Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com

Polityka prywatności | Regulamin

 

 Ari_Anna Duszyńska 2021

Imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękuję.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

OPINIE

 

Współpraca z Panią Anią dała mi przede wszystkim siłę i motywację do działania.
Przez wiele lat pracowałem na etacie, na wyższym stanowisku w korporacji i zrezygnowany tzw. "niemocą twórczą" założyłem, że utkwię tam na zawsze.
Obecnie jestem na etapie dopinania ostatnich szczegółów w projekcie, z którym lada chwila wypływamy na rynek razem z moim wspólnikiem.
Uwolniłem się również od pracy w korporacji, jestem obecnie na okresie wypowiedzenia i odzyskałem wiarę w siebie i w swoje możliwości.
Wszystko udało się zorganizować dzięki wskazówkom Pani Ani, można ją śmiało nazwać Mentalnym Partnerem projektu.
 
 
 
 
Wiktor, General Manager | PL
 
Metoda Spirit Release | oczyszczanie biznesu
Metoda Droga do Obfitości
 
Niesamowita Aniu, niezmiernie dziękuję za Twoją pomoc.
Twoje profesjonalne podejście do mojego problemu, odmieniło całkowicie mnie samą. Odnalazłam swoją duszę, bez której żyłam 43 lata - bez Twojego wsparcia dalej byłabym smutnym i zagubionym człowiekiem.
Nie spodziewałam się takich fantastycznych efektów, w tak krótkim czasie.
Żadne pieniądze tego świata, nie są w stanie spłacić tego co dla mnie uczyniłaś.
Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam Ciebie poznać i Tobie zaufać. 
Życzę Ci wielu sukcesów, ponieważ niewiele istot ma w sobie tyle talentu i światła co Ty,
ale najpiękniejsze jest to, iż potrafisz się dzielić tym światłem z innymi. 
 
 
 
Kochająca Kasia | Massluis, NL
 

Serdecznie polecam współpracę z Anią.

Ania traktuje klienta z  dbałością, empatią  i ogromnym profesjonalizmem, dzięki czemu czułam się zrozumiana i zaopiekowana, a  mój problem został rozwiązany. Usługa została wykonana na najwyższym poziomie, a raport który otrzymałam, bardzo zaskoczył (mnie laika) swoja przejrzystością i czytelnością.

Bardzo doceniam to ze Ania cierpliwie tłumaczyła nurtujące mnie kwestie i opiekę po usługową w celu sprawdzenia samopoczucia. 

Bardzo polecam.
 
 
 

Małgosia Pisarek

Wrocław | PL

 

Metoda Spirit Release

 
Od jakiegoś czasu myślałam nad oczyszczaniem domu, chciałam to zrobić samodzielnie, ale nie bardzo wiedziałam jak się do tego zabrać pomimo przeczytanych wskazówek.
 
Natrafiałam na post Ani, nie zastanawiałam się długo i zgłosiłam się, a właściwie swój dom. Choć nie doświadczyłam w nim osobiście nieprzyjemnych sytuacji i zdarzeń, to inni członkowie rodziny tak. Moją intencją było natomiast zaproszenie miłości, zdrowia  i obfitości oraz wyrównanie energii. 
 
Kiedy otrzymałam raport po zakończonym oczyszczaniu byłam pod ogromnym wrażeniem tego co się zadziało. Raport był bardzo szczegółowy, dokładny, bardzo profesjonalny. Wzruszenie było niesamowite, a historia domu i przebywających w nim dusz poruszająca. Poczułam jakby spadł jakiś ogromny ciężar, a radość i  lekkość  towarzyszyły mi przez cały dzień. Choć jeszcze nie minął miesiąc czuję większy spokój, ruszyły sprawy remontowe, które odwlekałam od jakiegoś czasu, moja mama w ekspresowym tempie dostała skierowanie na zabieg gdzie miała czekać minimum 3 miesiące. Wierzę, że to dopiero początek dobrych zmian .
 
Ania to niezwykle ciepła i serdeczna osoba. Czuję ogromną wdzięczność, że się pojawiła i że zdecydowałam się na oczyszczanie swojego domu, z pewnością to powtórzę za jakiś czas i wiem na pewno do kogo się zgłoszę .
 
 
 

Anna, Udanin | PL

 

Metoda Spirit Release

Praca z Anią to była naprawdę czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, dyskrecja, odpowiednie podejście do klienta.
Ania krok po kroku wyjaśniła mi na czym polega proces oczyszczania, gdyż nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam. To było dla mnie bardzo ważne, abym mogła bezpiecznie poddać się procesowi i powierzyć Ani dom w swoje ręce. Bardzo pozytywnie oceniam pracę Ani, która ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w swoim fachu, a jej osobowość i sposób rozmowy z klientem buduje atmosferę zaufania i poczucie bezpieczeństwa w całym procesie. 
 
Aniu, jestem Ci przeogromnie wdzięczna za zmiany, które zachodzą w moim życiu po procesie oczyszczania. 
 
 
 
 
Monika, Bremen | DE
 
Metoda Spirit Release
Aniu, serdecznie Ci gratuluję i kibicuję! 
 
Już kilka miesięcy zbieram się żeby powiedzieć Ci jak bardzo jestem Ci wdzięczna! Dziękuję za cudowną Twoją pracę w oczyszczeniu mojego biznesu, miejsca pracy, domu... za analizę mojej sytuacji, indywidualne i fachowe podejście do mojego biznesu, mojej osoby i całej energii z tym związanej. Za sesje, wsparcie i wskazówki.
Dzięki Tobie odpuściłam parcie że MUSZĘ pracować, dałam sobie prawo do przerwy, poczułam ogromną ulgę... Po 2 tygodniach od sesji oferta pracy przyszła do mnie sama. Chcieli zatrudnić mnie od już. Zadbałam jednak o siebie dając sobie czas i powoli rozpoczęłam współpracę. Teraz juzżod 1.09 pracuję na pełny etat. Bardzo mi się podoba. Odżyłam i jestem pełna energii! 
WIELKIE DZIĘKUJĘ DLA CIEBIE ANIU! 
 
 
Agnieszka, przedsiębiorczyni | PL
 
Metoda Spirit Release