Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®
16 marca 2022

POZOSTAĆ SOBĄ W ŚWIECIE CIĄGŁYCH ZMIAN

Niekiedy wydaje nam się, że świat pędzi nieubłaganie, rozwój, działania dla dobra świata, jak i te destrukcyjne, napędzane żądzą zysku i potęgi. Świat pędzi nieubłaganie, lecz pęd ten właśnie wchodzi w strukturę bardzo oddalających się od siebie biegunów. Dziś, w tej chwili, gdy to piszę, pęd w który wprowadziła nas era rozwoju przemysłu, następnie technologii, ma już za sobą swe apogeum, lecz teraz zbieramy wciąż jej żniwa - czyli niszczenie planety. Biegun drugi, który coraz bardziej rośnie w swej sile, to biegun wewnętrznych zmian Ziemi i ludzi którzy je odczuwają, którzy są w stanie się do nich dostroić. Nie bez powodu właśnie dziś tak mocno rośnie samoświadomość, globalnie budzimy się. To zmiany jakie następują na poziomie Ziemi, jej przemodelowania, wpływają na wszystko co na niej jest, czyli również ludzi. Czy odczuwasz to czy nie - te zmiany się dzieją i dotkną każdego z nas. Jeśli już dziś czujesz rosnące dostrojenie się do cykliczności Ziemi, oznacza to, że czujesz powracający temat głębszego sensu w życiu, zaczynasz wychodzić poza swoje ciało, umysł i otwierać na duchowość i świat energii. Jesteś w tej zmianie, dostrojony do niej i nadążający za nią. Osoby, które są wciąż mocno w starych strukturach, będą w nich jeszcze długo, ale zmiana dziejąca się globalnie, w pewnym momencie i tak ich dotknie. 

 

 

 

Czy wszyscy ludzie powinni się przebudzić?

 

 

 

Nie. Nigdy, od kiedy jest człowiek na Ziemi, świat nie był jednolity. Energia będzie wciąż dążyć do równowagi, także dla osób które niosą światło, pielęgnują je w sobie, będzie to oznaczać, że świat nie zmieni się na tak piękny, jak jest w ich oczach, z dnia na dzień. Ale ich praca włożona w bycie lepszym człowiekiem, lepszym obywatelem świata, będzie zapalać kolejne i kolejne, a światło wznosić wszystkich, również tych będących w niskich wibracjach, żyjących z niskich pobudek. 

 

 

 

Czy świat może się skończyć?

 

 

 

Czy ten świat, który dziś znamy, który tak bardzo dostał od nas po tyłku przez ostatnie dziesięciolecia, czy on może się skończyć? Czy grożą nam kataklizmy, susze etc.? Tak, grożą. Każdy kolejny rok niszczenia planety jest teraz dość kluczowy w tym, jak prędko uda nam się wrócić do równowagi i odbudować jej potęgę. Jeśli na dziś dzień zaprzestaliśmy zmian na lepsze, świadomego życia, budzenia się, dbałości o planetę, mniej więcej za ok 35 lat, niewiele zostałoby z świata jaki znamy teraz. Dziś, każdy dzień, rozpalania kolejnego światła, budzenia siebie, innych, bliskich, otoczenia, zbliża nas - każda Twoja decyzja i ruch w tę stronę - do tego, że świat nie tylko pozostanie w formie, jaka jest nam potrzebna, ale także będzie coraz piękniejszym miejscem do życia. 

 

 

 

Jak ja mogę wpłynąć na świat?

 

 

 

Każdy człowiek ma w sobie ogromną moc i potencjał, również do realnych zmian na lepsze w świecie.  Moc tą, potencjał możemy rozbudzić zdejmując z siebie grube warstwy uwarunkowań, wzorców, przekonań, które były długie lata wpajane, kłamstwa i półprawdy które budowały złudny świat iluzji. Oczyszczenie się z tego, pozwoli małymi krokami budzić swój potencjał. Każdy z nas nosi w sobie światło, lecz gdy ono jest schowane pod warstwami tego, co nie służy rozwojowi Ciebie, nie będzie miało ono mocy. Gdy pozwolisz mu się rozwinąć, będziesz z dbałością je pielęgnować, zmieniać będziesz nie tylko siebie, ale i świat na lepsze.

 

 

Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®

 

Jak rozbudzać światło w sobie?

 

 

 

Uważnością, dbałością o siebie, eliminowaniem lub zmniejszaniem w swoim życiu wpływu rzeczy, osób, miejsc etc. które Ci nie służą. Rozwijaniu i rozbudzaniu tych części, które realnie dają Ci radość. Jeśli jesteś w umartwianiu się, lęku, nie umiesz  ruszyć z miejsca, Twoja moc jest znikoma, nie wystarczająca nawet, aby wpłynąć na swoje własne życie. Jeśli dbasz o siebie, swój rozwój, dbasz, aby każdy dzień wypełniały rzeczy, które Cię wzmacniają, karmią, wzrastasz i masz naprawdę realny wpływ na własne otoczenie. Im mocniej dbasz o samego siebie, tym mocniej możesz realnie wpływać na budowanie, kreowanie lepszego świata. A to jest szalenie ważne, aby po latach zniszczeń i degradacji, wnosić na Ziemię coraz więcej szacunku, miłości i dbałości o Ziemię, ludzi, stworzenia, o nasz dom.

 

 

 

Co mogę robić, każdego dnia?

 

 

 

Dbać o radość i miłość w swoim życiu. Odrzucać i rezygnować z tego, co jest w przeciwwadze, czyli lęk, strach, ból. Wydaje się proste, w praktyce bywa trudniejsze. Pamiętaj, że świat, swoje życie i dobrostan budujesz przez całe życie, a życie składa się z wyborów każdego dnia, każdej godziny, minuty, sekundy. Każda sekunda Twojego życia może świadomie być wypełniana wartością i światłem, jeśli tyko tak postanowisz.

 

 

 

Jak dziś wygląda świat, a jak może wyglądać za 35 lat.

 

 

 

Jak może wyglądać życie człowieka, nasza Ziemia, jeśli zapalanie światła pójdzie dobrze i ruchy mające na celu odbudowanie planety, pójdą dobrze?

Wtedy wyglądać może niesamowicie! Mam ogromne  szczęście, jako jedna z nielicznych, już dziś dotykać potencjału, jaki dla ludzi zacznie się otwierać za ponad ćwierćwiecze. Dla samego człowieka oznacza to czas rozbudzenia coraz większego i bardziej niesamowitego potencjału, jaki na dziś dzień wydaje się niedostępny. Od kilku miesięcy żyję w ten sposób, tak jak większość będzie mogła za te dziesięciolecia, po to aby wizja mojego celu nie schodziła mi z oczy i abym wiedziała, jak piękne zmiany czekają na człowieka, jeśli rozpalania światła ludzi się powiedzie. Życie przebudzonego człowieka, w swoim potencjale będzie wtedy niezwykle proste, lekkie, w radości.

 

 

 

Jakie jakości wypełniają moje życie, jakie otwierać się będą dla ludzi?

 

 

 

W potencjale zmian, czyli to czego już dziś doświadczam mogą być m.in. pełne, jasne połączenie z własną Duszą, czyli dostęp do pełnej mądrości i jasnowidzenia, wizji tego, w jakim kierunku dokładnie zmierzać, aby rozwijać swój potencjał. Pełne prowadzenie i jasność na drodze realizacji własnej misji. Działanie i otworzenie się na pełen przepływ i obfitość w życiu. Samouzdrawianie w bardzo szerokim zakresie - od najmniejszych objawów somatycznych, wskazujących od razu na zaburzenia, które widzimy holistycznie we własnym funkcjonowaniu, po uzdrawianie chorób ciężkich, jak nowotwory. Pełen dostęp do wiedzy - na dziś dzień, nie muszę pobierać wiedzy w sposób klasyczny. Łącząc się czystym polem, jestem w stanie posiąść wiedzę i umiejętności, takie które są dla mojego potencjału dostępne i otwarte, w zaledwie chwilę. Nie muszę już miesiącami studiować, wystarczy kilka minut. Pozostanie w stałej samoobserwacji wzmacnia mocne odczuwanie i połączenie ze wszystkim - czyli na każdym kroku na poziomie energii widzę, jak oddziałuję na innych i inni na mnie. W ten sposób mogę błyskawicznie reagować na zmiany, wyklucza to długie trwanie w relacjach czy układach, które nie służą, po chwili po prostu wiem, co jest dla mojego dobra. Dostęp do transformacji własnych wzorców, uwarunkowań, obciążeń karmicznych etc. Tu również zajmuje to już chwilę, rozpoznanie i uzdrowienie całej ścieżki rodu, połączeń karmicznych czy uzdrowienie wzorca. To nie jest już praca na miesiące, lata, a transformacja trwająca kilka minut. Jest jeszcze wiele innych pięknych rzeczy, wiele wykraczających bardzo mocno poza dzisiejsze widzenia, ale to innym razem.

 

Na początku otwierania się tego potencjału dla mnie, myślałam, że to powszechne, że każdy będzie miał do tego teraz dostęp. Jednak wielokrotnie sprawdzając, pytając u Źródła przekonywałam się, że owszem będzie się to otwierać coraz bardziej, mocniej ale będzie to trwało kilkanaście, kilkadziesiąt lat. Oczywiście jedynie w tej wersji przyszłości, w której, wszystko się udaje, światło tych, którzy się budzą rozbłyska coraz bardziej i zapala tych, którzy jeszcze są pogrążeni w głębokim śnie starych, niesłużących już nikomu struktur.  Wielu z Was na pewno już, w mniejszym lub większym zakresie, odczuwa te zmiany w swoim życiu, tego cudu rozbudzania coraz większego potencjału ludzkiego.

 

 

Pozostanie w pełnej obecności, uważności na zachodzące zmiany, pozwoli Ci podążać z ich duchem i brać z potencjału tych zmian, to co dla Ciebie najlepsze. 

 

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com