Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
11 kwietnia 2023

Praca własna a rzeczywistość 5D

Jak wygląda rzeczywistość 5D? Czy to świat bez smutku, lęku, bez rozterek i problemów? Czy ktoś jest w stanie powiedzieć bliżej jak taka rzeczywistość wygląda? Czy ktoś wie i widzi więcej? A może nie warto myśleć o tym i po prostu płynąć z nurtem życia? 

 

Nie ma osoby, która powiedziałaby — jest tak i tak. Rzeczywistość 5D to obszar działań kwantowych, w które właśnie w tu i teraz wchodzą pierwsze jednostki. Osoby te mają za sobą ogromną pracę zostawiania za sobą wszystkiego, co wypływa z lęku, braku, trybu przetrwania.

 

Czy ta rzeczywistość jest warta przyjrzeniu się od środka?

 

Nie - jak już wiesz nie ma jednej drogi, jednego procesu, jednej zmiany dla wszystkich. Nie ma także homogenizacji rzeczywistości 5D. Dla każdego z nas będzie oznaczało to, co innego. Ale od czego zacząć? 

 

Dla ustrukturyzowania i przyjęcia pewnych danych, wiedzy i prawdy ogólnie pojętej rzeczywistość 5D To rzeczywistość wibracji serca, czyli zwiększonych wibracji w odbieraniu i doświadczaniu rzeczywistości. Rzeczywistość 3D do rzeczywistości umysłu — życia i doświadczania z poziomu doświadczania z tego poziomu, czyli świadomego umysłu. Rzeczywistość 5D nadal zawiera wszystkie potencjały, jakie towarzyszyły w rzeczywistości dotychczasowej, czyli 3D - nie jest tak, że od teraz jedynie odbieramy z pozycji serca. Oznacza to jedynie, że zaczynamy samostanowić o swoim życiu coraz mocniej i odbierać rzeczywistość tak jak wybieramy ją odbierać. 

 

Dziś dla wielu ludzi jest to albo mrzonka — jak okiełznać wciąż “gadający umysł”, nie do osiągnięcia lub pozornie uznają, że już w takiej rzeczywistości są od dawna, poprzez ciągłe zwiększanie wibracji do wibracji serca. 

A gdzieś pośrodku jest prawda — czyli proces indywidualny wchodzenia w rzeczywistości 5D,który jest swego rodzaju biletem w jedną stronę, z bezkompromisowym filtrem zabierania ze sobą wyłącznie tego, co służy w rozwoju własnym. 

 

W procesie takim - naszym, indywidualnym, zadaniem jest pożegnać ze swojego życia wszystko to, co w opozycji do wibracji serca — to co z lęku, strachu, niezgody, frustracji, wszystko, co z trybu przetrwania. Te elementy, które nadal w naszym życiu wynikają właśnie z takich fundamentów potrzebują być uzdrowione, aby dalej móc iść już w pełnej zgodzie z wibracjami, w jakie wchodzimy. Proces ten jest bezkompromisowy — tutaj nie możemy wykonywać jedynie pracy powierzchownej i pozornej. W rzeczywistości serca, nasze fundamentu potrzebują być już solidne. Stąd wiele przekazów, wiedzy na temat pracy własnej, pracy ze wzorcami, skutecznej pracy nad samorozwojem — to właśnie ta, rzetelnie wykonana praca daje nam możliwość coraz głębszego odbierania świata, takim, jaki jest, dochodzenia do własnej prawdy, a także wchodzenia w wibracje rzeczywistości 5D.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com