29 czerwca 2023

Powrót do braku, do trybu przetrwania

Wczoraj miałam bardzo ciekawy dzień.

 

Po wczorajszym livie, gdzie opowiadałam swoją historię “od braku do obfitości” - obejrzysz tutaj, powróciły do mnie nie tylko myśli, obrazy, ale i odczucia z okresu sprzed Drogi do Obfitości. Czułam się przez większość dnia, dosłownie tak jakbym wykonywała podróż w czasie.

Z tym że nie była to przyjemna podróż…

 

Ale dzięki niej zobaczyłam, jak bardzo zmieniło się moje życie! 

 

Czułam ogromną niemoc, poczucie pustki, nawracające poczucie, że nie jestem szczęśliwa, że czegoś w moim życiu brakuje. Momentami wręcz poczucie, że tak jest i będzie i nic nie jestem w stanie zmienić. Czyli dokładnie o 180 stopni od dzisiejszego życia, gdzie czuję pełnię, szczęście, moc sprawczą, kreacji i poczucie mocy, że to ja kreuję i wpływam na kształt własnego życia. To wszystko jakby nagle zniknęło.

Te kilka godzin przypomniało mi co to znaczy być w braku, w trybie przetrwania. Przypomniało to, z czym mierzyłam się całe dotychczasowe życie, a z czym mierzą się dziś osoby, którym mogę pomóc, którzy trafiają do mnie na procesy.

 

Przez ostatnie 2 lata całkowicie zapomniałam, co to znaczy tak żyć!

 

A uświadomienie sobie, że ludzie nadal tak żyją było bardzo smutne i przygnębiające.

Z dzisiejszej perspektywy widzę dopiero, że wciąż powracające problemy ze zdrowiem, relacjami, pracą, finansami, to ciągłe nawoływanie do tego, żeby zmienić własne życie, żeby iść za sobą w pełni. Z tamtej perspektywy tak nie uważam — raczej, że wywala się, bo tak wygląda życie i już. Jest ciężkie.

 

A nie wygląda! Tak nie musi być! 

 

Z dzisiejszej perspektywy widzę, że życie w pełnym zdrowiu, dobrych relacjach, dającej spełnienie i satysfakcję karierze, pracy, przepływie finansowym — to jest prawdziwe życie! I takiego dziś doświadczam! I wierzę głęboko, że każdy może, Ty również — po to tutaj jestem, aby do tego prowadzić innych. 

 

Wszystkie “wywałki”, przeszkody, traumy są często nawoływaniem do tego, aby się zatrzymać, przyjrzeć własnemu życiu, być może całkowicie przewartościować. I do tego Cię zapraszam!

 

Obejrzyj wczorajszy live, być może w mojej historii zobaczysz fragment własnej.

I zapraszam Cię po narzędzia, programy, które tworzę właśnie dla Ciebie — abyś mogła doświadczyć takiej samej pełni, radości, obfitości w życiu jak ja — tego pragnę dla każdego!

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com