Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
26 lipca 2022

Prawo przyciągania w praktyce

Prawo przyciągania

 

 

 

To więcej niż myśli i intencje.

To więcej niż wiara i poczucie, jakby już się spełniło.

 

Czy praktykowałaś/ eś w sposób intencjonalny?

A czy pod Twoją intencją nie kryły się dziesiątki, setki przepływających

myśli, które podświadomie wciąż sabotowały Twoje pragnienia?

Czy poczucie, że coś już się wydarzyło było autentyczne?

Czy realnie wywołały takie zmiany chemiczne w Twoim ciele,

które były porównywalne do autentycznego poczucia radości, spełnienia?

 

 

 

W energii niczego się nie oszuka

 

 

 

Słowa wypowiedziane, pomyślane czy emocje wywoływane w sposób nieautentyczny wprowadzić mogą chaos. To stan, w którym intencja pragnienia miesza się z ładunkiem myśli, przekonań i emocji jakie posiadasz, które aktywowały się w czasie Twoich zabiegów. Czyli najprościej ujmując, usiłując wykreować intencję, myśl wspierającą, niechcący wywołujesz lawinę myśli, przekonań niesprzyjających, które tkwią w Twojej podświadomości. W rezultacie – praktyka taka może być nieskuteczna lub nawet wywołać efekty przeciwne do zamierzonych.

Umysł, nawet najlepiej zarządzany, wciąż jest narzędziem, nad którym człowiekowi trudno utrzymywać kontrolę.

 

 

 

To czym emanujesz, to przyciągasz

- prawo przyciągania to właśnie mówi.

 

 

Jeśli w dotychczasowej praktyce, efekty były dość wymierne, powyżej przedstawiłam w uproszczony sposób, dlaczego pewne ogólne prawa i zasady mogły nie zadziałać. Ale prawo przyciągania to nie jedynie myśli i emocje, odczucia. Prawo przyciągania dziś, po ruchach jakie zaszły na Ziemi w czasie wejścia w Nową Erę, to także sfera energetyczna i duchowa człowieka.

 

 

Co to w praktyce oznacza?

 

 

Wzmożona świadomość na poziomie energetycznym i duchowym, pozwala coraz bardziej widzieć rzeczy, takimi jakie są. To doprowadza to rozszerzenia koncepcji prawa przyciągania, obejmującego jedynie sferę mentalną i ciało fizyczne, o te właśnie sfery. Świadomość energetyczna pozwala przede wszystkim zobaczyć, że tak jak umysł magazynuje wszelkie wspomnienia, myśli, przekonania, tak ciało energetyczne również. To w aurze, czakrach i in. zapisane są także wszelkie zadawnione emocje, energie, które wywołane w przeszłości, wciąż determinują teraźniejszość. I tak idąc za poprzednią myślą, jeśli usiłujemy wywołać uczucie sprzyjające, realizacji naszego pragnienia, ale np. w aurze zapisane są liczne wzorce z przeszłości, które determinują wręcz przeciwny rozwój sytuacji, będą w znaczący sposób wpływać na to, czy Twoja praktyka afirmacyjna będzie skuteczna czy też nie.

 

 

W ujęciu sfery duchowej, wchodzimy na poziom pełnego i skutecznego korzystania z prawa przyciągania, o ile sfery poprzednie są w pełni przygotowane do tego. W sferze duchowej, przede wszystkim dotykamy bardzo ważnego tematu:

 

 

 

Realizacji pragnień nie oczekiwań

 

 

 

Prawo przyciągania nie służy do realizacji ego pobudek i oczekiwań, tego jak ma wyglądać życie. Służy ono do świadomego przyciągania do siebie tego, co w pełnym zakresie może wpłynąć na rozwój Ciebie jako Istoty duchowej. Wykreowania odpowiednich warunków, aby można było podążać właściwą drogą, we właściwy sposób, w pełnej zgodzie ze sobą. Warto też wiedzieć, że to właśnie pragnienia, prawdziwe i szczere, tak zwane z serca mają ogromną moc oddziaływania. Oczekiwania są ładunkiem energetycznym o słabszym zasięgu, nie mają aż takiej mocy, jedynie ich obecność może w znaczny sposób zakłócać realizację pragnień właściwych. W podążaniu za pragnieniami, kreujemy coraz więcej harmonii w życiu, a co za tym idzie coraz większy przepływ.

 

 

Prawo przyciągania to nie złota rybka, która spełnia nasze życzenia. To nie narzędzie do kreowanie wymyślnych marzeń, które wywodzą się z umysłu i ego. Służy do tego, aby świadomie kreować swoje piękne, pełne życie i z coraz większą świadomością wpływać na jego kształt na wielu poziomach.

 

Pamiętać należy, że dostajemy od życia to czego potrzebujemy, a nie to czego oczekujemy.

 

 

 

 

Zapraszam po autorskie, wysokiej jakości narzędzia, które obejmują każdą z opisanych sfer TUTAJ i TUTAJ.

 

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com