powoli rosnę. Bez obaw wprowadzam kolejne podwyżki. Puściło mi wiele ocen z cyklu "to za drogo" / "nikt tego nie kupi po tej cenie" itp - jakimś cudem przestałam to oceniać. Jest po prostu spokój, lekkość, pewność że jest i będzie. Zaczęłam umacniać się w przekonaniu, że pieniądze mnie lubią i do mnie płynął - to brzmi banalnie, wiem, ale po raz pierwszy coś takiego czuję. Nawet w wakacje, gdy nie pracowałam, sprawy tak się poukładały, że dostałam 2 tys. za opóźnienie lotu! :) 

Teraz czas na kolejny duży krok. Dzięki pracy z Anią umiem samodzielnie pracować z blokadami, które się ukazują i je uwalniać. Czuję, że wyskoczyłam na orbitę - a teraz przede mną cały wszechświat! Dzięki Aniu  :*

 
 
 
Monika | Psychodietetyk
 
Wiadomość na krótko po zakończeniu procesu na platformie:
 
"U mnie jest nieporównywalnie lepiej do tego kiedy zaczynałam.
Mam radość i lekkość w tym co robię, czuję obfitość i siłę przyciągania, mam pełen kalendarz w tym miesiącu i zarobki największe od kiedy zaczynałam, a mam na wszystko czas, brak poczucia presji. Zwyczajnie rzeczy się robią.
Manifestuję też z niesamowita prędkością, (...). A jedno z moich nagrań YouTubowych przyciągnęło 14 tys. osób w 3 tyg, wielokrotnie więcej niż wszystko wcześniej.
Mam wrażenie, że jest bardzo dobrze, lepiej niż kiedykolwiek.
Piszę trochę z nieśmiałością bo czy to już 100% czy to wszystko?
 
 
Cieszę się moją pracą, realizacją mojej misji (...).
Jest mi teraz bardzo dobrze."

 

 
 
 
Aga Cieślak | agacieslak.pl
 
 

 

Droga do Obfitości to przepiękny, głęboko transformujący proces, na który w głębi serca czuje, że czekałam wcielenia! Nie mam wątpliwości, że przez lata nie wykonałabym sama tej pracy wewnętrznej, której doświadczyłam dzięki DdO. To narzędzie Nowego, które pozwala wskoczyć na zupełnie inny poziom świadomości i odczuwania, tak, że już trudno rozpoznać życie, które prowadziło się przed procesem. Polecam i polecać będę wszystkim, którzy czują gotowość na zmiany. A będzie ich z pewnością wiele!

 

Ponadto Ania jest pełną ciepła, wrażliwości i poczucia humoru osobą, która naprawdę wie, co robi. Chociaż moja Droga do Obfitości (był to proces na żywo) była wymagająca, dzięki profesjonalizmowi i empatii Ani czułam się w pełni bezpiecznie i zaopiekowana.

 

Cieszę się, ze pozwoliłam sobie na tak niesamowity proces i czekam, aż proces w pełni osiądzie i zaczną się dziać cuda!

 

 
 
 
Marta Kupsch
 

Aniu przy okazji chciałam Ci ogromnie podziękować po raz kolejny za Twoje dary. Od kiedy w maju weszłam w procesy z Tobą w moim życiu dzieją się takie piękne zmiany 🌈✨❤️

a to dopiero początek 🥳

 
 
 
Aga
 
 
Jestem bardzo wdzięczna za to, że nazywasz swoje dary i misję wprost. Podziwiam Twoją odwagę! Potrzebujemy bardzo Twoich darów i cieszę się, że mogę z Tobą pracować, bo to co zadziewa się w moim życiu, na różnych poziomach, od kiedy jestem w Drodze do Obfitości, to jakaś niesamowita przygoda! Z pewnością sama bym do tego nie doszła przez lata! Dziękuję, że jesteś, działasz i dzielisz się swoimi darami, to dla mnie bardzo ważne! Wieeelka wdzięczność!!!
 
 
 
Marta
 
 
Chciałabym tylko powiedzieć, że Twoje medytacje są cudowne. Od lat starałam się pracować nad sobą w szerokim zakresie. Ale no właśnie, starałam. Tego jaki spokój i zaufanie jest we mnie w danym momencie na finiszu Drogi do Obfitości, w obecnej rzeczywistości jeszcze nie doświadczałam. Czuję te zmiany, bywa ciężko i mozolnie. Ale to uczucie we mnie w tym momenci